Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

W zaleznosci jakie. Wszystkie hormony sa płatne :( Chyba ze wykonywane w szpitalu. Np fsh i lh po 20 złotych około, testosteron 25, reste sie nieorientuje za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety.... A ja zjadłam 2150 kcalorii, ciut za duzo ale i jak na 1 dzien to okay. Wypilam narazie 2 litry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, drogie to :-( Az sie boje co mi powie lekarka jak pójde...... No nic, lece. Zajrze jeszcze wieczorkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak mi ginek zleci to do niej planowalam isc a wiesz ile hormonki u niej kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hormonków nie robiłam, ale beta 20, grupa krwi 12, a na miescie za bete 35 a grupa u mnie w przychodni 35. ja do niej chodziłam jak byłam mała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ale teraz to ona ma juz ze 130 lat ona cos jeszcze widzi :P jak igle wbija masakra. tego sie najbardziej boje. ja mdleje na widok igly ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczynki ja miałam jeszcze oprócz hormonków histeroskopie i badanie drożności jajowodów i niestety nie powiem, aby były to badania bezbolesne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z racji moich poronien to juz tyle zastrzykow miala i tyle krwi pobranej ze zadna igla juz mnie nie rusza i nie dziala przerazajaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadi nie doluj ludzi. na bolesne nie bedziemy sie zgadzac :P albo poprosimy znieczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie taki był mój zamair:) więc przepraszam, ale nie ma rzeczy, której byśmy nie zniosły dla dzidziusia. Badania nie trwają długo i da się je przeżyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze to bardziej optymistyczna opcja ale wole sie chyba nastawic na gorsze. mniej boli. a jak nie przylezie to stawiam wszystkim piwo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to staraczka ktore moga piwo brzuchatka i reszcie ktora nie moze alkoholu z jakiegos powodu soczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nina trzymamy za słowo:) ojj coś czuję, że będziemy piwo pić....a wierz mi, że moje przeczucia często są trafne:) trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadi oby sie twoja przepowiednia sprawdzila :p kobietki ide sie wykapac bede za chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nina ja tez mocno trzymam kciuki a z racji tego ze nie lubie piwa to juz czekam na jakis pyszny soczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety wróciłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)dopiero....:)ale mój pomysł z NK zaszalał:):):)ta na zdjęciu z córeczką to ja!!!!:)Bo ktoś się wcześniej pomylił...:)Laski kupilam karnisze i nie pytajcie ile to kosztowało....do tego jeszcze dwa obrazki na ścianę do jadalni....i jakieś tam żabki i pierdoly....no i mój M się załamał:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×