Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

W nosie mam powiedzialam ze jak bede to bede a im nic do tego i jak przyjdzie czas to sie dowiedza:) Napawde nie chce mi sie wierzyc ze @ nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak pytają o ciąże to zawsze odpowiadam : niestety mój M strzela piaskiem ;) i zmieniają odrazu temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie rozczarowania , Zrobie rano test chyba ze @ szybciej przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze ci sie udalo trzymam mocno mocno mocno mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki macie wiecej wiary niz ja, nawet nie wiecie jak wazne jest Wasze wsparcie dla mnie❤️ Nerwusku a jak Wy sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jako tako 22 dc i czekanie jeszcze 6 tabletek duphaston i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama czujemy sie dobrze nawet, tylko tak strasznie wieje, ze az sie boje :(:(:( dobrze ze M jest w domku, ale od jutra juz ma nocki :( biore witaminki wiec az tak mnie nie meczy..... Wiare trzeba mieć zawsze :) takze rano prosze zatestowac i koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety uciekam bo M chce kompa :( milych snow dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Kamus trudno ze jedna kreska ale @ nie ma więc cierpliwie czekamy- może sięńie zjawi-wszystko jest możliwe. 😘 ❤️ 😘 Karten owulke miałam 14dc. mi zostały 2 dni na duphastonie i potem @- ciekawe czy przyjdzie o czasie czy się przesunie. justys no fakt przeboje to masz z tym swoim cyklem. u mnie klopsss- przeziębienie się rozkręca- nochal zatyka sie, gardziocha boli i chrypka- głos jak ze starego radia. jajnik dalej boli.dziś wolne i zamierzam dziś zrobic kluski sląskie nadziewane mięsem. zaraz bede musiała przyszykowac się do wyjścia po składniki ale bardzo mi się nie chce bo zimni, deszczowo i wietrznie-brrrrr ale jak mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wiolkciu ja wlasnie wychodze do pracy a tak mi sie nie chce:( Cycochy bola bardzo i swedza, brzusio czasem zaboli i temp spadla o 2 kreski wczoraj 36,9 dzis 36,7 wiec @ sie zbliża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzialki i usciski dla Wszystkich pozniej sie odezwe👄 Wiolkciu zdrowka zycze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamus hmmm coż mogę napisać- szkoda ze nei jest tak jak myslałam ale powiem Ci że mam jeszcze iskerkę nadzei ze jednak bedzie dobrze. juz mykam do sklepu- wrce pewnie modkra po kolana. bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. u nas masakra, pozalewalo drogi, porywa mosty..... juz 2 ludzi porwala woda. moj M pojechal do pracy i nie wie czy wroci bo most sie zaczal walic....... ja dzis zostaje w domku bo autobusy nie jezdza a podobno z ta woda ma byc jeszcze gorzej.... jak to dobrze ze mieszkam na wielkiej gorze i z dala od rzeki:) teraz tylko o M sie martwie:( a u mnie 17 dc, piersi bola przy dotyku. i rano dzwonilam do gina bo tempka mi po raz 3 spadla. lekarz powiedzial ze albo mam zepsuty termometr albo owulki nie bylo i nie bedzie w tym cyklu. ale jak mu powiedzialam ze testy owulacyjne mialam pozytywne to powiedzial ze owulka byla a termometr mam wyrzucic i nie mierzyc juz tempki, bo skoro test wykryl plik LH to znaczy ze owulacja byla. kama przykro mi ze sie nie udalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lachy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A u mnie klops!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam rękę w gipsie, pisze jak inwalida wiec prosze sie bykow nie czepiac:) na szczescie lewa.....oczywiscie mielismy krakse na motorze.....pojechalam na barku kilka metrow po drodze....a ze ciuchy porzadne z barkiem nic ale za to reki nie zdazylam wyprostowac i dupa:(zlamanie kosci lodeczkowatej.... ponoc ciulato sie zrasta...a z tym zlamaniem musialam na motorze wracac z żywca do gliwic.....masakra!!!!!!!!!!!!!!!! a z biologii ,dzisiaj moj 11 dc....nie wiem co z owulką bo cos tam mnie wczoraj klulo....ale za krotko jak na jajnik....dzisiaj cisza ale wydawalo mi sie rano ze sluz byl plodny...no sama nie wiem...zobaczymy za kilka dni po cyckach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko a jak M nic mu sie kochanie nie stalo? Justys slonko moze ten cykl nie jest stracony? Wiolkcia ale mi narobilas smaka tymi kluseczkami;) @ nadal nie ma cos tam zakuwa w podbrzuszu wiec czekam az przyjdzie. Buziaczki dla reszty slonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys- totrzeba słuchać ginka- termometr w kat )::) szarlotko to dobrze że tylko na tym się skończyła ta wasza kraksa. Kama trzymak mimo wszystko dalej kciuki za Ciebie. u mnie już ziemiaczki zacznają się gotować, miąsko dochodzi i pieczarki także. u nas też zalewa wszystko- boję sie o domcio rodziców bo mieszkamy blisko rzeki, troszkę na wzniesieniu ale bardzo blisko z 200kroków:(:(:( oby na strachu się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde moj M utknal w pracy..... zerwalo most i ludzie nie dojada z zakladu:( ale sie martwie o niego. oby im jakis transport zalatwili bo tu chyba oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wawie tez leje i zimno:( Wiesz wiolkciu jedyna rzecz jaka mnie zastanawia to to ze temp spadla tylko o 2 kreski. Zawsze w dniu @ spadala do temp 36,4 a w tym cyklu do 36,7. ale z drugiej strony test pokazal jedna kreche wiec raczej nie wyszlo. A Ty skarbie jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys slonko nie denerwuj sie wszystko bedzie ok, masz z M kontakt telefoniczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam wiec pisze co chwile do niego. a ja stwierdzilam ze juz tempki nie mierze bo u mnie sie to nie sprawdzilo. wiec teraz na luzie czekam do konca maja bo wtedy mam termin @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dochodze do kompa co chwilke bo probuje sprzatac jedna reka.... Kamilla M w calosci:).....tylko moja reka ucierpiala i motor...troszke Justys- u mnie tez tempka sie nie sprawdza:)a co do zalania wspolczuje!!!!!!!!!!!!!!! my jak wracalismy z zywca to tez w szoku bylam jak tam woda wysoko.... Czekajaca gdzie wy macie ten domeki?? moze sie tam spotkamy jakos???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×