Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

witam serdecznie u mnie jako tako pogoda ładna wychodze zaraz do pracy a po prac jade do mojego domu rodzinnego jutro mamy Msze Św. za mojego tate pierwsza rocznica śmierci tak ten czas szybko leci a mi sie wydaje cały czas ze to było wczoraj :(:(:(:( smutno mi straszliwie ale nie bedę tu was zanudzać takze pokaze sie napewno we czwartek u mnie dzis 2 dc po tych tabletkach strasznie duzo tego wszystkiego nigdy tak nie mialam no ale coz mus to mus za pare dni nowe staranka i mam nadzieje ze owocne i wiecie co w tym cyklu odstawiam termomert i wogole inaczej podejde do tego wszystkiego tak bardziej na luzie pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie buuzzzzzzzziiiiiioooooooollllllllleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś to miłego dnia na uczelni zycze! I zycze by @ nie przylazła przez pare miesiecy :) Werna no u mnie tez zachurzone... Juz mam dosyc takiej pogody :( Wiolkcia to miły dzionek Ci sie zapowiada :-) No ja tez trzymam kciuki by to był Twój ostatni miesiac z Clo!🖐️ Karten no to zycze Ci w miare spokojnego dzionka... Trzymaj sie.... 🌼 A u mnie 12 dc z Yasmin, juz w miare sie czuje po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! Dołączam do Waszego topiku! :) Niedawno zaczęłam starania o te 2 kreseczki. Kochałam się z mężem 15.05 w dzień owulacji, teraz czekam na dzień, w którym powinnam dostać miesiączkę i wtedy zrobię test:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie! Troszkę trudno tak o sobie pisać, ale spróbuję. Mam na imię Ania, mam 25 latek, na co dzień pracuję. Mężatka od 2 lat, w związku od 6 lat:) Staram się o pierwszego dzidziusia:) Myślę, że jestem już mu w stanie zapewnić dobre warunki, dlatego się zdecydowałam, poza tym poczułam instynkt macierzyński chyba:) Dzieciństwo miałam trudne, dlatego chciałabym swojemu dziecku zapewnić to czego ja nigdy nie miałam, czyli przede wszystkim matczynej miłości. Marzę o dziewczynce:) Ale będę kochać bez względu na płeć. Jeśli macie jakieś pytania to śmiało!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj optymistko :) jak miło, że ktoś do nas jeszcze dołączył :) cofnij się o parę stron, tam powinna być nasza tabelka, więc zapraszamy do dopisania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6.................ok.1. 06.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko nadi8...................23...........13.................0 3.06...Jelenia Góra szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? O to chodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6.................ok.1. 06.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko nadi8...................23...........13.................0 3.06...Jelenia Góra szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław karten.............28.............4.....................24.06........jelenia góra Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? no właśnie zapomniałam witam CIebie rozchwiana optymistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistka miło CIe powitac, wpisz swoje dane do tabelki. Musisz znalesc miejsce gdzie sie wpisac zgodnie z terminem oczekiwanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki co tam słychać ?? u mnie pogoda okropna nie pada ale jest strasznie zimno aż się wyjść nie chce :( jutro wybieram się na badania krwi bo wizyta juz coraz bliżej a badania miałam zrobić mniej więcej po 2 tygodniach od poprzedniej wizyty boję się wyników tych badań a jeszcze bardziej wizyty u ginka :( mam jakieś złe przeczucia cały czas :(:( a dziś jakiś koszmar mam takie mdłości że wytrzymać nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatki to sa juz dziewczyny w ciazy! Ty masz sie dopisac do góy do tabelki. Kiedy masz miec @ ???????? Wg terminu sie wklej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC BERBELKU!!!!!!!!!!!!! 🖐️ Nie martw sie bedzie dobrze, i badanka i wszystko !!!!! TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku a jakie badania sie wykonuje na poczatku ciazy? Bo jestem ciakwa? I ile z nich jest płątnych? Mozesz mi napisac? No u mnie 12 dzien Yasmin... Połowa opakowania za mna... Azobaczymy jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę nie fajne są te mdłości dziś :( ale trzeba je wytrzymać dla dizdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że Ci napiszę ja mam zlecone : 1. morfologia 2. glukoza 3. WR 4. HBs 5.TSH 6. Mocz - badanie ogólne 7. Grupa krwi 8. HIV ( to nie jest obowiązkowe ale wskazane więc tez się zdecudowałam) 9. Toksoplazmoza u nas podobno koszt ok 200-250 zł ale dokładnie powiem Ci jutro jak zapłacę bo tą cenę słyszałam troche dużo ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak prywatnie teraz za te badania no i za wizytę potem jeszcze 7 czerwca będę musiała zapłacić ale mówi się trudno wydam każde pieniądze żeby dzidzia była zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6.................ok.1. 06.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko nadi8...................23...........13.................0 3.06...Jelenia Góra szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław karten.............28.............4.....................2 4.06........jelenia Rozchwiana_Optymistka.......25........2..........31.05.........Poznań Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Witam nowa kolezanke:) wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6.................ok.1. 06.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko nadi8...................23...........13.................0 3.06...Jelenia Góra szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Kamilla23.............23...........6....................16.06......Wawa karten.............28.............4.....................2 4.06........jelenia góra Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. Dziewczynka sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? Nowa slonko mam nadzieje ze sie nie obrazisz ze dopisalam Ci ze bedzie dziewczynka:) Berbelku na mdlosci bardzo pomagaja migdaly:) I nie martw sie wszystko bedzie ok:) Dolegliwosci ciazowe sa wiec Rybcia rosnie:) Czekajaca nadal kibicuje:) Wiolkcia karten sciskam mocno:* moze czerwiec bedzie dla Was szczesliwszy:) Justys czestsze robienie siusiu moze oznaczac ze jest rybcia wiec trzymam mocno kciuki zeby @ nie przyszla:) Buziaki i usciski dla reszty dziewczynek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×