Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Berbelek to chyba okay :) Grubosc chyba nie ma znaczenia, tak mi sie wydaje. Nic chyba w testach nigdzie nie pisza o gruboscie. BERBELKU przyjmmij wreszcie do waidmosci ze jestez w ciazy i sie ciesz!\!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca ale jakoś nie mogę bo się boję czy wszytsko będzie ok ale cieszę się i to mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek bardzo dobrze :P Dziewczynki no wrazenia.... super uczucie, na pierwszym usg był maciupki pęcherzyk, a wczoraj .... szok, był juz zarodek z migajacym punkcikiem, czyli serduszkiem :):):) Kamilla ja w ostatnim cyklu miałam tak samo, piersi były miekkie ale wrazliwe :) takze testuj z rana Kochaniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
berbelek zemdlalaś z wrażenia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla bardzo duzo było jakby owulka była :) i nie bój sie, jakos tak czuje ze i Tobie sie udało :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a mnie wczoraj jajnik napierniczał prawy ostro......na owulke....a dzisiaj to mnie całe podbrzusze napierdala dosłownie....:(:(czemu???:( 12 dc dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko no własnie moze owulacje bedziesz miała szybciej :) A ja licutuje teraz ciuszki na allegro :) Moze mi sie uda wygrac aukcje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
alejestem senna chyba mnie goraczka bierze, pozegnam sie juz z wami, o brzuch zaczal mnie bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
he he kamilla ja leze caly dzien , chora jestem- zatoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech znowu poległam, mało małó zjesc a sie az przjeadłam ze stresu :( Bo moja mam znowu idzie do szpitala i znowu pewnie bede musiała tam jechac pomóc :( ECHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×