Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Hej forumowiczki! Ja juz sie dzis lepiej czuje. Wczoraj jak tylko przyszłam z pracy to poszlam spac, obudzilam sie o 20 tej i o 22 znow spanko do samego rana. Od poludnia dzis znowu sennosc niesamowita mnie ogarnia. Znowu sie nakręcam... macam piersi czy bolą, ale nic, żadnych zmian, tylko ten sen. acha w pracy w zwiazku z wczorajszym omdleniem i pawikiem poszła fama że jestem w ciązy. Ha ha, dzis jedna babeczk apodeszla o mnie i zaczeła mnie po biodrach obmacywac! Ale ona taka szurnieta jest zawsze, ha ha. Dzis 26dc. @ jesli przyjdzie to na pewno pozniej niz 1.06. wiec musze sie zmienić w tabelce. Jak ja bym chciala byc juz mamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań justys1818...........21...........6.................ok.1. 06.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów nadi8...................23...........13.................0 3.06...Jelenia Góra szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice mysia owsia..........26.............9.................5.06....... Brzesko Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Kamilla23.............23...........6....................1 6.06......Wawa wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06....Zabrze karten.............28.............4.....................2 4.06........jelenia góra Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? Witam rozchwianą optymistkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu do poki @ nie ma musisz miec nadzieje:) Ja i reszta dziewczynek trzymamy za ciebie kciuki :) Szarlotko kilka stronek wczesniej sa fotki mojej sukni i bucikow:) Monia wrzucala bo posialam kabel usb do koma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :) ale sie poopalalam nadrabiam zaleglosci i zaraz wracam. co u was jak mija dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co mysiu nie pamietak:) nawet jak nie to wcale Ci sie nie dziwie slonko bo masz tyle na glowie ze Ci sie niedziwie:) Dziekuje:* Hej ninka :) Czyli dzionek mozesz uznac za udany?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kamilka no moze to nie jest jeszcze taka opalenizna jak bym chciala ale mamy dopiero poczatek :) wiec generalnie dzien udany co do obraczek to nasze wazyly troche ponad 11 g i dalam za nie 850 zl. nie wiem czy to duzo czy malo ale moja znajoma kupila dwa tyg po mnie i za takie same o wadze cos kolo 9 g dala 1100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka a co do opalania to poczatki lata wiec na pewno uzyskasz taka jaka bedziesz chciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do staranek to u mnie 7 dc i jestesmy na etapie totalnego luzu i co ma byc to bedzie:) jak nie teraz to nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba juz 2 miesiac nie bede miala owulki :( nie wiem co sie stalo nigdy tak nie mialam, zawsze ok 10 dnia to juz kuly jajniki i bolalo podbrzusze jak na @ a w tamtym cyklu nic i teraz tez zero objawow tylko brzuch dziwnie rosnie jak balon :( wiec chyba ten cykl tez stracony ale probujemy :P bo to jest najprzyjemniejsze z tego wszystkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysle o tym zeby sie udalo tylko dziwi mnie. byc moze do tej pory bylo z lewego jajnika a teraz przyszla kolej na prawego a on jest wadliwy. moze tak byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ninus. tak moze byc ze przez dluzszy czas owulka byla z lewego a teraz obudzil sie prawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka to ze nie boli nie znaczy ze owulki nie ma:) Czesto jest tak ze kobieta nic nie czuje a owulacja byla:) Zdaza sie ze nie widac sluzu plodnego na zewnatrz a jest w srodku i w wystarczajacej ilosci zeby plemniczki mogly przejsc:) Organizm kobiety to jedna wielka niezbadana machina:) Ja np zauwazylam ze jak zbliza mi sie owu zaczynaja mnie bolec piersi i sutki, a jak juz jest po owulce to zostaje tylko bol piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki lece na przymiarke sukni i ok 21 bede:) Nie zegnam sie bo mam nadzieje ze jeszcze bedziecie:) Buzialek do pozniej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sluzu tez nie mam. ale to nic co ma byc to bedzie do lekarza ide dopiero we wrzesniu a przez wakacje niech sie dzieje co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak ja moja gin powiedziala ze jezeli do wrzesnia nam sie nie uda to zaczniemy monitoring i cala reszte badanek:) Mam nadzieje ze do tego nie dojdzie i uda mi sie zajsc ale jak nie no to trzeba bedzie i tyle:) lece buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie nie moge doczekac jeszcze 20 dni roboczych i ide na urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra skoro nie ma nikogo albo wszystkie zajete to ja spadam. moze bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) im bliże terminu 2 tym gorzej:( cały czas mam doła i nic mnie nie cieszy:( dziewczyny chce jutro zrobic test o czułosci 10 , owulacje miałam koło 16 maja myslicie że bedzie wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i brzusio mnie boli jak na @, narazie biore duhaston wiec narazie nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci nie pomoge bo sie na tym nie znam :( ja to laik w tym wzgledzie jestem bo narazie staramy sie bez pomocy lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×