Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

nerwusku milego dnia justys ja tez mam bole od tygodnia a jeszcze ma m 3-4 dni do @ wiec moze jeszcze jest nadzieja dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najgorsze to czekanie:( ale ten bol to identyczny jak na @ jest. ja w sumie mam miec @ dopiero w przyszla niedziele lub sobote wiec to tydzien czasu chyba ze przylezie predzej. a u ciebie ten bol jest juz dlugo? ale ja sie normalnie czuje juz okresowo bo mam bialy, zadki sluz tak jak przed okresem zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka dziwna wydzieline ale malo i nie mialam tak przed okresem raczej zawsze mam sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
Hej dziewczyny:) Przyłączam sie do was:) Wczoraj z moim misiem tim tirim tim:):):):):):):) Z oczywistym zamiarem. Trzymajcie kciuki, żeby tym razem wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonce:) A wiec sama bym chciala to wiedziec kochanie poniewaz @ przylazla tyle ze mam samo krwawienie i zero bolu brzucha itd. Pierwszy raz mam chyba zupelnie bezobiawowy okres i gdybym nie miala tego krwawienia nie wiedziala bym ze @ przylazla... A Ty jak sie sloneczko czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wpadłam się tylko przywitac i zmnienić dane w tabelce NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze karten...............28..............2................28. 04....jelenia gora evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg justys1818...........21...........5...................02. 05......Żywiec Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko Kamilla23............23...........4...................17. 05.......Wawa nadi8...................23...........12.................? ???...Jelenia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Agnieszkaa112......20............6.................19.03. ...częstochowa kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? berbelek1 ........18.03.2010r. ........????????????????..........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUK PUK JEST TAM KTOS?? ;) Wernus slonce jestem z Toba i maj jest nasz, oczywiscie reszta kobitek jezeli chce dolaczyc i zrobic zmasowany atak w tym miesiacu zapraszam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) juz wrociłam , dzisiaj małe ognisko zrobilismy u rodziców i była kiełbaska :):):) pyszniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! a co to? pusto? widze ze jestem na szczycie ... tabelki, i na razie zostane bo @ nie ma, wg obliczen to powinna wlasciwie przjsc wczoraj, cos mi sie pomerdalo w obliczeniach. tempke mam dzis 37,00 brzuch nie boli. Czekam.salatka pyszna, wlsnie jem;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie tu dawno nie bylo ale szczerze wam powiem ze nie nadrabiam zaleglosci w czytaniu bo za duzo tego. wiec nie gniewajcie sie gdy nie bede wiedziala o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiochy!!!! witaj Nina. Robie sie nerwowa prez te spoźniającą sie @.Kurcze nie chce sobie robic złudnych nadziei, zeby sie nie rozczarowac. Wczoraj ruszylam w trase, odwiedzilam babcie i kolezanke, i zakochałam sie w jej synku Radku. dwui pól letni łobuz, słodki łobuz, chciał zeby go ciocia nakarmila flasią. Ciocia czyli JA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia nie musl o @. szkoda nerwow i stresu :) ja pracuje na codzien z dziecmi wiem jakie potrafia byc rozkoszne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka poparz na tabelke, to mój 8 cykl już.................... oj, cos mnie glowa pobolewa.... kurde doszukuje sie objawów na @. dobrze ze nie mam w domu testu, he he. Ciekawe jak tam lachony.. Kama, 3 masz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia co bedzie to bedzie. 8 cykl staran to jeszcze nie koniec swiata ludzie po 20 lat sie staraja. wszystko jest tam gdzies na gorze zapisane. widocznie narazie anioly maja dla nas inne plany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam osobiscie takich ludzi. jezdzili po klinikach w polsce i za granica. i nic. lekarze ladowali w nich leki a to nic nie dawalo. po 40 - tce jak juz doszli do wniosku ze nie uda im sie zostac rodzicami ze teraz to juz jest za pozno bo menopalza i te sprawy, odstawili wszystkie leki bez konsultacji z lekarzem i zaczeli normalnie zyc. dzis sa szczesliwymi rodzicami 7 -mio letniego chlobca Krzysia i nie ma bardziej rozpieszczonego malucha od niego :P ja wiem ze mozna zwariowac, mnie sama wiele kosztowalo miec tyle optymizmu teraz co mam. ale naprawde nie warto niszczyc sobie zdrowie nerwami bo to nic nie daje a jeszcze moze zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna nerwusku, trzeba inaczej spojrzec na pewne sprawy, moze sie zakochac. ludzie tez sie zmieniaja ;P a co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek mialam tyle optymizmu co Ty, rozsmieszalam dziewczyny na forum, a dzis? Klapa. wszytsko się gdzieś ulotniło. brakuje sił. Wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia masz szczescie ze mieszkasz kawalek drogi ode mnie. glowa do gory, kobieto slonce swieci nareszcie jest cieplo mozna sie opalac :P na spacer wyjsc. ja wiem ze to sie tylko latwo mowi ale nie ma sensu sie denerwowac i myslec caly czas o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka no czuje sie tak sobie..... mdłosci mnie mecza :( byłam we wtorek u gina, teraz dopiero 18 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej wiesz ze wszystko jest dobrze ;p a mdlosci chyba da sie wytrzymac troche pomecza ale pozniej jaki efekt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×