Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Berbelek a dlaczego ma byc pozamaciczna. to naprawde zadko sie zdarza!!! Potem wymyslisz inny powod zeby sie martwic i tak cala ciaze... sorki ale tak nie mozna!!! Moze mamy inne charaktery, ale ja od kad zobaczylam 2 kreski wiedzialam ze teraz to juz bedzie tylko dobrze!!! I juz... nawet nie mysle ze moze byc cos nie tak... No, ale moze dlatego, ze ja sie staralam ponad poltora roku nie wiem. Nie obrazaj sie (obrazajcie) ale takie podejscie nie jest dobre... CHyba zreszta pisalam to samo Nerwuskowi, bo tez panikowala :P Oj noromalnie trzeba wam kopa dac zebyscie zaczely zyc a nie umartwiac sie to nie sredniowiecze :P Nerwusek mialam podobnie. Dopiero od kad pojawila sie siara mam spokoj i piersi daly mi wreszcie odpoczac. Wiec moze tak jak i ja dostaniesz wczesnie siare... Czego nie zycze, bo nocki sa mokre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowatu ja się cieszę ale jestem taką osobą co zamartwia sie bez powodu :( ale nic na to nei poradzę chcę tego dziecka i chcę żeby było zdrowe i nic się nie stało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siara, zapowiada pokarm. Najszczesciej zdarza sie ok 7 miesiaca ale moze juz na poczatku 4. Niektore kobity wogole jej nie maja i odrazu pokarm... Niestety ja dostalam juz po 4 miesiacu... W dzien nie odczowam zadnej roznicy, ale w nocy hehe jak sie poloze na brzuchu to juz po pol godzinie mam 2 mokre plamy, ktore potem wysychaja i sa sztywne. Codzinnie inna koszulka heheh. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :P ale ja na brzuchu nie moge sie połozyc, bo bola !!!!! chodziło mi o to czy miałas tak, ze czasem bardzo bolały a czasem mniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek widze ze masz takie same schizy jak ja.... tez wymyslałam sobie pozamaciczna i w ogole...... Ciesz sie Kobieto ze sie udało ze masz swoja rycie bo to jest najwazniejsze.... !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe bo jak pójdę na wizytę to będzie 7 tydzień i ciekawe czy będzie serduszku już widać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neruwsek no u mnie od niedawna zrobil sie taki ciazowy, ale to i tak jak zaloze cos obcislego, bo jak szeroka bluzke to nic nie widac. A ze pogoda nie najlepsza chodze w polarze to nikt z boku pewnie nie widzi zem w ciazy, ale jak sie zrobi cieplej polar w odstawke i bedzie mozna sie pokazac swiatu :D to moj brzusio: http://zapodaj.net/50f25624b53b.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo w zeszlym sie zdenerwowalam i skasowalam sie z Tabelki:( Teraz bedzie 4 miesiac. Gin powiedziala ze jak do wrzesnia nam sie nie uda zaczniemy monitoring i reszte badanek. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa fajny gorzej ze spodniami... hehe musze w nastepnym tyg jechac poszukac jakis portkow bo moje dzinsy to juz gleboko w szafie schowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila no to niby dopiero 4, ale wiem jak jak to sie dluzy... Miejmy nadzieje, ze sie uda bez interwencji lekarza. Aha i ja bym poszla juz po pol roku starania..., uwazam ze jesli przez pol sie nie zaszlo to cos jest nie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, śliczny ten Twój brzuszek :D taki okrąglutki i wcale nie duży. Po prostu sweet 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze karten...............28..............2................28. 04....jelenia gora evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg justys1818...........21...........5...................02. 05......Żywiec Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko Kamilla23............23...........4...................17.05.......Wawa nadi8...................23...........12.................? ???...Jelenia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Agnieszkaa112......20............6.................19.03. ...częstochowa kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? berbelek1........................................ ..... Berbelka przerzucilam do Brzuchatek a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze karten...............28..............2................28. 04....jelenia gora evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg justys1818...........21...........5...................02. 05......Żywiec Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko Kamilla23............23...........4...................17. 05.......Wawa nadi8...................23...........12.................? ???...Jelenia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Agnieszkaa112......20............6.................19.03. ...częstochowa kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? berbelek1 ........18.03.2010r. ........????????????????..........?????? to już się poprawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×