Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

cześć dziewczyny. ja już po drugim monitoringu- nic konkretnego mi nie mówił bo jak wspominałam wcześniej- najpierw chce poobserwować całą owulację. powiedział tylko tyle ze pecherzyki sa ale nie ma przodującego żadnego jak narazie. kolejna wizyta w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca25 mieszkam niedaleko Lodzi(1h drogi), wiec i na badania do Lodzi jezdze(choc u siebie w miescie mam szpital ale kiepskich lekarzy).mam zadzwonic jak okres dostane,wtedy do szpitala na 5 dni..wiem, ze kortyzol to hormon stresu, a ostatnio mialam go b.duzo...i teraz moje watpliwosci..czy warto sie starac czy odpuscic..sama nie wiem co robic..tym bardziej, iz zaczynam miec watpliwosci czy tego na pewno chce..choc brak zajscia niepokoi mnie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarujaca ja za wszystkie monitoringi jakie bede iala w tym miesiącu zapłaciłam łacznie 150zł. a ze nie ma przodujacego tzn że zaden z nich nie jest większy od pozostałych więc wszystkie sa małe i możliwe ze nie popękanją :(:(:( bo nie rosna :((:(:( no zobaczymy czy coś to wyjasni dlaczego nie mogę zajść w ciaże- jesli nie będa rosnąc i pekac to bedę brała dodatkowe tabletki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saga19 no mi kazali byc najlepiej miedzy 2-6dc i byłam od 1 do 3 dnia cyklu w szpitalu na badaniahc. Ja byłam w Katowicach. Dobre takie badania sa, dokładne. Witaj Newrusek :-) Ja dzisiaj kakas poddenerwowana jestem i ciagle cos jem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia przynajmniej bedzie waodomo co masz robic, jak poobserwujecie te cykle i pecherzyki. Zobacze jak to u mnie bedzie. Chciałam te badania zrobic ale narazie nawet po skierowanie nie moge isc bo nie ma mojej lekarki rodzinnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem co mam robic, wizyte miałam u ginekolog w grudniu , i wtedy było jajeczkowanie. Bo jak byłam na wizycie było juz ciałko zóżłte, tzn po jajeczkowaniu. A teraz niewiem co sie tam u mnei w srodku dzieje :-( Zrobie te badnaia i pójde do gienkolog, ale najpierw moja rodzinna lekarka musi z urlopu wórcic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej siedze sama w domu bo maz w pracy... ale mam dola:( to moja pierwsza noc w domu od tygodnia wiec czeka mnie napewno rozmowa z mezem. ale on chyba nie rozumie tego co czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo sił JUSTYS CI zycze!!!!!!!!! A ja jestem na siebie zła bo znowu zaczełam jesc i znowu przytyłam :-( Jestem głupia!!!!!!!!! :O:O:O:O:O:O :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s 28
Hej kobitki i już weekend! Justys pozdrawiam cię serdecznie kochana i trzymaj sie , pamiętaj, że musi się wkońcu udać a teraz najważniejsze żebyś się wyleczyła CMOKASY:) Ja ruszam z przytulaniem wprawdzie dopiero @ mi się skończył ale kto wie kiedy ten właściwy dzień chyba naprawdę trzeba postawic na regularną zasadę co 2 dni , chyba że spontanicznie wyjdzie częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JA TEZ STOSUJE ZASADE CO DWA DNI ALE jakos dzisiaj mam mega ochote!!!!! :-) Hihihiii Wiec jak maz tez bedzie miał to moze...........:P nerwusek26 no ale ja zaczelam tak jesc ze hoho :-( Kurcze boli mnie lewa piers :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już o jedzeniu to ja właśnie mojego męża do sklpeu wysłałam po coś gazowanego i chipsy....ale zdrowe jedzenie jak szlag!!!!!!:) Ale trudno jak zaciążę to tylko witaminki mi zostaną i warzywka:):)Teraz jeszcze poszaleję...u nas też 10 dc ale po jajeczkowaniu pierwszym ,choć i tak się staramy...a zobaczymy co z tym na drugim jajniku w poniedziałek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 bedzie okay. A co do jedzenia to raz na jakis czas mozna zjesc takie niezdrowe rzeczy :-) Kurcze boli mnie w lewej piersi , tak w sordku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 jak rosły? Boli mnie tak w srodku lewej piersi :-( Dzisiaj lekko mnie kuł tez lewy jajnik. Ale te plamienie dalej jest tylko ciut mniejsze. Wieczorem było tylko juz sluz taki lekko rozciagliwy bez krwii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 pewnie tylko tak piers kłuje w srodku. Moze jakies hormony działąja. I musze zmienic temperatury mierzenie i nastawiłam juz budzik zeby mierzyc o stałej porze o 7 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×