Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

monika no ja mialam owulke miedzy 12 a 15 maja a test o czulosci 10 robilam wczoraj i nic, jedna kreska. wiec nie spiesz sie bo sie rozczarujesz jak wyjdzie jedna krecha bo te testy owszem maja wykrywac 10 ml/U ale czesto sie zdarza ze wykrywaja dopiero wyzsza wartosc. a na kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie raczej żadnych, ogólnie ten cykl mam dziwny zupełnie inny niż wszystkie poprzednie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do soboty biore duphaston wiec powinnam dostac w niedziele wieczorem, ale nie moge juz wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem o czym mowisz bo ja juz tez wariuje bo chcialabym juz wiedziec czy sie udalo czy nie. to czekanie to tortura:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a jakos przestalam o tym myslec i czekac na prezyjscie @, niby sie nie poddaja a czuje sie tak jak bym juz sie przyzwyczaila do mysli ze nigdy sie nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostane @ to sie załamie ja to wiem i to jest najgorsze:(wiem że sobie nie poradze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mowcie tak. trzeba wierzyc ze sie uda. ja zawsze wierze a jak @ przychodzi to wtedy mam jednodniowa depresje, a potem zaczynam wierzyc na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierze ze sie uda tylko nie nastawiam sie ze to juz w tym miesiacu. co bedzie to bedzie w tym sensie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wrocilam Widze ze dziewczynki nie w humorach wiec natychmiastowo i bez sprzeciwu poprosze o usmiech:) Tam na gorze zrobili nam plan i kazdej z Was sie uda jednym szybciej innym troszke poznie ale UDA SIE!!!!! wiec usmieszki na buzkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nareszcie doczytałam...... Monia, chyba Ci nakopię do dupy nie wolno tak myśleć, słyszysz? Przecież do testu masz jeszcze 4 dni, więc dość sporo, prawie tydzień. Proszę wziąć glęboki oddech i uspokoić nerwy. Kochana, przecież każda z nas Cię tu rozumie jak nikt inny. Wszystkie przez to przechodzą albo przechodziły. Absolutnie Ci się nie dziwię, że masz już nerwa na to, ale przecież nie masz na to wpływu. Musisz wytrzymać słońce. Heh, kto to mówi, ta która zrobiła test 3 dni przed @.......Ale ja miałam dziwne przeczucie, poza tym ten lekko zaróżowiony śluz... Gdyby nie to, to na 100% nie zrobiłabym testu wcześniej. No więc głowa do góry i uśmiech na twarz :D Ja w każdym razie, 3mam mocno kciuki za Ciebie i wszystkie staraczki- czerwcówki + Optymistka-majówka. A tak w ogóle, to cześć wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i fluidki dla wszystkich: II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna mówisz ze to za szybko??ale przecież u ciebie juź wyszło, chce wierzyc ale boje sie rozczarowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka, oczywiście Ci nie zabraniam wykonania testu :) możesz zrobić, jeśli miałoby Cię to uspokoić i pomóc w jakiś sposób. :) ja też nie należę do cierpliwych :P Absolutnie to Twoja decyzja! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wiem ze nie zabraniasz:) jak byłam w ciąży to test wyszedł mi 17dni po owul, a beta w dniu @ 0.0 myslisz że teraz też tak może byc?? kochana a Ty robiłas wczesniej testy i miałas negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ten test który robiłam 3 dni przed @ wyszedł już pozytywny i ta druga kreska była blada, ale bardzo dobrze widoczna. Więc jeśli jesteś pewna, kiedy miałaś owulkę, to wg mnie test powinien juz coś pokazać :) A tak w ogóle, to sprawdzam mój nowy suwaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiedy była owulacj nigdy nie można byc pewnym, mysle ze była około 16-17 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj różnie to bywa robiłam testy owulacyjne i pierwszy pozytywny wyszedł mi w niedziele, mój profesorek powiedział że od czwarku mam zaczac brac duphaston i biore go do soboty, wiec zawsze na drugi dzień dostaje @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, rozumiem... no to co? to może jutro zrobisz ten test? :) z samego rana? bo teraz mogłoby nic nie wykazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ok :) może akurat będziesz miała piekny prezent na dzień dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×