Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

dziewczyny po ilu dniach po odstawieniu luteiny nawiedzała Was @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem kobiety tylko z tym sokiem i piwem to ja na serio ale nie wiem czy wypali bo ciagnie mnie w dole brzucha jak na @ nadi ja tez nigdy nie bralam wiec tez ci nie pomoge szarlotka raz sie zyje a w domku musi byc ladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam ciągnie nie ciągnie- to znak i na @ i na ciąże słonko :):):):) już niebawem bedziemy pic :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby kobietki oby w szafce w lazience mam dwa testy ale chyba ich nie zrobie zaczekam na termin a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na chwilunie poczytac i stwierdzam iz humorki wszystkich kobitek zdecydowanie lepsze ;) Ninka przeszlo Ci?? Nerwusku jak sie czujecie?? Reszte mocno tulkam i bede pozniej jeszcze;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja testów w domciu nie mam-zawsze @ pierwsza przychodzi. a u mnie z bólem to ogólnie nie ma ale jak wstanę to tak jak by mi sie na dole tam skurczyło i jak stoje to ciągnie ale uważam ze to przez to iż późno miałam owulke i tego gigantycznego pęcherzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys może już powoli wszystko wraca do normy ::):):) niestety kobieta zmienną jest jak i jej organizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys moze to jakis dobry znak nie mialas tak nigdy? mnie przy owulce smyraja zawsze. czekajaca termin mam na poniedzialek, ale dziwne objawy mam od soboty ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje wiolkcia. oby to byl znak ze wszystko idzie dobrze:) juz sie nie moge doczekac konca maja bo wtedy rusza dzialania o dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja nigdy nie mialam bolu piersi w okolicach owulki. nawet jak bralam tabsy. zawsze mnie bola tak na dwa dni przed @. no dziwne to jest bo to 17 dc dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem ale wiesz lepiej poczekac moim zdaniem... Ja juz zrobiłąm tyle testów niepotrzebnie ze szkoda gadac... Teraz wogóle niekupowac i nie miec w domu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys ja bym na twoim miejscu poprzytulala sie troche do m zobaczysz ze z tego moze cos wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że razem uda nam sie rzez to wszystko przejść :))) wkońcu sile z nas kobietki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×