Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

aha ja myślałam że chodzi Ci o prace ze chcesz odpoczać w wakacje i dopiero we wrzesniu iśc do niej. no troszku się nie zrozumiałyśmy. no to mam nadzieje że i dla Ciebie maj będzie owocny. justys tak jak ninamówi testy kłamią- termometry tez :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie szkodzi. ja mam takie przeczucie ze maj byl i bedzie bardzo owocny. wiec dziewczyny nie martwcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. to od dzis koniec z negatywnym nastawieniem:) dopiero jak @ przyjdzie to sie bedziemy martwic a teraz trzeba myslec pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wrocilam z kosciola i teraz rodzinna imprezka:/ Masakra .... Pogoda tez taka sobie leje i zimno z checia poszla bym juz spac:) Pomodlilam sie za Was dziewczynki wiec bedzie dobrze;) Wpadne jeszcze pozniej i cos klikne ale bede Was czytala:) Buzialek dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama dzieki za modlitwe- ja dziś niestety nie mogłam iść do Kościółka ale dzieki ze znalazłam się w Twych modłach :):):) ninus dokładnie wakacje i urlop i jazda bez trzymanki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pouciekały laski :(:(:( zostałam sama :(:(:( niech mnie ktos przytuli :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi lepiej :):):) dzięki Kama :) jak tam Twój ból brzusia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia nie jestes sama,mi przez ten deszcz nic sie nie chce, pasowaloby sie dzis poprzytulkac troche. Czekam az M. wroci z pracy zaskocze moze go jakas bielizna, ponczoszki, koronki, itp Wczoraj zrobilam M. masaz z oliwka, mmmm, bylo super. Oby owocnie, bo czuje kłucie. A dzis do poludnia bolało mnie w krzyzu. Ale moze to przez to ze spie na brzuchu z tylkiem do góry po przytulaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja sie wczoraj tak nakrecilam na ciaze, ze szkoda gadac... Po seksiku zauwazylam u siebie plamienie, takie jasnorozowe, spojrzalam w kalendarz i wyszlo, ze mam 12 dzien po owulacji, tak sobie nawkrecalam, ze to plamienie implantacyjne, ze usnac nie moglam :/ dzisiaj robilam test i wynik ten co zawsze. Po tym cyklu postanowilam nie czytac juz o testach, plamieniach, temperaturach itp, niepotrzebnie sie nakrecam. Bede tylko na biezaco sprawdzac co u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia nadal pobololewa do tego strasznie boli mnie krzyz:/ @ bedzie jutro na 100%. A Ty jak kochanie? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis uswiadomiłam sobie ze zawsze pranko było za szybko bo myslałam że, owulacje mam jak mnie boli a boli tydzień przed, teraz powiedziałam ze cały miesiąc i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia a to mąż bedzie miał dziś uczte seksowna- :):):) oj bedzie się u Ciebie działo :)))):) kolokokta bedziedobrze Słonko- najlepiej zdystansowac się do tego wszystkiego :):):) Kama a ja dallej obstawiam przy swoim :):):) jutro pisz na bierzaco- będę kontrolowac :):):) u mnie oki jeszcze 40 minut i do domciu :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia tylko na początku nie za wczesnie by jeszcze tych nasionek silnych starczyło do owulacji :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika z tym bolem owulacyjnym to roznie jest...ja pranie robilam kilkanascie minut przed bolem owulacyjnym i zaszlo mi sie w ciaze :P a byl to dokladnie 14dc...ale czytalam,ze bol moze byc przed,w trakcie lub po...trza organizm poznac...u mnie byl w trakcie jak widac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a ja juz nie wiem co moj organizm wyprawia. zauwazylam jak bylam w lazience ze pojawil sie sluz plodny, rozciagliwy i taki jak bialko kurzego jajka. ale przeciez juz taki byl kilka dni temu..... owulka juz byla a taki sluz teraz????? no coz ide M troszke pomeczyc tak na wszelki wypadek:) odezwe sie jutro rano.pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6...............ok.29.0 5.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak nerwusek26....... 11 tc ............. 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys powodzenia :) moze to trzecia owulka? ale bede sie smiac jak ciaza mnoga z tego wyjdzie :P trzymam kciuki kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie wiolkcia widze ze idziemy łeb w łeb ja też 22dc jak mozna wiedziec napisz w ktorym dniu byla u ciecie owulka ja dzis niby mialam z domu nie wychodzic ale praktycznie mnie w nim dzisiaj nie bylo bylam tez w kosciolku i pomodlilam sie przyszykowalam bratanicy pokoik na jutrzejsze jej 3 urodzinki baloniki i takie tam inne pierdolki i tak minęla mi cala niedziela a teraz znow robie na kolacje pizze :) normalnie jadlabym dzien w dzien dzis troszke urozmaicilam bo zrobilam pol na pol pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kamilko jak ja bym chciala zeby to byla prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam na komuni bylo i co z twoim bolem brzusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na komuni calkiem nie liczac pytan rodziny o ciaze kiedy zajde a moze juz zaszlam masakra, Brzusio raz na jakis czas czuje i pewnie @ przyjdzie jutro nawet nie ma sensu zebym testowala, przez wiolkcie kupilam test ale raczej go nie zrobie bo po co mam sobie nadzieje robic. Moze w nastepnym cyklu sie uda:) A w kosciele pomodlilam sie zeby Wam wszystkim w koncu sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam kamilko nie ma sensu wszystko ma sens zrob jutro rano tescik i zobaczysz 2 kreseczki ;) trzymam mocno kciukasy a pytaniami sie nie przejmuj pogadaja i przestana :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×