Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

To dobrze szarlotko ze z M wszystko ok :) a motor sie naprawi;) oby raczka dobrze Ci sie zrosla slonce❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie , do pracy dzwonilam to szefowa sie lała bo ona tydzien temu gips z nogi sciagnela...a dziewczyny musza za mnie zaiwaniac....12 czerwca mam slub kolezanki i nie moge w gipsie isc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie slonce w gipsie tez zwlaszcza na reku mozna sie bawic na weselu;) Ale nic mi sie nie chce przez ta pogode:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla ale do dupy bede wygladac:)......no pogoda koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kurcze glodna jestem , jak ja mam sobie cos jedna reka upichcic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka współczuje złamanej reki:( dzis powtórzyłam test owulacyjny znowu dodatni:)czyli to nie pomyłka teraz cały tydzień pranko codziennie:) ale sie ciesze że jade z mezusiem w trase:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszytkim... chyba koniec swiata sie zbliza bo to co sie dzieje za oknem to masakra :( Kama nie stresuj sie mnie przez tydzien wychodziła I kreska ale @ nie było... wiec nadal jest nadzieja :) szarlotka matko boska nic Ci nie jest Słońce ???? justys współczuje Ci ... pogoda jest koszmarna... mam nadzieje, ze M szybko wroci do domku..... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko no wspolczuje tego zlamania:( najwazniejsze zeby sie dobrze i szybko raczka zrosla:) monika no u mnie tez przez prawie trzy dni wychodzil pozytywny i wlasnie wtedy mialam chyba owulke bo byl bol. a jakie masz testy? i skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nerwusku tylko reka....na szczescie:)albo pechowo ,a zeby bylo smiesznie dzisiaj o 17.00 zaczyna mi sie kurs jazdy na motorze:) zajebiascie co???:) a wczoraj z ta reka jechalam do ikei...kupilismy mebelki do sypialni i takie rozne pierdolki:)ale humor mi sie poprawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietom zawsze zakupki poprawiaja humorek:) Kurcze jakos nie chce mi sie wierzyc ze sie udalo, do tego ten spadek tem niby o dwie kreski ale jednak to zawsze spadek, @ w ciaz nie ma tylko bialy wodnisty sluz i pobolewa mnie czasem brzusio a dokladnie raz lewy raz prawy jajnik. Chyba jednak nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to trasa Wam sie przedluzy bo zamiast jechac bedziecie robili postoje na pranko;) A jak Twojemu M podoba sie nowy kolorek wlosów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy kupowałam w aptece LH VITAM, dzwoniłam do mojego kolegi który jest ginekologiem i powiedział że jesli testy wczesniej wychodziły ujemne a teraz 2 pozytywne to znaczy że wszystko dobrze, on mi polecił te testy i mówił że im sie udało z tymi testami:)no zobaczymy:) własnie na zone reality pokazuja jak 13 latka rodzi i tylko wyzywa a ja wszystko bym oddała żeby przezyc taki ból:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowili w Tv ze ta pogoda moze byc spowodowana erupcja tego wulkanu zaraz po tragedii w smolensku i w tym roku moze w cale nie byc lata oby te prognozy sie nie sprawdzily. Justys wazne ze masz kontakt z M i wiesz wszystko na bierzaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia podobna jak kobiecie po porodzie klada dzidzie n brzuchu to zapomina sie ze co kolwiek ja bolalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to jest ciemny rudy wiec nie przeżył szoku i powiedział że ładnie mój M jest szczery wiec zawsze mówi prawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to tak jak moj m on jest zdania ze po co ma klamac i mowic ze jest ok skoro tak nie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wloskow , ja podcielam , wycieniowalam i zrobilam grzywke....:)a przed kraksą paznokcie zrobilam:) sluchajcie reka w gipsie a paznokiec zaden sie nie zlamal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja zafarbowalam sobie wloski pare dni temu bo juz spore odrosty mialam :) Ale widze szarlotko ze masz mimo wypadku calkiem dobre samopoczucie;) oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Ja na sekunde bo mam rece pelne roboty :) Widze ze humorki dopisuja :) A i dobrze.Wchodze i czekam na wiescie o 2 kreskach... U mnie ok. Dzis badanie z glukoza pychotka... No i dzialac dziewuszki dzialac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa u mnie @ miala dzisiaj byc nadal jej nie ma a test pokazal I kreske. Temp niby spadla ale tylko o dwa stopnie a zawsze w dniu @ spadala o 5-6. I juz sama nie wiem ocb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U ns ok. Niunka sie rozpych :D Ja juz wrocilam do swojej wagi wiec teraz zostalo tyc :P Kamila ja sie nie znam na tem wiec nic mi to nie mowi hehe... no ale @ nie ma nie ma @ jest nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpycha sie bo malo miejca zaczyna sie robic bo rosnie;) A kiedy plec poznacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla samopoczucie ok bo na zwolnieniu juestem:)...he he...leze do gory brzuchem przez tydzien bo co mam robic?????i tak juz posprzatalam i obiad jest z wczoraj....tylko nie ma mnie kto ubrać....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila w czwartek na USG mam nadzieje ze Niunka slicznie sie ulozy i pokarze co trzeba... Szarlotka no to lataj w gipsie... Ja 4 lata temu zbilam nadgarstek u prawej reki. 2 tyg kalectwa. Nie mowie o pisaniu czy czyms innym... hehe najwieszka trudnosc sprawialo mi wytarcie sie po wizycie w ubikacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu...u mnie lewa więc spoko....ale ubieranie się....masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To odpoczywaj szarlotko bo Ty slonce wiecznie w biegu nalezy Ci sie :) Nowa to napisz od razu po wizycie czy chopak czy dziewuszka:) ale ja Ci zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze napewno... zazdrosc ja tez zazdroscilam to zdrowa zazdrosc i napewno nie zaszkodzi :D U mnie grzmi bedzie burzaaaa :P A ja robie glaby (golabki :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pada dzieciaki spia a ja koncze gotowac obiadek dla nich:) z checia poszla bym spac razem z nimi:) a @ nadal brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla to moze jutro powtorz tescik albo zrob bete bo ty podejrzana jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys jakos po tej jednej kresce na tescie i spadku temp niby tylko o dwie kreski ale spadku nie chce mi sie wierzyc ze sie udalo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×