Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

berebelku widać będzie coś ale raczej nie będziesz słyszeć jeszcze serduszka. dzięki karten ja także życzę by Ci sie udało. u mnie to już napewno pozamiatane bo już sutki przestają być wrazliwe więc zbliża sie ten małpiszon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na a ja dzisiaj mam dostać @, jak narazie jej nie ma, ale pewnie przylezie... może się też przesunąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis jeszcze czule piersi i sutki to moze cos byc czy tez nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety na to też nie ma reguły- jedne piersi bolą do dnia @ a inne wogóle nie bolą nawet przy ciąży. niestety to wszystko to jak wielka loteria- albo się uda i @ nie będzie albo bonus i @ :( te czekanie jest najgorsze bo zawsze jakaś nadzieja jest. Kamilko to testujesz jutro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam czułe piersi i sutki, ale tam raczej suchawo.... no trudno.... nie udało się.... Berbelku no pewnie, że stwierdzi ciaże, bez problemu :) Koleżanka z pracy szła w 5 tygodniu u już było pięknie widać :) Karten, mogło by Ci się udać, życzę Ci tego kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam Werna ja tez ci tego zycze z calego serducha wszystkim tego zycze zeby w koncu nam sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia jak sie nie rozkreci to pewnie tak narazie jest ten sluz juz bardziej czerwony ale tylko na papierze i jak na razie nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę ze to własciwy termin- sprawdzi czy sie ładnie zagnieździł zarodek i najwyzej na serduszko przyjdziesz 2 tyg później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku śmiało się zapisuj :) Będziemy czekały na relację z badania i może jakieś zdjątko dostaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka, no ewidentnie jest druga kreseczka, bardzo jasna ( mój tel. też taki stary rupol, że wiele nie widać) ale jest :) ja myślę, że to baaardzo wczesna ciąża i dlatego testy nie pokazują jeszcze dokładnie. Moja koleżanka z pracy też miała jakieś śmieszne plamienia a ciąża jest, więc śluz różowy o niczym nie przesądza :) Ja tam w Ciebie wierzę słońce ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelkę, żeby była pod ręką :) NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze karten...............28..............2................28. 04....jelenia gora evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg justys1818...........21...........5...................02. 05......Żywiec Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko nadi8...................23...........12.................? ???...Jelenia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Agnieszkaa112......20............6.................19.03. ...częstochowa kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie @ nie rozkreci to powtorze jutro ale mam zle przeczucia ze sie rozkreci:( śluz jest juz bardziej czerwony niz rozowy :( Trudno nie teraz to moze nastepnym razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×