Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

czekajaca zmiana środowiska bardzo pomaga więc mam nadzieję że wrócisz w lepszym nastroju :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla może za szybko zrobiłaś test poczekaj 2-3 dni i zrób jeszcze raz będzie dobrze głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama moze bylo za wczesnie? malo hormonku i test nie wyszedl? ty masz krotkie cykle, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila no to sie musi wyjasnic, albo to ciaza, albo moze owulacje miałas przesunieta w tym cyklu. Poczekaj troszke i zrób tescika w weekend. A jak to nic nie powie to bedziesz musiala isc do lekarza... Berbelek no moze mi pomoze wyjazd... Do dogadania sie z sama soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czekająca bardzo dobrze po urodzinkach :) bardzo miła i sympatyczna imoprezka była :):) a prezenty fajne fajne ale najlepszy to i tak dzidzia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam urodziny za dwa miesiace ale na taki prezent chyba nie bede mogła wtedy liczyc.... jeszcze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najlepszy jaki mogłam dostać a tak się smiałam do M że może na urodzinki dostanę dzidzie i dostałam dziewczynki marzenia się spełniają !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne BERBELKU ze sie spełaniaja, trzeba tylkow nie wierzyc :) A kiedy sie wybierasz do lekrza? CHodzisz prywatnie czy państwowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dwa dni temu robilam test i po czasie wyszly dwie krechy a dzisiaj okres :-) Chcialam kupic w aptece termometr rteciowy i nie ma bo podobno wycofali ze sprzedazy... a ten elektroniczny jakies zawirowania ma, czasem sobie zmierze z ciekawosci pod pacha i raz mam 35 stopni a zaraz 38 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie Berbelku bo 2 czerwca ide dopiero do lekraki, zalezy jakie leczenie zastosuje a potem urodzinki juz 20.06 wiec nawet @ do tego czasu pewnie nie bedzie po lekach, ale zawsze jest nadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuu 😭 niech mnie ktoś przytuli....... będę za pół godziny samotna, bo wszyscy sobie pójdą do domu a ja zostanę.... hlip, hlip.... Mam nadzieję, ze chociaż Wy mi dotrzymacie towarzystwa,co???? plizzzzz A ktoś tu mówił o zupie??? Bo ja bym zjadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokokta no podobno tam zachodza reakcje i moze drugi pasek wyskoczyc a ciazy nie ma. Tak rteciowe wycoafli juz z uzycia termometry, dosyc dawno temu. Ja mam w domu juz tylko elektroniczne. A po pacha w jakim celu mierzysz temperature? Bo do okreslania cyklu to jedynie oralnie,waginalnie lub analnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę prywatnie i wybieram sie w pierwszym tygodniu maja to chyba bedzie najlepiej co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 17dc mialam cialko zolte i serokie endometrium ale owulka raczej mi sie nie przesunela i byla o czasie zwlaszcza ze mialam klucie jajnika i sluz jak bialko.... A malpy jak nie bylo tak nie ma... tylko cycki i sutki spuchly..... :( i znow mi sie sikac chce....:( Jezuu jak ja marudze..... Wczoraj wieczorem poryczalam sie a jak wam napisze dlaczego to sie usmiejecie..... Wykapalam sie wieczorem i umylam wlosy. Nie moglam rozczesac wlosow mimo odzywki ktora nalozylam, poplataly mi sie strasznie az polamalam szczotke a na koniec zaczelam ryczec nawet nie wiem dla czego:( Walnieta jestem cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zobaczyc czy termometr dziala bo dlugo lezal w szufladzie i takie wlasnie temperatury pokazuje, takze nie wiem czy jest sens mierzyc temperature waginalnie,zeby mi nie przeklamal wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie KAMILKO zachowujesz sie jak ciezarna! Objawy masz na ciaze... Poczekaj Kochana i powtóz test! Moze jak masz takie krótkie cykle to test jeszcze niewykrywa hormonu w moczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję słoneczka moje drogie !!!! :D Siedzę do 18.00, niestety....... ale tak se myślę, że może M dzisiaj na pizzę wieczorem wyciągnę. Tyle chociaż od życia, że se dobrze zjem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokokta pamietaj ze pod pacha nie jest miarodajna temperatura, nawet do sprawdzenia działąnia termometru. Bo nie ma mozliwosic zebys w to smao miejsce przyłozyła termometr. Najlepiej sprawdz go w buzi jak działa, pod jezykiem, tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×