Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no to karten też trzymam kciukasy za Ciebie by @ nie przyszła :):):):):):):):) końcówka miesiąca bedzie gorąca dla naszego topiku :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia za ciebie tez trzymam kciuki a mam pytanie czy rzeczywiscie pecherzyk nie zawsze peka ????? bo o to nie spytalam lekarza nie pomyslalam o tym ze tak moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama do ciebie @ nie przyjdzie zobaczysz:) wiolkcia ty tez mysl pozytywnie dopki @ nie ma. a powiedzcie mi czy temperatura moze po spadku rosnac powoli? tzn. nie skacze od razu do gory tylko z dnia na dzien tak po 0,1 0,2 rosnie..... bo u mnie juz dwa dni po owulce a tempka nadal jest na wysokosci temperatur niskich czyli ponizej 37.1.... bo podwyzszona mam na poziomie 37,2 i wyzej zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten trzymam kciuki zeby @ nie przyszla wiesz ze wiolkcia i werna stawiaja browarek;) U mnie 24dc i 14 dzien wyzszych temp dzis 36,9. Ja nie dlugo bede sie zbierac ale bede zagladala bo u matuli jest komp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej justys :) podwyzszona temp to dobry objaw..... a iedy mierzysz temp? i jaka masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten pęcherzyk może nie pekać- albo się może wchłonać a czasami nawet zrobić z niego torbiel. więc nie jest tak kolorowo. justys dzieki. jeżeli chodzi o tempke to ja Ci za bardzo nie pomoge- mierzyłam ją na poczatku moich starań ale pokazałam je ginkowi i on powiedział żebym się tym nie sugerowała bo jeszcze nigdy w swojej karierze nie widział idealnego. powiedział że tempka może się zmienic np , jak spisz i jest cieplej niz poprzedniej nocy- ciało wtedy sie bardziej nagrzewa i tempka wzrasta - powiedzial ze wszystko musi byc idealnie codziennie- tak samo by wykres był wiarygodny i poprawny. najlepiej justys jak bys ewentualnie,jesli Ci się teraz ie udało (czego nie życze ) pojechała na monitorin- wiem ze to uciazliwe dla Ciebie bo daleko ale to będzie najbardziej wiarygodny obraz owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co j mierzyłam temp codziennie wieczorem i ciągle miałam 37,0 do 37,4... i to nie oznacza @ bo wtedy powinna spadac... a u mnie utrzymywała sie ciagle taka podwyzszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niezle moj pecheryk teraz tez byl piekny bo 2,3 na 2,5 i lekarz stwierdzil ze lada chwila peknie niby czulam bol w jajniku ale jak nie peknal :( no ale zobaczymy skutki czy @ prylezie czy nie oby nie przylazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mierze rano zaraz po przebudzeniu. zawsze o 8. no zabaczymy moze jeszcze urosnie jutro lub po jutrze. a na monitoring pojde w nastepnym cyklu na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten- no ja chodze na monitoring do momentu az widać czy pękł czy nie. przed ostatnio miał az 30mm i tez pekł. więc myśle ze u ciebie tez pęknął. Kamila to nie okresowy ból oj niee. precz wredna @- my Cie wcale nie chcemy !!!!!!!!!!!!!!! abra kadabra znikasz @ na ponad rok !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece slonka pozniej sie odezwe, cos mi sie zdaje ze @ bedzie u mnie wczesniej, ale coz moze w nastepnym sie uda. Buzialek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6...............ok.29.0 5.....Żywiec xmonikax24.........25..............10............koło 28.05.......Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat..........................................14.11.2010.. ...sad ze,ze chopak nerwusek26....... 11 tc ............. 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? wrzucam tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki justys za tabelke :) zapowiada sie emocjonujacy maj :P Słońce a jak Ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, nad rabiam az dwie storny od wczoraj. Justys u mnie tez tempka do kitu, wciaz niska dzis 36,6, 16dc, wkurza mnie to strasznie bo musze brac duphaston a nie bylo jeszcze owulki, w boku wciaz kłuje... Kama - trzymsam kciuki na pozytywny test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia no mnie tez kluje ciagle... raz prawy raz lewy jajnik. a tempka tez niska chociaz owulka byla bo testy to wykazaly i czulam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie bylo skoku, testów nie robilam, a jak u siebie zauwazasz ze byla juz owulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pierwsze testy pokazaly mi dwie kreski czyli wskazaly ze owulka bedzie, potem spuchly mi janiki i jeden bolal okropnie. no i mialam spadek tempki do najnizszej wartosci co oznaczalo ze owulka jest. tylko ze zwykle potem mi rosla do ponad 37 stopni a teraz ciagle jest ponizej 37... i juz teraz nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki lece do kosciola jak wroce to postaram sie odezwac :) Mysia skarbie to ze owulki nie ma jeszcze nie znaczy ze nie bedzie jej wcale temp nie musi byc pow 37 wystarczy ze wzrosnie o 2,3 kreski i bedzie o tyle wyzsza niz na poczatku cyklu. Bedzie dobrze kochana:) Justys pozytywne myslenie pamietaj skarbie:) Buzialki dla reszty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np na poczatku mam 36,3-36,4 a dzis 36,9 :) Bedzie ok slonce:) ❤️ Z reszta za wszystkie mocno trzymam kciuki❤️ Buziak do pozniej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już miałam nadzieję że maj okaże się i dla mnie najpiękniejszym miesiącem w życiu ale niestety i tym razem się nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda przykro mi...... moze nastepny cykl bedzie szczesliwy. ja tez wiem ze moj jest nie udany bo juz cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam już siły na to wszystko... czekam jeszcze na laparoskopie tylko nie wiem czy mi ja zrobią bo troszkę szybciej dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×