Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

ja co chwile wedruje do lodowki po przekaski bo jakos zawsze mnie glod na wieczor bierze:) i znow zaczelam czuc ten przeklety jajnik:( no coz cykl pewnie stracony ale nastepny bedzie z clo wiec bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiu, naprawdę życzę Ci z całego serca, żeby udało się od razu, zasługujesz na to :) Ja się powoli ewakuuję. Jakoś mi zimno, a poza tym to idę z M pod kołderkę się grzać i obejrzeć jakiś film. :) Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze jutro wieczorem do Was zajrzeć. No to miłej nocki! papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko na chwile bo az plakac mi sie chce, przyszly wyniki meza... 65% nieruchomych a tylko 10% o prawidlowej budowie... Moze chociaz jest taki jeden, wlasnie dla mnie, juz sie poplakalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokokta nie zalamuj sie moj ojczym tez mial podobne wyniki i moja mama zaszla w ciaze za kazdym razem probowali 3 cykle. Dwa razy poronila przez skrucona szyjke macicy a z trzeciego urodzil sie moj brat ktory ma teraz 9 lat. Wazne aby przy tych wynikach w dni plodne przytulac sie nie czesciej niz co drugi a nawet 3 dzien zeby facciki mogly sie zregenerowac bede pozniej Buzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla Twoja historyjka z telefonem mnie naprawdę rozbawiła:):):) Ja byłam powiesić firany w drugim mieszkanku żeby nie myśleć.....zdjątka jutro dobzie?????? Bo nie mam siły dzisiaj....:( Kochane .....trzymajcie za mnie kciukasy żeby te krwawienia przeszły bo nikt nic nie wie....:(:(chciałabym żeby to był objaw za częstego prania albo no nie wiem...otarcie....a nic poważniejszego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny widze dzis historie wesole i smutne zobaczycie dziewczyny bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety:):) A oto mój plan na dzisiaj , za 20 minut spadam z dzieciem na konie.... w tym czasie muszę zdążyć zatankować,umyć autko i odkurzyć, zrobić zakupy i na chwilkę do koleżanki, potem odebrac dziecie.... zrobić sałatkę, odebrać od mamy ciasto...piecze mi bananowca...mówię wam jakie pyszne ciacho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No i na 14 muszę być na drugim mieszkanku już przygotowana z żarciem, teściowa przyjdzie ocenić firany, potem odwozimy teściową i jedziemy na grilla do znajomych.....:):):)A na grillu mam nadzieję sie odprężyć..... co do plamień...są nadal brazowe...:(delikatne ,takie że na wkladce prawie wcale ale na papierze są...mój M stwierdził że do czasu wyników czyli do wtorku post:(:(:(:( No i nici z tego cyklu bo wczoraj był 14 dc i prania nie było....a dzisiaj raczej go nie namówię bo jak to on powiedział potem w pracy się stresuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissa86
witaj Majeczko ja z mezem staramy sie od 3 cykli o didzie i dalej nic. mam nadzieje ze niebawem ujze wymarzone dwie kreski zamiast @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tak sobie 28 dc i zaczynam sie coraz bardziej denerwowac czy przylezie @ czy nie jeszcze tylko 3-4 dni ale dzis to samo bol podbrzusza z boku piersi i mokro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myślę ze zatestuje we wtorek albo środę tak bardzo bym chciala zeby byly 2 krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi co prawda mam miękkie ale po bokach mnie bolą i czasami sutki są tak dziwnie czułe no i temp. mam cały czas 37,1 nie wiem co myśleć już wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten ja to miałam objawy na @, cykl spisałam na straty... brzusio pobolewał jak na @, piersi były miękkie ale czułe, temp sie utrzymywała i ciagle cos mi na buzi wyskakiwało..... test robiłam w dniu spodziewanej @ ale wyszła prawie niewidoczna kreska, @ ciągle nie było, w święta jeszcze miałam stan zapalny, test zrobiłam ale znowu była ledwo widoczna, po swietach poszłam na bete i ona wykazała ze cos moze byc, za dwa dni powtorzyłam bede i wzrosła. poszłam do gin ale nic nie było widac i kazał przyjsc za tydzień no i wtedy zobaczyłam maciupką fasolkę :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nawet duże :P u mnie to wszystko sie przesuneło, bo do zapładnienia doszło przed @ wiec za wczesnie było na testy :) a ile nerwow było przez ten czas......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno to jest najgorsze te oczekiwanie masakra ale 2 kreseczki wynagrodzą wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak :) ja na razie uciekam jade do rodziców, troszke na swiezym powietrzu posiedziec. bede później :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca! ja dzis od rana mecze sie z bolem podbrzusza.... boli tak jak zawsze przed @, tylko ze ona ma przyjsc dopiero za tydzien wiec nie wiem. tak czuje jakby jutro miala przyjsc bo te bole mam zawsze dzien wczesniej:( kurcze no i chyba znow sie nie udalo. no coz poczekamy zobaczymy. buziaki dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×