Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

a byłas u kilku lekarzy czy tylko u jednego?? lekarz powiedział ze wszysćiutko dobrze?? Kamilko ja tak jak i ty :):):) @ będzie albo i nie chodż u mnie bardziej się skłaniam na to że będzie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara może za bardzo skupiasz się wokół dziecka- może powinnas troszke odpuscić bo psychika tez ma duży wpływ na zaciążenie. wiesz dokłądnie kiedy masz owulacje??? a jesli chodzi o Twoich parnerów którzy Cie zostawili bo nie zaszłaś w ciąże to sorki ale widocznie nie zalezało im na Tobie. Nasi parnerzy powinni nas wspierac w każdym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jakie miałaś badane hormony?? pecherzyk rósł i pekał napewno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bylam u kilku lekazy i muwili to samo ze moge miec dzieci w kazdej kwili..a wcioz nie jestem. wiesz 6 lat staran to cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie 6 lat to dużo czasu staranek. ale skoro niby możesz miec dzieci to dlaczego ich nie masz??? uwazam że powinnas byćpod kontrolą lekarza i powinien poprowadzić Cię do ciąży, monitoring i wskazanie tego własciwego dnia na przytulanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez się nie udaje, no i jeszcze naszym staraczkom także ale my jestesmy pod stała kontrolą lekarska- mysle ze to właściwy kierunek by pomóc sobie w zajściu w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia kochanie ja jestem pewna ze dostane @. Sara a Ty mieszkasz w polsce czy za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teras jestem w angli i powiedzialam lekazowi ze moze przez inwitro zajde lekaz mi odpowiedzial jeszcze jestes mloda wiencej starania i zajdziesz ale ja w to powoli nie wieze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara wazne tez jest podejscie bo jak chce sie bardzo dzidzie to mozna byc calkiem zdrowym a psycha blokuje i nie mozna zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi tu nie pasuje- każdy rozsadny lekarz wie że skoro starasz się juz 6 lat to coś musi być narzeczy- coś musi przeszkadzać. bo to jest zbyt długi okres kiedy Ci się nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko ja tez na 99% jestem pewna że to jeszcze nie mój miesiąc. ale jajnik bardzo boli normalnie;/;/;/;/ może @ bedzie wczesniej- chociaz ja nigdy nei mam żadnych objawów na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W angli jest wiolkciu inaczej tam nie est sie pod stala opieka lekarza tylko poloznej, nie daja lekow na podtrzymanie na poczatku ciazy i ogolnie jest nawet ciezko z badaniami podobno. Dziewczyny na forum pisaly ze jak jest poczatek ciazy i zaczyna sie plamienie np takie jak u berbelka np to nikt za bardzo sie nie przejmuje a pod opieke lekarska dostaje sie kobieta jak juz jest w ktoryms tygodniu ciazy nie pamietam tylko w ktorym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wiedziałam jak jest w Angli- no to tylko współczucia dla kolezanki albo lekarz w Polsce. trudna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko moze i lepiej jak nie wieszkiedy była owulka , miesiąc staranek był na luzie wiec może i pomyslny :):):) nie chce nakrecać ale wiesz szanse zawsze są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) co tu słychać???? o widzę że nic nowego.... O BERBELKU!!! Jak się cieszę, że jednak wszystko dobrze... uffffffff. Teraz myśl o sobie i o dzidzi, wyluzuj i ciesz się ciążą!!! Ale fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim fartem pewnie nie, a pranko bylo rekeacyjne. Strasznie mnie piersi bola az pd pachami czuje wiec @ na dniach, obliczylam sobie ze bedzie 17.05 przy cyklu 24 dniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty gdzie sie Wernus podziewalas? M meczylas skarbie;) Wiolkcia niestety tak tam jest na poczatku ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja???? no cóż.... przyznam się że po 8-godzinnym siedzeniu przy kompie w pracy, nie chce się mi już gapić w monitor w domu. No ale jestem dzisiaj i z ciekawości zerkam co u Was :) Kamilka, nawet jak ta wredota przylezie (mam nadzieję, ze nie) to i tak masz krótkie cykle, wiec blizej do nastepnej owulku. Ja mam prawie o 10 dni dłuższe cykle, więc i dłuższe czekanie. No ale to chyba nie za bardzo pocieszające :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jusz niewiem co mam myslec o tym i o tym co mi muwiom lekaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cóz Słonko nam pozostaje tylko czekać. ale jestem ciekawa co to u Cioebie wyjdzie- ale chciałabym by @ się nie zjawiła i Cię bardzo zdziwiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna widze że Ty tez juz blisko końca cyklu :):):)przyszły tydzień bedzie napięty i mam nadziejże ze któraś spadnie do dolnej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia wiem że jestem blisko, ale i tak czuję że się nie udało... ehhhhhh, trudno, przepuszę Was przodem :) a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ja w Polsce załe szczeście- skoro u Was tak wyglada opieka ginekologiczna to się ciesze że w Polsce. a przyjeżdzasz do Polski wogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani od polskiego
Sarka prosze przestan pisac swoje wypowiedzi, tylu bledow nigdy nie widzial w jednym poscie, skora mi cierpnie! Prosze siegnac po slownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jak i u Ciebie i Kamilki- nastawienie na "nie". no ale jak coś to trudno- bedzie i kolejny cykl :):) a teraz to do 21-ej siedze w pracy ;/;/;/ i jutro tak samo po jutrze tez;/;/;/ale za to poniedziałek i wtorek wolny :):))):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna mieszka w anglii i dla tego tak pisze jak sie komus nie podoba to przeciez nie musi czytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki słuchajcie miałam okres ostani 30 kwietnia przytulałam sie 13 maja z chłopakiem czy moge byc w ciązy?moj cykla trwa róznie 28-30 dni kazdego miesiąca inaczej postanowilismy sprobowac jeszcze w niedziele?myslicie ze sie uda??ahhh jak bym chciała:D dzieki za odp buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×