Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

No nareszcie Wiolkcia napisała co pod czym pisać, bo na początku jak tu przyszłam to ne było tego, że wiek, cykl starań, itd.... I dlatego nie rozumiałam: a teraz jest już wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tez mnie szrlotka zastanawia. no było małe zamieszanie z tabeleczką ale już cycus glancuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam do szarlotki na maila:) ma teraz niezly sajgon w domciu bo jak wiemy zlamala lewa lapke na motorze a tydzien temu jej cora na koniach zlamala prawa. Kazala Was wszystkie podrowic i ma sie nie dlugo odezwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila no to dobrze ze dobrze u Szarlotki pzdr. ja od nas :) Czekajaca my zaplacilismy 1400zl. Tylko chyba cena od 2 lat podrozala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ja uciekam gotowac obiadek, a po obiadku chce posprzatac w domciu no i potem na rowerek na pół godiznki wiec papapa!!!!!!! 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do następnego kliknięcia laseczki :):):):) ja jeszcze 2 h i do domciu :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla koniecznie wrzuć zdjęcie obrączxek bo sama jestem ciekawa jakie będziecie mieli :) Ja mam dopiero za rok ślub a juz to przeżywam to mogę sobie tylko kamilla wyobrazić jak ty się teraz denerwujesz ale głowa do góry to będzie jeden z toich najpiękniejszych dni w życiu :) NowaTu ale ładne masz te obrączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć berbelku :) co u Ciebie? jak się czujesz kochana? Jakieś dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mam takie pytanko. Nie wiem czy już na przyszły tydzień sie umawiać do lekarza, czy za 2 tygodnie? W zasadzie to @ powinnam dostać w poniedziałek, więc w sumie wychodzi, że się spóxnia 2 dni. No i nie wiem czy ten przyszły tydzień, to nie za wczesnie.... Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro nie ma nikogo, to ja się żegnam raczej mnie już dzisiaj nie będzie, bo wiadomo, dzień matki :) miłego dnia papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):) Przepraszam że ostatnio mnie tu tak dlugo nie bylo:(P:( Ale jak Kamila napisala sajgon w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja z ręką w gipsie.... Nasza młoda z ręką w gipsie... Facet na nowym mieszkaniu nie zabiera swoich maneli!!! Robotnicy mają opóźnienia!!!!!!!!!!! Energetyka mnie wnerwia!!!!!!!!!! Młoda ma takie zęby że się ortodonta załamał!!!!!!!!!! Szkoda słów..... Co do naszej kochanej biologii..pranko było do 13 dc niestety:(i wznowione dopiero 17 dc bo naprawdę ostatnie dni nam dały w kość...więc nici....dzisiaj mam 19 dc i nic specjalnego więcej się nie dzieje:) Zanim ja nadrobię te wszystkie xaległości tydzień minie więc miejcie litość!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila za obraczki 500zl??
to co ty za cienklie gowno kupilas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. mi dzisiaj strasznie ten brzuch dokucza:( ale jutro wolne na szczescie. najchetniej poszlabym spac...... dzis juz myslalam ze @ przylazla bo brzuch tak bolal i cos sie polalo..... ale to byl tylko bialy sluz.... juz mam schize jakas i boje sie ze jednak @ przyjdzie lada dzien. szarlotko a jak tam twoj domek? bo tam sie cuda wianki robily na gorze Zar z domkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonca:) Juz jestem, pozyczylam od matuli aparat i zaraz wrzuce fotke obraczek:) Nie sa jednak matowe tylko blyszczace bo jubiler powiedzial ze mozna to zrobic jak bedziemy robić grawerke na wierzchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka czekamy na foty:):):)..... Justys domek stoi ...na szczęście osuwała się ziemia ale nie z naszej strony...ale to zabrzmialo na szczęście....:(Na nasze szczęście... Słuchajcie a moj mężuś jak zwykle poza domem , ja zdążyłam obiad zrobić....a teściowa mi dzwoni czy będę wcześniej....no oczywiście M mi nie powiedział że zaproszeni na obiad do mamy jesteśmy.....mało tego ,dzwonił wspolnik mojego M że mamy z nimi wyjechać na Boze Ciało....i czy M coś mi mowil....no gdzież tam???? Nic mi nie mówi...jak zawsze....norma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko no faceci tacy sa:) mysla ze umiemy czytac w myslach i mowia nam w ostatniej chwili i sa zdziwieni ze o tym nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś śliczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):) Kamilla a gdzie Twoje fotki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu jak ja nie nawidze tych pomaranczowych dogryzek:/ ze 500 zl to od razu gowno... Justys moze rybcia sie zadomawia w macicy i dlatego brzusio boli;) trzymam caly czas kciuki:) Szarlotko gadalam z polozna u mojej mamy w szpitalu bo czytalam gdzies ze pranko najlepiej robic miedzy 9 a 17dc i babeczka potwierdzila ze rzeczywiscie tak jest, a kobiety ktore w ten sposob robia najczesciej i najszybciej zachodza w ciaze:) Powiedziala tez ze ta metoda jest skuteczna nie zaleznie od dlugosci cyklu poniewaz plemniczki zyja nawet 4-5 dni w dobrych warunkach:) a pranko w tym czasie moze byc nawet codziennie bo na regeneacje potrzebuja 12h:) Wiec stwierdzam ze w tym cyklu jak najbardziej masz szanse kochanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×