Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

nie powiedziałambym, ze troche ..... a co u Ciebie, bo tak mi napisałas ze nie wiem jak to rozumiec..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze wiosna to bardzo niezwykly czas :p pora roku ktora dodaje niesamowitej energii, poprostu magiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim ja dziś smutna chyba się zbliża @ tempka mi spada więc chyba nie długo @ przyjdzie :( i juz po mojej nadziei mysia trzymam kciuki zrób szybko test i podziel sie z nami dobrą wiadomością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj no widzisz nerwusku tak sie denerwuje ale jak temp. spada to znaczy ze nic z tego tak jest prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMB
Mam pytanie pewnie odpowiedz juz padla ale ja nie zdazylam przeczytac wszystkich odpowiedzi. Zrobilam test ciazowy 6 dni po potencjalnym zaplodnieniu, byl to okres moich dni plodnych. Test pokazal jedna kreske a w miejsu drugiej pokazaly sie jakies male kreseczki mozna powiedziec poziome (Pamietam ze kiedys jak robilam test to pojawila sie tylko jedna kreska i nic wiecej.) Nie dawalo mi to spokoju wiec spojrzalam na test po jakism tam czasie (co z godnie z ulotko ozanczalo ze test jest juz nie wazny) a tam pojawila sie druga kreska (bardzo jasna). Czy to oznacza ze cos sie dzieje?, nie chce sie nastawiac bo to nie pierwsza proba. Poza tym lekko pobolewa mnie dol brzucha, zaczynaja pobolewac piersi (co moze wskazywac na zblizajaca sie miesiaczke ) no i sol strasznie mam ochote na...sol...dziwne co? No ale istnieje tez duze prawdopodobienstwo ze sobie wmawiam....wiec Co tym myslicie? dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMB
Termi mam 4 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poczekaj slonko do terminu a wynik testu mozesz uznac za nie wazny jezeli druga kreska pojawila sie po wyznaczonym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem, karten czekam do wtorku, albo środy z testem, zawsze robilam dosc wczesnie testy, wiec teraz poczekam. Bylam dzisiaj w kosciółku i cały czas myślałam o dziecku, o tym gdzie postawie łóżeczko w obecnym pokoiku a gdzie w nowym juz domku. Myslałam sobie co ja złego zrobiłam ze musze tyle czekac aż się spełni moje małe marzenie. Ninka, masz rcaje wiosna to słoneczko nastraja pozytywnie, mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMB
Chyba faktycznie pozostaje mi czekac a co najwyzej udac sie do apteki po testy owulacyjne moze o pomoze :( Dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem senna, same mi sie oczy zamykają. Zmierze sobie tempke, oby nie spadała. Jest tu kto? Ja mam niedziele bez męża, pracuje w policji i ma dzis służbe, ale nudyyyy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, tempka nie spada, wrecz przeciwnie, wszytsko w normie jest wyzsza niz rano, 37,2:D:D:D kurcze moze akurat sie udało? Oszaleje chyba. Powiem mojemu mezusiowi zeby kupil test jak bedzie wracal z pracy, nie wytrzymam do wtorku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) dzisiaj taka piekna pogoda ze nie mam sumienia siedziec na kompie:) u mnie zostal rowny tydzien do @, wczoraj bolalo podbrzusze a dzis juz wogole. w sumie nic mnie nie boli, ani brzuch ani piersi i mam duzo sluzu bialego ale to akurat normalne u mnie przed @. jestem prawie pewna ze sie nie udalo bo nie mam ani jednego objawu a zostalo tylko 7 dni wiec nie robie juz sobie nadziei bo przy poprzednich ciazach mialam objawy juz przed terminem @. pozdrawiam i buziaki dla was kochane:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonko a moze tym razem rybcia jest ze zdrowego jajniczka i dla tego nic nie czujesz;) Berbelek i Nerwusek tez nic nie czuly byly pewne ze @ nadejdzie i za pare miesiecy beda tulily rybke;) Glowa do gory. Mi nawet tak piekna pogoda nie potrafi poprawic humoru... No ale nie bede sie rozżalać nad soba... Super ze kazdej z Was powoli zaczyna sie ukladac:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS :) Wrócilismy z gór :) Było bardzo fajnie ale szybko mineło, tylko pająki goniłam, fuj :O Normalnie tarantulle!!!!!!!!! Troszke posprzatalismy i jest okay. Wybaczcie ale nie mam czasu nawet przeczytac to co napisałyscie :( Bo tylko zrobiłam zakupy i jedziemy z mezem do moich rodziców bo moja mama znowu jutro idzie do szpitala a tata nie powinniej juz byc sam, wiecie jak to jest. A najlepsze ze rodzice nie wiedza ze mnie M przywiezie :P:P:P:P No nic, uciekam, zajrze do WAS jak najszybciej bede mogła! PAPAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama możesz jeszcze raz podac ten link? wrocilam ze spaceru, posiedzialam troszke przed domem az mi dogrzało, tak cieplo!!! M ma mi kupic test, wiec jutro rano bede testowac..... boje sie ze znowu wyjdzie jedna glupia krecha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam nie ma, a przynajmniej nie moge znaleźć info o wzroscie tempki w terminie miesiaczki, gdy jest ciaza ale dzieki Kama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny, ja chyba oszaleje do jutra. W poniedzialek 19-go wzielam ostatnia tabletke duphastonu ( mialam 1 tabl po 1 dziennie od 15 dnia, a wczesniej od 5-9 dc clostibghetyd tez po 1 tabl, to moj drugi cykl z tymi wspomagaczami) poprzedni cykl mialam 29 dni, wiec teraz powinnam wczoraj dostac okres, ale nie dostalam, ta tempka to juz pisalam ze mi sie utrzymuje 37 rano mierzona, a zawsze przed okresem mi spadala, no najpier rosla o dwie krechy a potem spadala. Czy sa sznase? Poradzcie cos... plizzzzzzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×