Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej Kamilla jeszcze nie testowałam wstrzymam się jeszcze jak @ nie przyjdzie do czwartku to w piątek będę testować nerwusek no właśnie ja mam uczucie żę zaraz @ też latam o chwile i sprawdzam czy dostałam już sama nie wiem a z drugiej strony to wiem żę może się spóźnik kilka dni i dlatego nie chce jeszcze testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku ja bym na Twoim miejscu zatestowala juz dzis. Co ma byc to bedzie, zadzwonilam do szefowej i chyba dzisiaj bede miala wolne czekam jeszcze na tel. Jak okaze sie ze nie musze isc do pracy to ide spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, no i zaś poniedziałek..... :( Berbelku, ja też bym zatestowała. Jeśli masz regularne cykle, to nic to nie zmieni. Test już na pewno coś pokarze :) No ale Twoja decyzja. Podziwiam Cię za cierpliwość, ja bym chyba nie wytrzymała :P Co tam w ogóle słychać? Myśmy wczoraj zostali zaproszeni na wesele, i wiecie kiedy jest? W CZWARTEK! Nieźle.... heh No na weselu w środku tygodnia jeszcze nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEEEE Mam wolne. Ide spac bo mnie mdli i zgaga meczy jak sie podniose to sie odezwe. Buziaki kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam cierpliwości ale boję się rozczarowania :( bo pewnie ono będzie :( ale czasami spóźniała mi się @ ostatnio dostałam w 33 dc więć wiecie różnie to u mnie bywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku ja sie czuje jak w @ tylko nie mam krwawienia i cycki po bokach bola strasznie nawet przez sen jak poloze reke na ktoryms to sie wybudzam pewnie @ tez zawita ale trzeba miec (sory za wulgaryzm) w.y.j.e.b.a.n.e. na to i co ma byc to bedzie kupilam tescik Clearblue i nie bede dopatrywac sie drugiej krechy tylko albo pokaze + albo - . Podobno jezeli jest ciaza i brzuch pobolewa przed terminem @ ma to zwiazek z powiekszajacym sie cialkiem zoltym na jajniku. Ide spac bo zasypiam na siedzaco buziaki slodziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie Kamilla czuję się tak jakby @ miała przyleźć ale nie może się "wydostac" dziwne to wszytsko :( ale się boję żę @ przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki...:):)No i po weekendzie....nadrabiałam teraz trochę wasze wpisy:):):)....ale w pracy jestem.... co do mnie wczoraj mialam plamienie brązowawe cały czas...a po praniu bylo krwawienie to dopiero 9dc cyklu byl...nie wiem może jakies resztki @ łudzę się......ale dzisiaj sądny dzień bo o 19.30 lekarz i dowiem się wszystkiego!!!!!!!!!!!! Wiolkcia mam pytanie o koszt wizyty u tego lekarza z Zabrza....i czy to z usg dopochwowym czy za to osobno?????tak na wszelki wypadek pytam......bo nie wiem ile zabrać tam kasy...M ze mną jedzie i będzie mnie podtrzymywał na duchu.....boję sie!!!!!!!!!:(:( Kokotka strasznie mi się podobał Twój wpis dotyczący starania się:):):):)mimo wszystko podbudowuje nas..... wracam do pracy potem konkretniej się odezwę:):):) Buziaki dla was...berbelek testuj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie 21 dc wczoraj owulka,a dzis lekkie napiecie w podbrzuszu. ciekawe czy cos z tego bedzie do 2 maja jeszcze tak daleko:( kamilla wszystko co piszesz wskazuje na to ze sie udalo:) berbelku jak bedziesz gotowa to testuj. ja trzymam mocno kciuki. szarlotko mam nadzieje ze lekarz wkoncu poda ci przyczyne tych plamien i krwawien. ja o dziwo w tym cyklu nie mam zadnych plam ani boli no poprostu obrot o 180 stopni werna, nina,wiolkcia,agnieszka i reszta dziewczynek pozdrowionka i buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, właśnie się załamałam.... :( koleżanka w biurze pochwaliła się, że jest w ciąży... oczywiście ciesze sie bardzo z jej szczęścia, ale tak mi jakoś źle na sercu..... a ja? pocieszcie mnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna kazda z nas tak reaguje na wiadomosc o tym ze ktos znajomy jest w ciazy. niby cieszymy sie z ich szczescia ale w srodku jest nam smutno i zle ze to nie nam sie udalo.... juz to przerabialam bo wszystkie moje kolezanki byly w ciazy i wiekszosc sobie poprostu wpadla. no coz zycie nie jest sprawiedliwe i trzeba probowac do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
witam dziewczyny dziś mój 23 dc temp. 37,1 wstając z łóżka strasznie mi się w głowie kręciło pierwszy raz miałm coś takiego czy to może być jakaś oznaka (mój cykl trwa 31 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko, mnie też tak strasznie piersi bolą po bokach, że aż źle.... Ale nie nakręcam się, bo przed @ przeważnie mnie też bolą. Tylko teraz jakby tak inaczej. Ehhhhh już sama nie wiem.... Czasem mnie lekko zemdli, ale nie mam problemu z jedzeniem. Jeszcze 5 dni i się okaże. Ale pewnie spadnę na dół tabelki. Za Was wszystkie jednak baaaardzo mocno 3mam kcuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) ja własnie wstałam zjadłam małe sniadanko. Wczoraj ze znajomymi rozpoczelismy sezon grilowy i były juz kielbaski :D były pyszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna wiem co czujesz.... ja tez niestety byłam zazdrosna i to bardzo.... ale to takie naturalne uczucie.... Ty tez bedziesz miała swoja rybcie :) zatestujesz i sie przekonasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten to jeszcze za wczesnie zeby stwierdzic czy to ciaza. objawy sa rozne ale moga swiadczyc za rowno o ciazy jak i o @. werna nie gadaj glupot ty spadniesz ale do tabelki brzuchatek:) hej nerwusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś, to dla Ciebie 🌻!!!!! dziękuję kochana! Tobie też się uda 👄 Nerwusku, a może opisałabyś Twoje objawy? wiadomo, że u każdej inaczej, jednak pociesz nas tu troszkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak narazie ok:) wczoraj dopiero owulka byla wiec bylo pranko i teraz pozostalo czekanie. ale w tym cyklu nie mam zadnych niepokojacych objawow tak jak w poprzednim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak bardzo się boję zrobić test :( boję się że sie nie udało :(:(:( mój M już też mówił mi że mam testować i on bardzo chce ale ja się zwyczajnie tego boję bo to kolejne rozczarowania :( dziewczyny pomocy !!! zwariuję już :( a sądzicie że jak zrobię dziś po pracy to jest 33 dc to może coś wyjśc pomimo że test nie będzie zrobiony rano ??? co o tym sądzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku lepiej poczekaj i zrob rano bo to jednak najpewniejszy wynik bedzie. ja nieraz robilam testy i rano byla kreska a np popoludniu nie a ciaza byla, wiec zaczekaj do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna własciwie to nie miałam jakis takich typowych objawow... bo brzysio bolał tak jak na @, piersi miała miękkie ale wrazliwe na dotyk, ciagle mi sie wydawało ze dostałam @.... takze nigdy nic nie wiadomo .... trzymam kciuki :) a kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja się boję :( chyba nie wytrzymam do jutra :( już nie mogę wytrzymać a w pracy do 15 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek jak zatestujesz teraz to moze wyjsc 2 kreseczka ale wcale nie musi..... wiec najpewniej zrobic z rana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek testuj i juz, ja robilam w 29dc popoludniu i wyszla lekka ale wyszla 2 kreska. Mysle ze w 33dc spokojnie ci pokaze ciaze :) Trzymam kciukasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
witam nowatu24 a ile dni twał twój cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×