Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej dziewczyny s28 bedzie dobrze. najlepiej to idz do tego szpitala i tam ci wszystko powiedza co i jak. nerwusku ty to lepiej zadzwon do gin albo idz do niego. co do mnie to z mojego powodu raczej pic nie bedziemy moze berbelkowi sie uda albo agnieszka potwierdzi dwie kreseczki. ja mam juz typowe objawy na @. tylko czekam kiedy przylezie do konca :/ wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek i jak się czujesz??? s28 zrób badanka i może wtedy się coś wyjaśni będzie dobrze nina u mnie też @ przyjdzie już na dniach więc nawet nie planuję testowania bo niby mam na 18 ale ostatnio mi sie 2 dni spóźnił więc teraz w tym cyklu byłam przeziębiona i może być taka sytuacja że się @ spóźni - nie będzie u mnie teraz rybci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim ale się wczoraj rozpisałyście :P Ja nigdy nie miałam problemów z jajnikami i innymi dziadami, nie brałam nigdy tabletek, nie leczyłam się, no ale co z tego? Dzidziusia jak nie było, tak nie ma.... :( Gin mi tylko mówi, że dzieci robić i rodzić, bo nie ma żadnych przeciwwskazań...No ale jak widać, nie całkiem nam to wychodzi...... Ninka, ani mi się waż testować! :) Jeszcze troszkę :) A tak w ogóle , to fajnie, że znów jesteś z nami. Jak dobrze, że już piątek :D ostatni dzień w robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku, nie martw się na zapas. W pierwszym trymestrze ciąży tak właśnie się robi. :) Macica się rozciąga i przystosowuje do małego bąbla. Więc spokojnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jak ja jestem to nikogo nie ma..... No to idę trochę popracować, a przynajmniej stworzyć pozory :P Będę lookać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dopóki @ nie przyszła, to sprawa nie jest przegrana!!! Nie nastawiajcie się tak pesymistycznie, bo ją wywołacie. Same dobrze wiecie, że typowe objawy przed @ mogą być objawami ciaży. Więc uszy do góry!! I nie marudzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki...ja już M wyslalam do pracy....pranko bylo rano....:)ale to jeszcze nie czas starankowy....nie mogę doczekać się poniedzialku z jednej strony a z drugiej strasznie sie boje co powie.....ale muszę...:(M ze mną pojedzie..... Nie chce tylko caly weekend o tym myslec....:( W niedziele na Jasnej Górze zlot motocyklistów i msza...mam nadzieję że mnie M zabierze..... A teraz zabieram się za sprzątanie,potem prysznic i do pracy na 11.00......:( Dziewczynki czekające na @......trzymam kciuki mocno!!!!!!!!!Oby nie przylazła.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć szarlotko :) Ty to jesteś zorganizowana kobitka. Już pranie zrobione i dalsze postanowienia w toku. :) NIe martw się na zapas słońce, wiem że się boisz, ale to normalne. Wszystko będzie dobrze, buziak dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cykle powinny trwać 10 dni z czego 8 ma być płodnych no nie???????:):):)Ale by były szanse wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciągle mnie coś boli w podbrzuszu i cycki też mnie jakoś dziwnie bolą.... ile bym dała, żeby się udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna nie ty jedna.....:( ja bym wiele oddała.....naprawdę wiele....u mnie to jest dziwne w cyklu bo piersi zaczynają mnie boleć po owulacji czyli ok.16 dnia...i to tak trwa aż do samej @...a więc do samego końca jestem w niepewności....a w zasadzie nie wiem co oznaczają takie bóle piersi....czy to że progesteron działa???? Bo skoro działa to plamien nie powinnam mieć....ehhhh szkoda sie nad tym głowić....w poniedziałek się dowiem...pewnie będę tam kiblować kilka godzin.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc skarby. ja sobie dzis pospalam:) pogoda u mnie taka ze szkoda gadac, pada tak strasznie a ja musze na uczelnie jechac:( ale ide tez ciuszki dla chrzesnicy kupic wiec bede miala ucieche:) u mnie 17dc sluzu nie ma, bol piersi jest co jest nowoscia:) a tak poza tym to juz nic. nie wiem ale wydaje mi sie ze owulka byla w czasie mojego pobytu w szpitalu bo wtedy mialam sluz a teraz sucho:( no trudno ale juz niedlugo zaczynam z clo i moze sie uda:) nerwusku i jak sie dzis czujesz? werna, berbelek, nina trzymam kciuki za to zeby te objawy @ byly objawami rybci:) szarlotko to niedlugo ruszasz z dzialaniami:) kamilla, czekajaca,s28 pozdrawiam i buzki dla was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieczynki. tez dopiero wstałam... brzusio sie wczoraj uspokoił, ale jak zakaszle albo w wc to cos tam sie ciagnie, cos pobolewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku pamietasz co nowaTu pisala? ze w ciazy brzuszek boli i ciagnie bo macica sie rozciaga. moje kolezanki tez mowily o ciagnacym bolu ale trzeba go jakos przezyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wszytsko oddała za to żebym miała już rybcię :( wszytsko co tylko mam a nawet więcej niż mam żeby tylko była !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku ja mysle ze kazda z nas dala by wszystko zeby tylko rybka sie pojawila, i wkoncu sie pojawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY :-) Od dwóch dni zle spie, nie moge zasnac, budze sie, znwou nie moge zasnac, rano przysypiam... Wstałam dzisiaj, wziełam lekarstwo i poleciałam na zakupki, a teraz dopiero dojadłam sniadanko. NERWUSKU ten ból moze byc własnie spowodowany rozciaganiem sie macicy! Ale jezeli bedzie silniejszy to skonsultuj to z ginekologiem. Justys1818 ja uzywłam pre-test, bobo- test przewaznie :-) Płytkowe. Tez pozdrawiam :P Berbelek kazda z nas by oddała wiele by miec rybke..... Szarlkotko byle do poniedziałku!!!!! No ja lece ugotowac ryz do pomidorowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×