Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

oj Kama trzymam mocno kciukaski-jesli jest sluz dziś to już @ nie dostaniesz- obyś się z nią pożegnała na dłużej-oczywiście tylko z powodu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna 24
dzięki Kamilla23, naprawde humor mi się poprawił. dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sluz oby nie cisz przed burza....Cycki bola bo bokach i sutki bardziej wrazliwe sie jakies zrobily ale calosciowo sa miekkie:( .... I jeszcze ten zab mnie boli...:( Nawet nie wiecie jakim wsparciem dla mnie jestescie. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko ja mam podobne objawy i jak tak czytam to moze jest i dla mnie szansa dzis w nocy dziwnie zaczely mnie sutki bolec tak kłóć moze to cos znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna 24
a mam takie pytanie, teraz z ciekawości, bo wy bardziej doświadczone:), po miesiączce są dni niepłodne, tak mniej więcej ile?bo wiem że w połowie cyklu są płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten Mnie tez tak dziwnie zakuwaly sama nie wiem. Teraz mam sluz taki bardziej przypominajacy plodny taki bialy i rozciagliwy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pojęliśmy decyzję mówimy dziś ale tylko mojej mamie :( jak jej to powiedzieć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna 24
ostatnio mam raz 25 a czasami 30-33. Ostatnio dostałam okres po 25 więc teraz będzie 30-33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berlbelek pokazcie test albo male buciki i slow nie trzeba. Sympatyczna a kiedy mialas ostatnia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna 24
tydzień temu w czwartek dostałam a we wtorek całkowicie się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy cyklu 25 dni plodne masz od 21 do 27 przy 30 od 26 do 2.05 a przy 33 od 29 do 5.05 Przy nieregularnych cyklach ciezko stosowac metode kalendarzykowa slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna 24
Kamilla widzę że ty zorientowana na wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka a orzypomnji mi ilu dniowe masz cykle bo ja 31 i termin @ mam na 28.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku a może zwroc sie bezposrednio do mamy ''babciu'' i reszta sie sama potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tak jak przypuszczalam dostalam @, no nic- po prostu kolejny miesiac zycia we dwoje :-) ale ciesze sie, ze juz przyszla i nowy cykl sie zaczal :-) Teraz jestem o tyle madrzejsza, ze wiem jakie mam objawy po CLO i juz zadne mdlosci i bóle jajnika mnie nie zwiodą! Ide na zakupy,Kamila tzrymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nudzisz absolutnie- teraz jesteś na topie :):):):) wszystkie nas ciekawi co u Ciebie będzie i kibicujemy Tobie. Objawy masz świetne jak na rybcie więc ja dalej wierzę że jednak ona tam już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta przykro mi że @ przylazła :( czekajaca boję się że może mówić że jesteśmy młodzi że na szybko ale to była decyzja przemyślana a może ni ebędzie zadowolona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta przykro mi że @ przyszła ale tak jak piszesz kolejny miesiąc przyjemności :):):):):) oby był szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie ważne czy rodzina będzie zadowolona z ciaży- najwazniejsze ze Wy jej chcieliście i się bardzo cieszycie. :):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może zaczni od tego że powiesz mamie iż jesteście bardzo szczęśliwi i chcielibyście podzielić sie z nią ta szczęśliwą wiadomościa iż jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×