Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

karten, ja oczywiście testowałam wczoraj i dupa.... jedna krecha jak byk, na szczęście nie mam już testu, więc nie muszę się stresować, że może jednak dzisiaj coś wyjdzie.... czekam sobie spokojnie na @. Możliwe że się przesunie, bo u mnie to tak zawsze dzień, dwa. Nie mam żadnego śluzu, cycki mam trochę wrażliwe i sutki, w podbrzuszu mnie tam coś zakłuje, ale raczej się nie udało w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten wypisalam sie z tabelki jak w zeszlym cyklu okazalo sie ze byla ciaza pozamaciczna:( w tym tez sie nie udalo :( nawet do gin nie dzwonie bo za wariatke mnie wezmie:( Wernus a Ty kupuj tescik i nie ma to tamto moze Tobie tez sie udalo tak jak berbelkowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi kamilko:( no werna zasuwaj po test bo my tu ciekawe jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie szoruj po tescik;) Wiecie tak sobie mysle ze katastrofa prezydenckiego samolotu i tyle ofiar wiec Bog musi jakos uzupelnic strate tylu ludzi Moze Nam da szanse wyrwnac statystyke i smierc tych ludzi mialatez taki cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki będzie dobrze:)Kamillko trzymam kciuki:):) Tylko ja mam tragicznie i strrrrrrasznie się boję co tych krwawień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ się nie rokręciła więc jest jeszcze szansa Kamilko. werna może zrób jutro lub po jutrze teścika jeśli @ nie będzie.- oby nie było oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko mam nadzieje że przy następnej wizycie u ginka się bardziej wyjasni co i jak- a zapisałas się już na maj?? u mnie juz na wkładce nie ma śluzu- pojawia się przy większym wysiłku tylko a tak to siedzi cichutko w środku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze ze sie u was dzieje pelna para :) Kamila no to trzymam kciuki zeby 2 tes juz byl pewniejszy... werna czuje ze bedzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak @ nie przylezie do niedzieli, to w poniedziałek zrobię test. Ale czuję, że to jednak nie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, dobre z tym uzupełnianiem ludzi hehe :) Czemu to jest takie trudne??? Czemu owulka nie może trwac np. ze 3 dni? 24h to stanowczo za mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam wizytę w czwartek 29 kwietni ana godzinę 18 ale się boję :( test robiłam 19 po południu 2 kreseczki , potem 20 rano 2 kreseczki i 21 po południu 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cerebelku nie ma co sie bac- bedzie dobrze. Kamilko słonko ty moje ❤️ udzwigniemy to wszystko razem. my walczymy o rybcie i ja zdobedziemy- mówie Wam. maj obrodzi w rybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla ja uwazam ze jesli druga kreska jest to jest a ze słabiutka.... moze byc za wczesnie !!!!!!!! berbelek co do terminu to okaze sie na usg.... nie zawsze jest tak ze oblicza sie z poprzedniej @. Najważniejsze ze sa 2 kreseczki :) pójdziesz do gin to Ci wszystko powie..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek to masz tak samo wizyte jak ja tyle za ja o 9.30 napewno wszystko bedzie ok co ma byc zle... Dziewczyny litosci zle jak niezachodzicei, jeszcze gorzej jak zaciazycie?? W paranoje przy was mozna wpasc... Jak wy chcecie przezyc cala ciaze i potem zycie!! OPANOWAC MI SIE PROSZE...!!! Buuu, noromalnie sami pesymisci... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo się boję żeby to nie była ciąża pozamaciczna :( ale wiecie co powiedzieliśmy mamie mojej i się bardzo ucieszyła powiedziała że jak coś to nam pomoże że będzie dobrze że nie mamy się martwić :0 kochana jest ta moja mama :) reszcie powiemy po wizycie u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey NowaTu :) mam pytanko do Ciebie... czasami moje piersi sa tak strasznie nabrzmiałe jakby miały pęknąc a czasami sa takie normalniejsze, tez bola troche ale nie sa tak nabrzmiałe....... czy to jest normalne...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×