Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

A mi normalnie nie chce sie nic :-( Piekło mnie dzisiaj ciut na dole to posmarowałam mascia :( Ech szkoda gadac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saga ja bym na Twoim miejscu powtórzyła test.. chociaż najlepsza była by wizyta u gina. Przynajmniej na 100 % . Wzdęcia, zaparcia a o senności nie wspomnę.. A słuchaj to jeśli była byś w ciąży to który tydz? tak mniej więcej? A patrząc na nick .. masz 19 lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s 28
Cześć wszystkim !!! Saga niewiem na co czekasz kochana rób teścik jeszcze raz i zapisz się do ginka objawy które opisujesz plus brak @ to chyba wystarczający powód! Dziś szperałam w necie i przeczytałam historię dziewczyny która chyba przez 4 lata starała się o didzię , na początku było u niej tak jak u nas poprostu czekanie na II kreseczki potem badania ile biedula się po lekarzach nalatała z iloma kretynami ( lekarzami) miała doczynienia ile błędnych diagnoz ale nie poddałą się dalej walczyła, brała leki w końcu inseminacja i jest mama wspaniałych zdrowych bliźniaków - ale co przeszła to tylko ona wie MAM NADZIEJĘ KOCHANE ŻE NAS LOS WCZESNIEJ TYM SZCZĘŚCIEM OBDARUJE I OSZCZĘDZI TEJ TRUDNEJ DROGI ale się rozpisałam ale ta historia dała mi do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagulec
HEJ. chcialabym do was dołączyć jezeli oczywiście chcecie mnie przyjąć. Mam 21 lat, prawie 22. od pażdziernika zeszłego roku nie zabezpieczamy się z myslą ze w koncu sie uda, efekt jest taki ze wydluzyl mi sie cykl o 7 dni... pozderki.... Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) właśnie wróciłam, bylismy z siostrzenica w kinie, wiec relaksik był...:P Widzę ze juz niedługo dołączą do nas kolejne szczęściary (tak przynajmniej wynika z objawów jakie macie)...!!!! Trzymam mocno kciuki ... szarlotka i czekajaca co tam u Was nowego w tych sprawach...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NERWUSKU no to fajnie spedziłąs dzisiejszy wolny czas :-) No u mnie sredno. Wczoraj były staranka, jutro beda, ale temperatura 36,3 rano :( Do teog jeszcze sie bojawia ten sluz z krwia, ale juz niedługo 10.02 wiec zrobie badania i pójde do lekrza. A co u CIEBIE??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku u mnie 16 dc a u CIEBIE??????? Temp spadła, jakos to dziwne, no ale ja te cykle to mam pokrecone wiec......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca u mnie nic nowego... u mnie 12 dc, staranka sa co dwa dni...moze w tym cyklu się uda... tylko teraz jakos spokojniej do tego podchodze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czekajaca :) A dziekuje samopoczucie lepiej dużo lepiej niż popołudniu :) Spanie troszkę przeszło:) W ogóle było mi dziś bardzo słabo.. A u Ciebie jak tam ? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza ja mowilam gin, ze mialam plamienia,krotko to trwalo,spoznilo sie itd..i nic. nie wiem, co jest..sama zreszta jak czytasz to widzisz, ze to jakies glupie. nie zbadala mnie, nie zaproponowala testu.tylko opierala sie na ostatnim wyniku i podejrzenie wrodzonego przerostu nadnerczy. a co do mnie..po prostu wiele razy robilam to bez i zastanawialismy sie-ja i moj chlopak, czemu nie wpadlismy..czy moze szczescie?tak to KIEDYS sobie tlumaczylismy.teraz jest inaczej, bo moze cos nie tak?w maju w zeszlym roku odstawilam tabletki..nic nie zazywalam.powod?organizm musial wrocic do stanu rzeczy "przed".bralam diane35- bardzo duzo hormonow. a obecnie? mam takie a nie inne problemy..wole ta pewnosc niz niewiedze. oczywiscie nie chcielismy uwazac..nie z powodu "bo nam sie tak podoba,badz dla przyjemnosci". myslismy o sobie juz w innych kategoriach. a pytajac mnie o moj wiek- mam 19 lat, moj facet 29 pod koniec roku. czyli sama widzisz, ze roznica jest spora;) mimo to nie chce miec starego meza,starego ojca dla swoich dzieci.tym bardziej, iz nie wiem, kiedy zaszlabym w ciaze..moze bede potrzebowala wspomagaczy?moze juz sa zbedne, bo udalo sie?kolejna kwestia, nad ktora myslalam to moze luteina rozregulowala moj okres?moze przez nia tak sie czuje?ale nie biore jej juz...wiec, co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagulec
DZiekuje Czekajaca... coz moge powiedziec... nic mi do głowy nie przychodzihejale pytanie mam: w zeszłym miesiacu mięsiaczka spóżniła mi sie o 7 dni, a zawsze miałam jak w zegarku 28ewentualnie 29.... do tego sa bardzo skape... nigdy nie byly dlugie ale 4 dni trwaly, a teraz 2go dnia juz prawie nie mam.. testy robiłam trzy- negatywne. proszę o pomoc, jakąs odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nerwusku ja tez ciut spokojniej do teog podchodze niz w 1 cyklu ale jakos sie zaczynam denerwowac ze to tak nie bedzie łatwo :( Martwie sie tym zluzem z krwia, i ze bede miała złe hormony :( Wiecie ja jestem po operacji tarczcy tez :-( Frejza no u mnie srednio. Ciagle ten sluz :( Temperatura niska :( TO dobrze, przynajmniej sobie odpoczłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca25 chyba powtorze znowu ten test..a jak sie wkurze, bede zdesperowana totalnie to pojde do lekarza u siebie w miescie..moze moja gin nie pomyslala, ze moze to byc to. chociaz w zeszlym roku jak bylam u niej i powiedzialam ze boli mnie w dole podbrzusza to zbadala mnie:p nie mozna za nia nadazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaagulec a moze tak masz, bo zaczelas starania?moze organizm tak to odbiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO SAGA niezbadała CIE nawet????????? To co to za lekarz!!!!!!!!! Powinna odrazu przynajmniej wykonac badanie ginekologiczne jak masz takie objawy!!!!!!!! aaagulec a masz jakies objawy jeszcze? Oprócz tego spoznionego i skąpego okresu??????? saga19 no ja bym tez potórzyłą test :( A który masz teraz dizen cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak mialam bole podbrzusza to pomyslala, ze to ciaza, a jak okres spoznial mi sie praktycznie 3 tyg i jeszcze skapy-to nie zrobila badania.nie wiem, co z nia.ogolnie kobitka spoko jest:) to moj 8dc.tzn.jak juz wspomnialam wczensiej to byly plamienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagulec
zawroty głowy i czasem mdłości ale to raczej po prochach które muszę brac przez 3 tuyg (w środe kończe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saga19 no moze miała gorszy dzien :) Ta ginekolog. WEDŁUG mnie, zrób jak najszybciej test to sie dowiesz co i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagulec
polimigren 0,25 cofecorn forte 1mg i naproksen 0,25. cierpie na migreny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zrobie i znowu negatywny wyjdzie?to czym tlumaczyc takie stany-hormonami, jak mialam robione badania i np. bol piersi i to co na nich mam to odpowiada konkretny hormon, ktory mam w porzadku? eh..denerwuje mnie ta sytuacja. bo idiotyzm bylby, kiedy okazaloby sie za 2 miesiace ze np. w 4 miesiacu jestem!to przeciez chodziloby o mnie i o dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×