Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

dzieki:) wiedziałam że masz PCO ale myslałam że przy tym można tez wywoływać:)ja też to mam i dlatego biore tyle leków, a dzień po owulacji mam brac duphaston przez 10 dni zrobić bete i jesli ujemna to odstawić:) ostatnio jak odstawiłam w sobote wieczorem to juz w niedziele dostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzeba wywoływac @ ale teraz mi lekarka nie kazała :( A przeciesz jak pójde do tamtej to napewno mi kaze wywołac... Tez licze na CLO I DUPHASTON bo moja siostra tak zachodziła w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika no Ostrów WLKP jest bardzo ładny :) A tamte wakacje bylismy w odwiedzinach u rodzinki :) To po duphastonie tak szybko sie dostaje @? Ja zawsze brałąm Luteine 5 albo 7 dni i po 3 dniach od odstawienia dostawałąm @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIKA przy pierwszym dziecku nie wiem bo sie wtedy nie iteresowałam ale tez brała leki. A teraz jest mama 3 miesiecznej Julci :) Ale miała tez 3 lata temu laparoskopie. Brała CLO i Duphaston, a tym cyklu co zaszła w ciaze nie wzieła akurat clo i zaszła w ciaze :) Moze jajeczka sie zrobiły silniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też byłam w szoku ze tak szyko:)ale dobrze przynajmniej cykl blizej do wymarzonej ciazy:) bardzo ładnie jest w Gołuchowie:) jest sliczny park i zamek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki...wróciłam z pracy....musze zabrać się za sprzątanie mieszkania, pranie firanek, dywan wypiorę...muszę się czymś zająć:(:(:(strasznego dołca złapałam...:(dziewczynki dziękuję wam bardzo za wsparcie....BERBELEK masz siebie na głowie i jeszcze masz siłę mnie pocieszać...dziękuję:):) Oj co ja bym bez was zrobiła...:(W pracy się aż poryczałam...tak mi głupio było ale nie moja wina że mam taką słabą psychikę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już 5 cykl stracony:(:(M ciągle w trasie, będzie dopiero dzisiaj wieczorem późno.....:(ja ciągle sama.....wszystko na głowie....a przy okazji za mało jednak chyba mam zajęć bo ciągle myśle czemu znów się nie udało....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana u mnie 10 cykl starań i tez mój skarb jezdzi:(musimy się trzymać bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarrlotko nigdy o Was nie zapominam otrzymałam od Was wielką pomocą zawsze mogę na Was liczyć i chociaż tak mogę Ci troszeczkę humor poprawić - głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku a powiedz mi czy ty z M pranko robilas codziennie czy moze co 2 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję wam bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Justyś tak zaczynam 6 cykl....:(Przeraża mnie ta liczba.....strasznie....z nerwów posprzątałam całe mieszkanie prawie(salon został)....i obiad robię bo M pewnie głodny jak wilk wróci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka, ej, głowa do góry!!! Ja też się juz staram 6 cykl, jednak nic mi nie daje użalanie się nad sobą, bo przecież to nic nie zmieni. No to jesteśmy w 3, wiec będziemy mogły sie nawzajem wspierać. Teraz pewnie @ daje Ci się we znaki i psuje humor, ale za 5 dni znów wszystko wróci do normy :) No już słonko, uśmiechnij się 🌻 Przy okazji tabelka. Ciekawe co z s28, eviką , madziek i malvą... nie odzywają się, myślicie że nas opuściły? s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg madziek1983.......27..............4..................30.0 4 IRL malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ....8.05......Gliwice kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra wiolkcia..............28............13.......... .....23. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... justys1818...........21...........6.............ok.31.05- 1.06......Żywiec mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko xmonikax24.........25..............10............koło 28.05.......Ostrów Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? berbelek1 ........18.03.2010r. ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg madziek1983.......27..............4..................30.0 4 IRL malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra wiolkcia..............28............13.......... .....23. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... justys1818...........21...........6.............ok.31.05- 1.06......Żywiec mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko xmonikax24.........25..............10............koło 28.05.......Ostrów szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? berbelek1 ........18.03.2010r. ........????????????????..........????? No to się poprawiłam:(:(:(:(@ owszem psuje mi humor....narobiłam się w domu jak dziki osioł....:(i o dziwo nic ze mnie dalej nie pociekło specjalnie.....pewnie w nocy da się we znaki porządnie....zawsze tak mam...:(....M powinien być dzisiaj koło 19.00-20.00 pewnie trafi na mój podły nastrój.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko słonko ten pierwszy dzień @ zawsze jest najgorszy ale każdego kolejnego dniaj już troszeczkę nam lepiej :):) będzie dobrze- zobaczysz :):):):) ja już po wizycie u ginka- pęcherzyk chyba pękł tuż przed badaniem, endometrium powiedział że dziś idealne. no ale wiecie - niby już jest dobrze od 3 miesięcy ale i tak się nie udaje. więc wielkich nadziei nie pokładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wreszcie wrocilam Szarlotko sloneczko Ty moje jestem z Toba mocno tulam i glowka do gory;) @ sie rozkrecila na calego? Czekajaca terminu nie udalo sie odsprzedac a ze w umowie ktora podpisalismy jest napisane ze jak zrezygnujemy to tracimy wplacony zadatek(1500zl) i musimy jej zaplacic jeszcze czterokrotnosc zadatku. Pogadalismy z M i uznalismy ze nie damy krowie zarobic i zamiast przyjecia ktore mialo trwac 7h robimy obiadek dla najblizszych trwajacy ok 3h. Moja mama powiedziala ze nam pomoze wiec powoli zaczyna sie ukladac;) Usciski dla reszty dziewczynek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś u nas pranka nie było codziennie bo mój M na wyjzadach przecież był a jajnik mi dokucza coraz bardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski co tu tak cicho? u mnie juz dzis po malym pranku:) jeszcze nic z tego nie bedzie ale juz nie moglismy wytrzymac:) od niedzieli zaczynam z testami owulacyjnymi. buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys ja jestem :) wszystkie pranko robia;) Jak sie kochanie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie dobrze:) nic nie boli i ogolnie jest ok. juz bym chciala poniedzialek bo chce juz dzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×