Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Kamilla testowalas???????????? U mnie niestety znowu źle.....znowu po praniu krwawienie:(spore.....:(Nie mam juz siły.....:(:(kompletnie......nie wiem co jest powodem że raz jest dobrze i nawet minimalnego plamienia nie ma a raz poprostu jakbym w trakcie @ była....:(:( Lekarze w badaniu nic nie wykryli ani w normalnym ani w dopochwowym....według nich wsio jest ok....i jajniki i szyjka i endometrium ładne jak trzeba .....to co do jasnej cholery jest nie tak????????????????????????????????????????????? Dziewczyny dzisiaj 14 dc i piersi mnie już od wczoraj bolą....wiec rzeczywiście wydaje mi sie że owulka była wczesniej.....teraz mnie będą tak napieprzać aż do samej@...:(:(:( Nie mam siły a juz mi tak lepiej było na serduchu wczoraj.....bo myślałam że się unormowało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testowalam I jest chyba sama nie wiem.... Na ulotce jest napisane UWAGA: W przypadku niskiego stezenia hCG, w obszarze testowym (T) moze pojawic sie linia o slabym natęzeniu barwy. Z tego powodu nie nalezy odczytywac wyniku po czasie dluzszym niz 10 minut. No i ta druga jasniutka tam jest ale zrobila sie lepiej widoczna po wyschnieciu testu. Z drugiej strony chyba @ sie zaczyna co prawda podbrzusze mnie nie boli, wkladka czysta ale napapierze mialam odrobine sluzu zabarwionego na rozowo.... Nie czuje sie okresowo ale pewnie @ sie rozkreci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma napisane ze wynik po 10 min jest nie wazny tylko nie nalezy go odczytywac.... Jak wy to rozumiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla 3mam kciuki żeby była ta 2 kreseczka :) będzie dobrze :) wg mnie po 10 min nie powinno się sprawdzać testu bo może być błędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki slonce ale chyba nie w tym cyklu ten podbarwiony sluz zapowiada przyjscie @ :( Moze w nastepnym sie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla ale to nie jesdt plamienie tylko krwawienie...:( i niezależnie od dnia cyklu występuje:(poprostu po praniu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przezroszysty sluz zabarwiony na rozowo:( Szarlotko a moze masz nadzerke? Ona powoduje krwawienia po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) a mi sie kamilo wydaje ze sie udalo rozowawy sluz ma moja kolezanka w tej chwili i jest w ciazy takze ja trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test ACON hCG Ultra do wczesnego wykrywania ciąży jest szybkim immunoenzymatycznym testem płytkowym przeznaczonym do jakościowego oznaczania ludzkiej gonadotropiny komórkowej (hCG) w moczu w celu wczesnego wykrycia ciąży. Test wykorzystuje kombinację przeciwciał zawirającą przeciwciała monoklinalne hCG do selektywnego określenia poziomu hCG. Test jest wykonywany poprzez umieszczenie próbki moczu na płytce testowej. Wynik pokazywany jest za pomocą dwóch barwnych linii. Instrukcja użycia 1. Przed wykonaniem testu doprowadź opakowanie do temperatury pokojowej. Wyjmij płytkę z opakowania i użyj tak szybko jak to możliwe. 2. Połóż płytkę na czystej i równej powierzchni. Trzymaj zakraplacz prostopadle i nakrop 3 pełne krople moczu (ok. 100L) w okienko testowe (S). Włącz minutnik. Unikaj powstania pęcherzy w okienku testowym. Patrz instrukcja poniżej. 3. Poczekaj do pojawienia się czerwonych/ej linii. Wynik należy odczytać w ciągu 3 minut. UWAGA: w przypadku niskiego stężenia hCG, w obszarze testowym (T) może pojawić się linia o słabym natężeniu barwy. Z tego powodu nie należy odczytywać wyniku po czasie dłuższym niż 10 minut. WYNIK POZYTYWNY CIĄŻA Dwie linie pierwsza linia w obszarze kontrolnym (C), druga linia w obszarze testowym (T) UWAGA: Bez względu na odcień koloru linii w obszarze T wynik powinien być rozpatrywany jako pozytywny. WYNIK NEGATYWNY BRAK CIĄŻY Jedna linia w obszarze C, brak linii w obszarze T. link do stronki http://edumed.com.pl/sklep.php/p10834-ACON-UltraCzuly-test-ciazowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno mi powiedziec a u ciebie minelo 10 min od pojawienia sie tej kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo a co tu tak pusto??? Kamilka, czyli krecha jest? No bo jak ściemniała tzn że jest!!!!!!!!!! Halo!!!! A moze prześlesz fotę to ocenimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny już głupieje chcę obliczyć w którym tygodniu jestem i raz wychodzi że niby w 2 a raz że w 6 jak to obliczyć???? ostatnio @ miałam 18.03.2010r. i cykle 32 dniowe może wy się orientujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kamilko wydaje sie ze jest ok skoro twierdzisz ze byla a pozniej sciemniala gorzej by bylo jak by zniknela ps. a ja mam takie pytanie dzis moj 27dc czy 4 dni przed przyjsciem @ powinnam miec sucho czy mokro bo dzis mam bialy sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo. berebelku jeśli nie wiesz kiedy miałaś dokładnie owulacje to liczysz od ostatnej @ czyli jestes w 6 tygodniu ciąży :):):):) Kamilko we wczesnej ciąży tez mogą być plamienia. jeśli kresezka sie pojawiła to jest duże prawdopodobieństwo iż to ciąża- musisz poczekac do jutra i znów zatestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten ja jestem 2 dni przed @ i mam mleczny śluz a@ napewno przyjdzie- mi sie wydaje że nie ma reguły bo każda z nas jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wiolkcia za odpowiedz trzymam kciuki za ciebie zeby @ nie przyszla :) a berbelku jak pojdziesz do lekarz to powinno byc juz cos widac w zaleznosci od tego kiedy tak naprawde nastapilo zagnieżdzenie ale wydaje mi sie ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×