Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość s28
Nowa Tu dzięki że piszesz w mojej sprawie. DOKŁADNIE KAZAŁA MI Clo zacząć od nowego cyklu czyli tak 20 .02 mam termin @ a mam zacząć brać od 5 dc do 9 dc po jednej tabletce potem 14dc kazała mi się zjawić na usg jajników żeby zobaczyc czy jest zmiana po leku i tyle co wiem, cykle mam tak 30 /35dniowe . Wiesz u mnie jest wszystko niby ok Tyle, że ponad pół roku się staramy i nic, bo wszystkie badania wychodzą ok, ginek stwierdziła, że jak te starania nie wyjdą to żeby od nastepnego cyklu ruszyć z clo narazie nie wykupywałam bo sama o tym czytam w necie i słucham doświadczonych w tej sprawie koleżanek, dlatego dziękuje i tobie za wypowiedz jak masz jeszcze jakieś przemyślenie na ten temat to proszę napisz napewno nie traktuję tego jak straszenia tylko jako radę! Pozdrawim cię cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwie sie :( Bo tej krwi w sluzie wiecej jest, moze to nadzerka albo cos sie tam jeszcze zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvaa
czekajaca a ktory to dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S28 to super. juz sie balam ze w ciemno ci wypisla te leki :) Ja mialam ogolnie owulacje 15dc przy cyklach 28dniowych. Wiec moze u ciebie te 10mm w 13dc jest ok. I Bedziesz miala owulacje ok 18dc i wtedy pecherzyki jeszcze dojrzeja do tego czasu. Trzymam kciuki... Aha chcialabym zauwazyc ze klucie i takie tam wcale nie oznacza owulacji. Mialam wszystkie objawy i testy pokazywaly 2 kreski. A na usg wyszlo jej brak. A jak wreszcie mialam ta owulacje, to nie czulam jej. Tylko takie lekkie mulenie w brzuszku jak na okres. Aha do CLO polecam wiesiolek, poprawia sluz. A niestety CLO potrafi wysuszyc :P Milej Nocki. Trzymam kciukasy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Wiecie co kobieta to skomplikowana istota, tak naprawdę gdy nie starałm się o dzidzię to nie zdawałam sprawy ile elementów musi zadziałać lub współdziałac żeby coś ze staran było, byłam przekonana że siup do łóżeczka i maleństwo zmajstrowane:) ale naiwna byłam :( a z drugiej strony to pani od biologi powinna być teraz dumna bo moja wiedza na temat przebiegu cyklu kobiety i wszelkich zmian zachodzących w organiżmie , trymestrów ciążyi leków niedługo będzie kwalifikować się na 5+ :) :) no cóż pozostało się pośmiać tylko z tego i szykować się na przytulańsko :) Nowa Tu jeszcze raz dzięki za cene info! Miłego a przede wszystkim OWOCNEGO wieczoru kochane staraczki:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 mój mąż też palił jak smok i jego rodzice to samo- sam z siebie by nie rzuciła palenia. kupiłam mu tabletki tabex- są na recepte ale są cudowne- mąż nie pali i nawet go nie ciągnie do tego. polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
to będę musiała mojemu zakupić bo u niego też nie ma szans na samodzielne odstawienie dymku dzięki Wiolkcia :) Dobrej nocki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca......Ty weź leć do tego lekarza a sobie jaj nie rób:):):)....Ale jak dla mnie dwa powody....nadżerka....albo ciąża...:)....Tego nie wykluczyszs.... Co do CLO różne reakcje.....koleżanka nie mogła brać bo wymiotowała cały dzień i dupa ze staranek:)...Druga jadła jak witaminy i nic jej nie było... Nerwusek jak u Ciebie nastrój???? Bo my na jednym wózku chyba.....tylko załatw sobie ten monitoring:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 u mnie najstrój taki sobie...po tym jak śniło mi się, że miałam dwie wyraźne kreski...jakis dołek sie pojawił :( działamy dzisiaj w mężusiem metodą co dwa dni i zobaczymy co z tego będzie...choc wydaje mi się ze znowu nici ... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już w pracy.....15 dc...tempka jest więc owu może była...jutro wizyta i wyrok:)....narazie się nie dołuje....mam to w d....nie teraz to za pół roku ale kiedyś będzie!!!!!!!!!!!:)Uśmiech dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY. xcvaa dzisiaj 19 dzien cyklu :( NowaTu24 a ten wiesiołek w jakiej postaci najlepiej brac i kiedy? S28 ano tak kobieta to bardzo skomplikowane urzadzenie :( Wiolkcia a mój mąż nie pali :-) I z tego sie bardzo ciesze :-) Szarlotka no ale nie mam teraz kasy :( Najwczesniej moge isc 9tego jak bedzie wypłata na koncie. A czemu ciaza? Predzej nadzerka albo jakies zapalenie :-( Nerwusek bądż nastawiona pozytywnie !!!!!!!!!!! :-) Mój maz w szpitalu juz, jutro moze bedzie miał porostowaną przegorde nosa. A u mnie dalej wycieki :-( 19 dc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesiolek kupujesz w tabletkach. Jest nie drogi. :) Bierzesz 2xdziennie od 1dc do owulacji ... Ja nie zdarzylam... Przez branie CLO mialam ostre suchoty wiec postanowilam sobie zkupic... no ale juz sie nie przydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja sie o tym nie przekonalam, ale wiem ze wiele osob na forum pisalo ze jest swietny. Ze poprawial sluz i bylo widac ze to napewno dni plodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o wiesiołek to najlepszy jest pod nazwą "oeparol". ja go brałam 3 miesiące no i niestety u mnie nic nie zadziałał ani na zaciążenie(bo jak jest więcej śluzu to plemiki maja łatwiej się transportować) ani na śluz. kazda z nasjest inna więc to sprawa indywidualna. ale należy pamiętać ze nie bierzemy go od owulacji bo może spowodowac poronienie. czekająca ale mi przykro ze jesteś w takiej sytuacji- wycieki ale nie poradzisz nic na to bo niestety wszystko jest zalezne od kasy- to jest masakra w naszym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA dziekuje za odzew :) No moze spróbuje tego wiesiołka. I mam tez jakas mieszanke ziół, ale niewiem czy to zrobia w aptece a z kasa tez krucho bedzie po 10 tym jak chce isc i na badania i do ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie pamiętałam że gdzieś blisko:):)....A masz możliwość dojechać jakoś do Gliwic????...Pracuję w aptece więc jakby co mogę Ci te ziółka zamówić,pomieszać itd....:)A zapłacisz w razie czego później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest mozliwosc SZARLOTKO zrobienia tych ziółek w aptece? Znalazłam na 28dni mieszanke, jest na pcos i na cos tam jeszcze. No raczej do gliwic :( Kiepsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca musiałabym mieć skład tych ziół.....zamówię z hurtowni....ew.mogę Ci je zrobić i wysłać pocztą...mąż pracuje w Katowicach...mógłby w razie czego w jakiś dzień podjechać do Tychów w jakieś centralne miejsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko nie ma co sie przjmowac :) Teraz nie moge znalesc tej mieszanki :( Brrrrrr na 28dni tyle kobitek ze niewiem która to ma :( Musze znowu poszukac. Ale niekłopocz sie, spytam u mnie czy to moga zrobic. Ja juz niewiem co z tym moim brzuchem :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w razie czego jak znajdziesz to daj znać.....:)A jak nie będą chcieli zrobić albo zarządają kolosalnej kwoty daj znać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca ja mogę doradzic tylko tyle ze ja bym na Twoim miejscu narazie nic nie kupowała- dopiero po badaniach i diagnozie lekarza-bo może okazac się że one nie będą Ci wogóle potrzebne( a moze da Ci recepte na coś innego) i wtedy jest niepotrzebne wydawanie kasy. może najpierw zrób badania a dopiero wtedy zapoatrzysz się w to co Ci niezbedne. ja brałam ten wiesiołek i castangus no i okazało się że to dla mnie było niepotrzebne bo problem tkwi głębiej(co wcale nie oznacza że u Ciebie też) no ale zmierzam do tego że wydawałam kasę na te tabsy i łudziłam się że będa cudotwórcze zamiast iśc do lekarza i sie konkretnie przebadać- straciłam duzo czasu zamiast zaczac się konkretnie leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×