Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

a może ktoraś z was wie do którego dnia cyklu można zrobić laparo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda przykro mi, nie umiem odpowiedziec na twoje pytanie, musisz wierzyc ze po zabiegu bedzie lepiej, ze sie uda Justys moze ta tempka to przez clo, a ile bralas, jaka dawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie czy są jakieś zioła którymi można wzmocnić jajeczka i plemniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochaniutki:) chuda ja jestem zapisana na laparo na lipiec i mam przyjsc do szpitala 2 dni po skończonej @ A TAK OGÓLNIE TO ZROBIŁAM TEST OWULACYJNY I SA 2 WYRAZNE KRECHY!!!!!!!!! czyli bóle mam przed owulka a kilka dni póżniej owulke, jak to jest jak test wyjdzie pozytywny to po jakim czasie jest jajeczkowanie? ogólnie to jestem ruda:) wieczorkiem jak znajde kabelek do tel to przesle zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienia się data mojej @ z 28 maja na 1 czerwca:)więc wklejam tabelke:) malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6...............ok.29.0 5.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.......Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat..........................................14.11.2010.. ...sad ze,ze chopak nerwusek26....... 11 tc ............. 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina no ja daje mojemu M kwas foliowy i witamine C bo gin mowil ze one dobrze wplywaja na plemniczki. mysia ja biore po 1 tabl. od 5dc do 9dc monika jesli test wyszedl pozytywny to w ciagu 24-48 godzin bedzie owulka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas taki jak przyjmuja kobiety przed i w trakcie ciazy rozumiem? a dla kobiet jest cos na wzmocnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc ninus :):):):) o ziółkach nie słyszałam ale wszelkie witaminki co zawieraja cynk sa bardzo dobre dla plemiczków a na jajeczka to szczerze powiem ze nie interesowało mnie to zbytnio więc nie wiem. co tam u Ciebie Słonko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie niestety pogoda do tylka :P leje cala noc i caly dzien, zimno i beeeeeee mozna depreche zlapac. kicham od kilku dni i albo mnie cos bierze albo to alergi wlasnie patrze co teraz pyli :P 3 dc @ sie stabilizuje a co u ciebie? wybaczcie ale rzadko wchodze i nadrobic ponad 10 stron to jakas masakra i nie wszystko pamietam :P prosze o wybaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ninus to ten kwas ktory biora tez kobiety:) a jesli chodzi o jajeczko to raczej nie ma nic na jego poprawe. ja na wzmocnienie jajeczek mam clo od gina. a u nas jesli chodzi o pogode to ciagle leje, zimno jest i do tego halny wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przez ten wasz halny u nas taka zimnica:) u nas tak wieje ze brame mi caly czas otwiera kobiety zobaczymy slonce jeszcze w tym miesiacu czy juz nie? ma ktoras jakies newsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja slyszalam ze do konca maja ma byc taka pogoda i czerwiec tez nie ciekawy:( oby sie im te prognozy nie sprawdzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie - pogoda jest bardzo dobijająca ;/;/;/;/ zapisałaś się do ginka?? u mnie 22dc, jajnik boli 3 dzień- prawie jak przy owulce, przeziębienie mnie łapie, więc ogólnie lipnie na dodatek całe 10 godzin w pracy musze siedziec sama jak palec- klientów nie ma przez tą pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze poprostu takiej pogody. sama sobie stwierdzilam ADHD :) jest jak musze siedziec w domu i nic nie robic to mnie chce szlak jasny trafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tvn mówili ze czerwiec ma być najcieplejszy, lipiec tak jak maj i sierpień cieplejszy ale gorszy od czerwca. nie wiadomo czy im wierzyć ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia a to gdzie pracujesz? juz chyba wolala bym w pracy siedziec niz w domu nic nie robic. nie jeszcze wakacje chce miec spokojne pojde we wrzesniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj to ja w pracy nic nie robie- w domu to jest tv, ludzie cos tam mozna wymyslec- nawet sie zdrzemnąc co bardzo bym chciała. ja robie w centrum handlowym w butiku i niestety to holerstwo do 20-tej otwarte ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ma ludzi? wlasnie wydawalo mi sie ze w taka pogode to najwiecej osob jezdzi polazic po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale na spozywcze zakupki bo takie odziezowe to nie bardzo- wszyscy czekają na promocje ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylismy w czestochowie to juz byly promocje i wyprzedaże i nawet w sephorze byla promocja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znudow wyszukuje ksiazki ktore jeszcze nie czytalam i wypisuje na kartke ktore warto kupic ;( tragedia kobiety. dla mnie siedzenie w domu i nic nie robienie to tak jakby zamknac lwa w klatce i pokazac mu jedzonko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ninus wspołczuję takiej niedoli . ja z nudów wcinam jak opentana :(:(:( justys gdybym tylko mogła cały dzień przesiedziałabym w pizamie i nawet w łóżżku z pilotem w reku- marzy mi się prawdziwy odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina nie wymiguj się od odpowiedzi!! zpisłaś się do ginka wkońcu czy niee??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym juz chciala zeby byl koniec tego cyklu..... znow bedzie rozczarowanie ale jakos to przezyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie justys- jeszcze dzis mi pisalas ze mam myśleć pozytywnie dopóki @ nie przyjdzie nic nie przesądzone a sama sie do tego nie stosujesz?? jak tak moze być co?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys nie mow tak. bedzie dobrze czuje ze maj byl owocny :P wiolkcia napisalam wczesniej ale pewnie nie zauwazylas - jeszcze nie. chce miec spokojne wakacje i odpoczac dwa miesiace pojde do ginka we wrzesniu. zraszta taka mam umowe z M ze jeszcze 3 miesiace staranek a jak sie nie uda to dopiero badanka, a jak sie nie okaze ze ktores z nas nie moze to zaczniemy starac sie o adopcje. zreszta juz co nieco ( nie wiem czy tak sie pisze ) wiemy o procedurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem:) poprostu tempka i testy wariuja i mysle ze przytulanki byly nie w te dni co trzeba. a na testach nadal wychodzi druga kreseczka ale blada..... dzis 16dc wiec do 20dc bede tesciki robic i jeszcze chyba jakies staranka tez beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×