Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no fajnie by bylo spasc do tej dolnej tabeleczki:) ale mi sie ciagnie to czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pospadacie zobaczysz. pomysl o czyms innym i zajmij sie czyms ksiazke poczytaj albo cos bo zwariujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona :(
dziekuje my ogolnie jestesmy para ktora lubi seks i robimy to bardzo czesto... ale sama swiadomosc czekania... ale niepokoi mnie to ze bolalo mnie bardzo podbrzusze podczas stosunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem po sobie ze im wiecej o tym myslalam tym bylo coraz ciezej. dlatego teraz jestem madrzejsza i wiem ze warto odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten tydzien jakos zleci bo mam egzaminy na studiach, pierwsze dwa w piatek a kolejne w przyszlym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuje pedagogike wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne w bielsku bialej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no od pazdziernika zaczynam juz praktyki w przedszkolu:) uwielbiam pracowac z dziecmi. a ty uczysz w jakich klasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie poczatek cyklu( szósty dzien) i zero planow i strategii;) jedyne co to cycochy zaczynaja bolec wiec chyba owu sie zbliza, tak mi sie przynajmniej wydaje;) Nina praca z dziecmi daje wspaniala satysfakcje wiem sama bo jestem niania:) Co prawda mam ciut mniej podopiecznych bo tylko dwoje ale im wieksza ilosc maluchow tym satysakcja wieksza;) Justys czyli Ty kochanie przenosisz sie do dolnej tabeleczki;) Nie chce slyszec sprzeciwu;) bo w gornej tloczno i duszno sie robi;) mocno zaciskam kciuki i wierze ze Ci sie skarbie udalo:) I tak jak to Nowa kiedys napisala: Wiara czyni cuda wiec ja wierze ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje glownie w bibliotece, ale u nas jest podstawowka, gimnazjum i oddzial przedszkolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje satysfkcje nie powiem ale czasem naprawde jest ciezko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis mezus poczul pierwszy kopniak corci :) Ale z radosci tak krzykna, ze juz nie kopnela :P No i dzis to chyba zjadlam za caly tydzien takie ssanie mi sie wlaczylo... kamila fajna prosta kiecka lubie takie, a buty sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywa ciezko ale dzieciaki tez maja ciezkie dni tak jak dorosli:) Dorosly jak sie zle czuje czy ma zly nastroj to stara sie jakos odreagowac a dziecko odreagowuje zlym zachowaniem. Czasem emocje takie jak radosc powoduja ze maluch sie nie slucha i szaleje ale nie robi tego zlosliwie czy specjalnie tylko w ten sposob okazuje swoje emocje. Czasem dzieciaki daja mi w pracy popalic zwlaszcza jak sa chorzy;) ale nie potrafie sie na nich dlugo gniewac:) Jak wiedza ze przegieli i zarty sie skonczyly to automatycznie zaczynaja sie tulac i mowic ze bardzo mnie kochaja, a mi automatycznie odchodzi zlosc i miekne :) Bo jak tu sie gniewac po takim czyms;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa dziekuje :* Ja tez nie lubie falban i koronek. Ta jest prosta a za razem elegancka:) A w butach to sie zakochalam mozna wrecz powiedziec ze byla to milosc od pierwszego spojrzenia;) No to Niunka niezle musiala Twojego M przestraszyc :) od malego pokazuje ze zenska plec rzadzi;) Z reszta musi to byc fantastyczne uczucie czuc ze rosnie w Tobie nowe zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super te kopniaki, ale powiem szczerze ze spodziewalam sie nnego uczucia, ale jest fajnie jak cie kopie po pecherzu ze ledwo do kibla zdarzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa a jak sobie wyobrazalas? Podobno niezbyt przyjemne uczucie jest jak malenstwo sie rozciaga lub kopnie w zebra:) Moja kumpela jak byla w ciazy to mala tak sie wiercila ze czasem przez skore widac bylo ze nozke czy raczke sobie wyciagnela:) Taka mala rzecz a cieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja jestem:)ale jestem tak zabiegana że nie moge czesciej Was odwiedzac:(jeszcze ta sprawa w sądzie mojego mężusia mnie przeraża:(pamietajcie ze jestem z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapomnijcie skarby że jutro dzień mamy:)jutro pewnie spotkam sie pewnie z moja szwagierką:/ normalnie już sie ciesze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie kobitki poszly spac wiec sie pozegnam:) Do juterka:* Buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity. ja zaraz sie zbieram na uczelnie, bede wieczorkiem:) no a z biologii to dzis 26 dc, piersi bola bola i jeszze raz bola...... brzuch tez lekko pobolewa i to chyba tyle:) ale cos czuje ze mi pecherz lapie bo wczoraj co chwile siku biegalam a dzis troszke mnie boli...... zawsze mam zapalenie pecherza na dwa dni przed @, nie wiem czemu ale zawsze tak mam i po tym poznaje ze @ idzie, wiec moze tym razem tez przylezie (oby nie:) ). buziole dla wszystkich 👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widze, że tu niesamowite pustki od rana... Ogólnie frekwencja na topiku coś spadła. Kurcze, u mnie znowu pada, a rano było tak ładnie.... Co tam słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :):):):) u nie ladny słoneczny dzionek. :):):) ale ja w pracy do 15-tej siedzę, nie moge się już doczekać bo przyjdzie po mnie 4 -letni bratanek i razem wrócimy do domciu-oczywiście mama go przyprowadzi :):):):)a w domy czeka 20 miesięczna chrzesnica :):):) fajna sprawa- co drugi tydzien u nas są :)- tzn u mojej mamy. wczoraj wyruszyłam na drogi :):)) pierwsza godzina jazdy za mną:) powiedział że nie jest źle- trzeba dopracowac kilka szczególików i będzie dobrze:) -niby hehehehe a z biologi u mnie to tak iż dzień 5-ty, zaczeta kolejna kuracja z clo- tym razem po pół tabletki. mam nadzieje ze to już będzie ostatni cykl starań bo zaskoczę w czerwcu :):):) no i chyba tyle co u mnie. jak tam Wam kochaniutkie dzionek sie zaczyna?? buziaki :)):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×