Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość helloooooo..
ok ale czy to to samo co owulacja?ja mam na pewno w kazdym cyklu,bo lekarz widzi cialko zolte,a ja dodatkowo mierze temperature i zawsze mam piekne skoki i 13 wyzszychZ?Czy to oznacza,ze peklo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :) dzisiaj mam wolne więc pospałam.... :P ja to sie w ogole nie oriebtuje w tych tematach :( nie robie monitoringu nie mierze temp, wiem tylko ze jak piersi bolą i kłuje mnie w podbrzuszu, jajniki pobolewają to są to dni płodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NERWUSEK to dobrze ze wiesz kiedy masz owulacje. Ja mam tak pokrecone cykle ze szkoda gadac :( Teraz znowu mnie w brzuchu boli z lewej strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca nic nie badam bo sie na tym nie znam... :P naprawde kochamy sie z mezem co dwa dni i juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my tez z mezem co dwa dni , ale do tego staram sie mierzyc temp i badac sluz ale nic z tego mie jakos niewychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie też wydawało mi się że wiem kiedy mam owulacje...czułam i czuję teraz...ale wydaje mi się że 25 mm to za dużo....i lekarz też powiedział że 23 powinno być według niego najwięcej...więc zobaczymy w czwartek...oby pękał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka to według ginekologa jest za duzy? Mam nadzieje ze peknie. Trzymam kicuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka kiedy idziesz na kolejny monitoring...? na pewno pęknie Głowa do góry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co , zastanawiam sie ze czy ten mój śluz z krwią to nie moze być nadżerka? Bo jak bylam na wizycie w grudniu to moja ginekolog powiedziała ze jest na szyjce cos, ale malutkie i zebysmy sie teraz tym neprzejmowały. A cytologia wyszła dobrze. Czy z nadzerki moze być krew? I czy tak długo? Az 18 dni juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek....różne są opinie co do tych pęcherzyków...mój gin uważa że powinien poprzestać na 23 mm......na kolejny monitoring idę w czwartek ,to będzie 16 dc więc coś powinien wskazać,coś tzn.czy pękł czy nie....ja narazie dzisiaj zrobiłam test owulacyjny i jak byk mocna druga krecha.....dupa i tylem ....sama nie wiem....jeszcze pewnie w tym cyklu nici ,może mnie pomonitoruje ze trzy cykle i dopiero coś poda...ale nie wiem....zapytam w czwartek.....:(Kurczę doła mam.... czekajaca....lekkie plamienia mogą być przy nadżerce....ja tak miałam ale to już lata temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca25 a nie pomyslalas, ze moze zbyt "intensywne "staranie w nocy sprzyja wlasnie takim efektom, jak sluz z krwia?moze to jest nadzerka, ale ja kiedys mialam i w ogole tak nie objawialo sie.sama sie wchlonela...moze popros meza zeby delikatniej tak przez pare dni i zaobserwujesz, czy cos sie zmienilo;)? albo jest inna opcja: moze za malo wilgotna bylas i od razu doszliscie do sedna i stad ta krew?;) ja akurat w tych dwoch podwyzszych wariantach tak mialam..przez pare dni to sie utrzymuje i przechodzi.sadze, ze po prostu za mocno i tyle..;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie doszukuj sie od razu niewiadomo czego..oczywiscie lekarzem nie jestem, ale na pewno jak intensywnie to robicie to tez maz moze cos uszkodzic w srodku..w koncu tam wszystko jest delikatne:) i chyba co 2 dni staracie sie?no to moze cos co sie uszkodzi i nie zaleczy to daje takie efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze zapomnialam dodac, ze mi kiedys nadzerka zrobila sie, bo bylam za malo wilgotna i za mocno to robilismy- juz wprost Ci to napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAGA no ja raczej jestem ostatnio az za nawilzona :-) A maz zawsze delikatny :P A takie cos miałabym tylko po stosunku a ja to mam juz 18 dni :-( Dlatego planuje wizyte u lekrza. A jak tam test? Robiłas juz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki łudzę się że ten pęcherzyk pęka.....dzisiejszy teścik nie dość że bardzo pozytywny! Temperatura 37,3......brzuch bolał....może jednak???....Kurczę całe mieszkanie wysprzątałam żeby się czymś zająć....tak odpicowane jeszcze nie było. Obiad gotowy...mężuś wraca koło 19.00 a potem ja po 20.00 czmycham z moją przyjaciółką na deser baaaardzo słodki i baaaaardzo kaloryczny!!! Byle się odstresować....a wieczorem staranka bo a nóż widelec się uda....a tak poza tym muszę wam powiedzieć że ten mój chłop to się nieźle stara...więc naprawdę by było miło gdyby się udało......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S28
Hej hej ... ja dziś juz po wizycie u nowego ginka , lżejsza o 140 zł ale cóż, na szczęście usłyszałam dobre informację więc nie jest tak szkoda kasy :) lekarz stwierdził ,że wszystko ok miałam badanie i usg jajników, to mój 13dc pęcherzyków miałam wiele ale dominujący malusi 10mm więc ginek stwierdził, ze owulkę pewnie mam koło 16 dc, dostałam skierowanie na badanie tarczycy i prolaktyny tak dla sprawdzenia reszty hormonow narazie nie kazała, dodatkowo dostałam clostilbegyt ( czy któraś z was używała???) lek który ma mi wyregulowac cykl i wspomóc owulke no zobaczymy jak sie nie uda to mam ruszyć z monitoringiem i to na tyle! A i mężusiowi zakazała palenia ale jak to zrobić czy wsi też pala - powiedziałam ginkowi, żeby mi na recepcie napisała zakaz palenia to się uśmiała:) Pozdrawiam was :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka pęknie na pewno... strasznie profesjonalnie do tego podchodzicie... ja tam nie wiem ale pomyślcie jak te małolaty zachodza w ciąże (juz któras o tym pisała dzisiaj)... Oczywiście baaaaardzo chciałabym miec juz dzidzie ale co am byc to bedzie... wszystko zapisane jest tam, w górze.... Głowa do góry, musi nam się udac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S28, jak masz brac CLO. Bez monitornigu. Bron Boze tego nie rob. Clo jest swietnym dopalaczem naszych jajniczkow, ale niestety czesto pecherzyki zamienia w torbiele... I niekontrolowanie moze sie zle skonczyc. Jesli lekarz przepsiala Ci CLO i nie kazala sie zjawic na USG, to zmien go szybko... Zreszta wg mnie w 10dc 10mm to chyba nie jest zle... U mnie byly po 2-4mm i wtedy dostalam CLO. Dotego trzeba zobaczyc czy faktycznie pecherzyki te nie dojrzewaja. Nie idziesz wiecej na usg w tym cyklu?? Nie chce cie ani straszyc, ani dolowac- poprostu pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemi ..
witam kobietki ,staram sie juz 4 rok i nic ,nie robiłam badan ,ani niczego ,bo mam juz pociechy i zawsze nie było z tym problemu a teraz to juz sama nie wiem ,biore castagnus pierwszy mc i nie wiem co z tego winiknie ..pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemi ..
witam kobietki ,staram sie juz 4 rok i nic ,nie robiłam badan ,ani niczego ,bo mam juz pociechy i zawsze nie było z tym problemu a teraz to juz sama nie wiem ,biore castagnus pierwszy mc i nie wiem co z tego winiknie ..pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dołka :-( Brzuchol boli, tego sluzu z krwia wiecej i zaczyna na wierzch juz wypływac :( Do tego wmawiam sobie ze na brodawkach mi sie pojawiły minimi mini chrostki, takie po 3 na kazdej takie mikrospopijne :(:(:(:(:(:(:( Do tego maz idzie jutro do szpitala i po prsotu mam dosyc :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca może jednak skonsultuj to z ginkiemmoże nie warto czekac na tą twoją lekarke- ginek tez da ci skierowanie na część badań. sprawdz to proszę. może to nic powaznego ale lepiej się o tym przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA no ja wiem ale nie mam kasy :( Dopiero 9 czy 10 bede miała :( A chodze prywatnie, a tel mi nic nie da bo i tak mi lekrka kaze przyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×