Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Czekajaca nie tylko Ty:(:(:(...Mimo że mam takiego faceta cudnego i weekend udany i jedna córa na koncie.....ehhhh....smutno dzisiaj jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Byłam dzisiaj rano się zarejestrować do ginekologa i chciała mnie dopiero przyjąć w kwietniu :/ a ja przecież nie bedę tak głuuugo czekać i ściemniłam jej, że zrobiłam test i wyszedł mi pozytywny hehe i w ten sposób zapisała mnie na 11 lutego :) Wiecie co dziewczyny? 28 stycznia dostałam okres i już powinien mi się skończyć bo zawsze miałam 2-3 dni, a ja go mam nadal, tzn nie wygląda to jak okres tylko jak plamienia bo są czerwono brazowe :/ Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ten nastrój to chyba przez tą pogodę. Ech aby do wiosy,bo mam już dosyć siedzenia w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok. Samopoczucie rozne... Nastroj mam dobry, ale mndlosci i niechec do miesac, wedlin itp juz mnie powoli dobija. Dzis musialam zrobic dwa obiady. Sobie i dla meusia. :P Moj pekl prawdopodobnie w 11dc mial niecale 11mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka no wałsnie , mi brakuje tego kogod trzeciego :( Zabko takie mega skape @ moga sie zdarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli te moje 15 mm w 9 nie jest takie złe może???:)...a co do drugiego to dzisiaj zobaczymy...ale test mi wyszedł pozytywny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca a kiedy masz wizyte u lekarza?? może wtedy się cos wyjaśni. i napewno wypełnisz niebawem tą Twoją pustkę i będziesz najszczęśliwsza na świecie. wiem że czasami sa mega kryzysowe chwile ale miną i znów bedziesz pozytywnie patrzec na świat. bedzie dobrze zobaczysz. najwazniejsze by się nie poddawać i nie dołowac bo to niczego nie ułatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka zobaczymy czy dzis nam popekały- obysmy miały dobre wieści- chociaz tak jak pisałam nie nastawiam się bo podobno moje to mikrony :):):):) a może tamten był własnie tym własciwym pęcherzykiem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia no ja staram sie niełamac bo to dopiero poczatek staran :-) Ale czasem mi bardzo zle :( A do lekrza ide po 10tym a chce najpierw sobie badania porobic a moja lekraka rodzinna na urlopie wiec musze czekac :( Powodzenia dziewczyny z pecherzykami i dajcie znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem •ze jest trudno, ja już -ty cykl staraniowy zaczełam ale sie nie załamuje- wiem że jestem coraz bliżej rozwiązania moich problemów i ze się wkońcu uda :):):) a jakie chcesz badania zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, co wchodze to zawsze ktos jest!:) czyzbyscie kompy mialy zawsze ze soba??jakis podreczny do kieszeni?;) Czekajaca25 no akurat takie kierunki mnie interesuja..trudne, bo trudne, ale moga zaowocowac w przyszlosci lepszymi zarobkami itd. tak w tym roku mam mature:) oby nic tragicznego nie dali..wy macie fajnie-monitoring i te inne rzeczy a ja??ferie w woj.lodzkim przypadaja po 14 lutym a ja do szpitala na kilka dni robic badania..eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poczatku tutaj jestem i zauwazylam, ze jak jakas pisala, ze stara sie itd to po chwili juz bylyscie w ciazy.jak to zrobilyscie..oj przepraszam zrobiliscie:p bo same nie dacie rady;) chodzilyscie ciagle na badania usg,badania krwi czy cos?czytak po prostu na luzie podchodzilyscie do tego..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saga ja tam nic nie robie oprócz systematycznych staranek :D to juz mój drugi cykl i chyba troche spokojniej do tego podchodze... choć dzisiaj śniło mi sie ze test wyszedl pozytywnie, ze były dwie wyraźne krechy... i pewnie nic z tego, bedzie na odwrót :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia che zrobic podstawowe badania krwii i moczu. Morfoliogie Poziom zelaza Ob Na toksoplazmoze Cukier, cholesterol Progesteron prolaktyne Testosteron Lh i Fsh No i mocz :-) Bo jeszcze po operacji nie robilam wszystkich badan, tylko hormony tarczycy sprawdzam raz na 3 miesiace. A teraz tez mam wizyte 22.02. Saga ja jestem czesto bo siedze w domciu :-) Ale badania sa bardzo wazne wiec dobrze ze sie przebadasz! A do szpitala na te pare dni mozesz wziasc ksiazki :-) Bedziesz sie uczyła w miedyz czasie :-) Nerwusek ale sen fajny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :):) Nie zamartwiajcie się na przód i powiem Wam, że jak się chce i się stara to, to nie wychodzi.. I jak idzie się do łóżka z myślą.. hm oby się udało tym razem to jest na odwrót :( Małolaty chodzą na imprezy, tylko alkohol w głowie, zero rozumu .. i co ile dzieci potem jest ;/ Bo w ogóle o tym nie myślą, że mogą wpaść.. Więc jak do łóżka to w celach przyjemności ..bez stresu :D I od razu będą 2 kreseczki :D:D Ktoś tu już podobnie napisał kiedyś.. ale coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku mi też się jakiś czas temu sniło, że zobaczyłam II kreseczki ale niestety sen się nie spełnił :( ale teraz też staram się już podchodzić do tej sprawy bardziej na luzie. Nie ma co za dużo o tym myśleć bo później jak na złość nic nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarujaca ale za częśc badań i tak będziesz musiała zapłacić niestety nawet ze skierowaniem więc nie musisz czekac na lekarke az sie zjawi. ja za prolaktyne, testosteron, progesteron i andriosterdion zapłaciłam ok 130zł;/;/;/ ze skierowaniem- bo one nie sa refundowane niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca25 juz samo zaplanowalam co biore do szpitala:D wiesz..jakie ksiazki itd;) a co do Waszych snow..mi x razy snilo sie, ze jestem w ciazy:a to rodze blizniaki, a to stoje przed lustrem i ogladam brzuch..albo porod naturalny..a najczesciej jak stoje przed oltarzem w bialej sukni albo gdzies w plenerze biore slub..rety ile tego bylo:) a najbardziej pamietam jeden sen..kiedy w bialej sukni stalam przed oltarzem,odwracam sie w strone swojego wybranka a tam stoi aniol z bialymi skrzydlami, ktore szeroko rozlozyl i uroczo sie do mnie usmiechal.ciekawe co to znaczylo..innym razem snil mi sie moj pradziadek zaraz po tym jak umarl. a to juz w ogole bylo dziwaczne..i nigdy tego nie zapomne co mi powiedzial: "bedziesz jeszcze szczesliwa". w skrocie napisze, iz wtedy rozstalam sie ze swoim bylym, ktory jest chory na bialaczke..znaczyl dla mnie baaardzo wiele.tym bardziej, ze najwiekszym bolem dla dziewczyny jest, kiedy traci kochanka i jednoczesnie przyjaciela.obwnialam sie za wszystko..i chyba najwiekszym lekarstwem dla serca jest wybaczyc samej sobie i zyczyc komus szczescia.mimo, iz tesknota robi swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja po kolejnych starankach :P mężus poszedł do pracy więc nocke spędze sama... :( moja systematycznosc szlag trafil ale co tam... :P a jak tam u Was...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie ciesz ze tylko na noc go nie masz..ja swojego widze raz na 2/3 dni..czasami bywa i dluzej:) nie mieszkam z nim (chyba jeszcze) i to ja raczej mam przechlapane;) tutaj praktycznie kazda ma meza:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FREJZA ale jak o tym nie myslec? :( Nie da sie :-( Wiolkcia wiem niestety ze hormony sa płatne :-( Az 130 złotych zaplaciłas? Duzo :( Nerwusek ja tez juz po starankach :-) Maz poszeł spac bo na rano do pracy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie.. a Wy przezywacie, ze facet Wam na noc idzie..no a ja jak mam na to zareagowac?w koncu Wy juz mezatki..mi na razie do tego sie nie spieszy, ale kto wie..zycie to zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej tak, ale niewiadomo kiedy...tez juz zastanawialismy sie nad cala uroczystoscia..i chyba wesela by nie bylo a raczej skromne przyjecie.male rodziny mamy, a on niestety juz nie ma rodzicow. myslelismy zeby wziac w przyszlym roku 31 grudnia:) tylko niestety nie wiem czy mi to sie oplaca..dostaje alimenty i nie wiem czy przysluguja one po zawarciu zw.malzenskiego-choc studiowalabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki po wczorajszym monitoringu, pęcherzyk 25 mm:(:(..powinien już pęknąć a nic....więc w czwartek kolejny monitoring co z nim:(Miał ktoś taki duży?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo szarlotka Ty masz mega duży a ja malutkie. nic nie rosną. dostałam clo i następna wizyta w 11 dniu cyklu.. Skoro Ci nie pekają to pewnie dostaniesz na pękanie- chyba któraś z nas tak miała jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Szarlotka to moze tez 25mm lada chwila peknie? I bedzie druga owulacja? Albo zaczniesz cos brac na pękanie. Moja ginekolog tez stwierdziła ze nastepnym krokiem bedzie branie lekarstwa na wzrost pęcherzyków a potem na pęknięcie. WIĘC GŁOWA DO GÓRY!!!!!!!! Wiolkcia no jasne, masz racje :-) Kazdy ma swoja urode :-) Pęcherzyków tez :P:P:P:P:P A ja miałam rano znowu sluz z krwia po wieczornych starankach :( Czekam na moja lekarke rodzinna i idepo skierowanie na badania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloooooo..
Witam kochane.Powiedzcie mi o co chodzi z tymi pecherzykami??To znaczy wiem tylko tyle,że owu mam w każdym cyklu,ale wymiarteż się ich liczy i czy muszą pęknąć??O CO CHODZI??Pozdrawiam i zyczę Wam 2 kreseczek.Sama przezywam to piekło od września(jestem po 2 operacjach ginekologicznych,ale niby od września jest już wszystko ok) i NIC!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×