Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

myslisz ze mozna go zrobic po poludniu skoro tak dlugo utrzymuje sie taki stan? bo na pewno nie dam rady z rana zrobic jak w szkole siedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie bedzie to mialo zadnego wplywu..mam nadzieje..a jak u Ciebie ze staraniem?w ogole od dawna myslalas o dziecku,dlugo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuje na "zas";) jak mam robic to wtedy kupuje, bo co sie niepotrzebnie nakrecac itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze jak ten ostatni TWÓJ @ był taki skapy i masz takie objawy to mozesz zrobic po poludniu. Chyba ze we wtorek rano przed skzoła, jak kupisz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saga a jak masz na imie? Ja jestem Sylwia. No my dopiero zaczelismy sie starac od konca grudnia bo z moimi zaburzeniami moze byc problem z zajsciem dlatego juz sie staramy. :) Ale bardzo juz chcemy dizdize! Nie mamy duzo kasy ani superrr warunków ale nie mozna odkladac dziecka ciagle. A jestem po leczeniu Diane-35 wiec moze sie uda kiedys. A ja w tym roku skoncze juz 26 lat a mój maz 33 wie cuje z eot juz ten czas!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie..mam dwie opcje do wybrania:) jakos w tym tyg musze to zrobic.wtedy robilam to po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze, ze cos jak u mnie z ta diana i zaburzeniami-niewiadomo, kiedy w koncu cos konkretnego przyjdzie;) wiadomo, iz wiecznie nie mozna tego odkladac..no u mnie akurat facet pracuje,swoje mieszkanie ma,po studiach,ja i tak na studia tez sie wybieram..z kasa jest wystarczajaco, ale nigdy niewiadomo, jak sie w zyciu potoczy.ja mam na imie Ania.milo mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi równiez ANIU :-) No własnie nigdy nie wiadomo jak sie zycie potoczy. Ja juz bym bardzo chciała! A TY teraz konczysz skzołe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede leciec juz, bo bateria mi pada w laptopie;) pogadamy kiedy indziej.milej nocki:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach..odpisze Ci ostatni raz-tak koncze szkole i zastanawiam sie dalej nad budownictwem/inzynieria srodowiska oczywiscie na politechnice.jak cos to zadawaj pyt a odpisze Ci jutro juz, bo juz na pewno bateria niedlugo mi padnie..to narka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki....:)Wczorajszy dzień był odprężający bardzo:)Byliśmy na spacerku w parku w Mosznej....zamek mają cudny...mąż się wytarzał z córą w sniegu,aż się ludzie przechodzący uśmiechali....mała cała mokra oczywiście nawet w majtkach śnieg miała....potem zjedliśmy rurki z kremem w kawiarence,ciepła herbatka....:)Powrót na obiadek.....potem jeszcze kościółek,bo mała bez mszy nie przeżyje.....no a później jeszcze oddawaliśmy mieszkanko do wynajęcia...i teściowa na herbatkę wpadła.....czyli dzień ruchliwy:):):):) Wieczorkiem staranka.....dzisiaj rano też bo jakoś się oprzeć nie mogłam:L):):):):) A u mnie 13 dc i wieczorkiem na 18.40 jadę na monitoring....zobaczymy co z tym drugim pęcherzykiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) szarlotka80 to się zrelaksowałaś wczoraj :D u mnie tez tez 13 dc i coraz większe szanse na poczęcie ( przynajmniej według http://www.edziecko.pl/przed_ciaza/0,79775.html ) ;P tak więc chyba teraz będą staranka codziennie :D piersi bolą i kłuje w dole brzucha czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mnie właśnie nic nie kłuje już i nie boli.......i piersi też normalne.....tzn.takie jak zawsze.....:(:( więc nie wiem czy ten pęcherzyk pęknie....albo już po ...no nie wiem...będę się martwić dzisiaj wieczorkiem...zobaczymy co lekarz powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
cześć kochane ! ja powinnam zatrudnić administratora moich cykli :) oczywiście żartuję ale sama gubię się w tych wyliczeniach wczoraj w myślach stwierdziłam że mam 10 dc i dziwiłam sie że taką ochotę oboje mamy na przytulania a dziś sprawdzam w kalendarz a dziś 12dc jeden dzień mi uciekł a tu może owulka się zbliża wielkimi krokami! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
zapomniałam przywitać nowa koleżankę aaagulec - WITAM !! Nerwusek i szarlotka 80 mamy zbliżony dc wy 13 a ja 12 Trzymamy się kochane . Ja jutro ide do prywatnego lekarza nie udaje nam sie już pół roku chcę żeby mi zrobiła usg jajniczków, żeby sprawdzić jask tam one, dała skierowanie na hormony i sama nie wiem czy powinnan coś jeszcze zrobić jak macie większe doświadczenie to napiszcie czy powinnam o coś konkretnego zapytać czy jeszcze cos zrobić bo wiecie jak się tam pójdzie to z głowy wszystko wylatuje! A cytologie miałam niedawno robioną , więc nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka S28.....no ja miałam tylko usg zrobione i hormonki....a teraz mam monitoring żeby sprawdzić co gdzie i kiedy....:)...dzisiaj trzeci dzień monitoringu bo ostatnie dwa pokazały wczesne jajeczkowanie i pęknięty pęcherzyk miałam już 9 dc...a żeby było śmiesznie to na drugim jajniku też miałam dominujący i dzisiaj obejrzymy czy pęknie....a w ogóle to ponoć się to nie zdarza żeby na obu ...to co ja znowu jakiś element wyjątkowy jestem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Szarlotka 80 teraz wszędzie dodają jakieś gratisy :) więć tobie natura dała gratis na drugim jajniku, żeby zwiększyć swoje szanse na dzidzię :) HE HE..., słuchaj nic nie dzieje się bez przyczyny:) daj znać wieczorem jak tam monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kolezanki :):):) ja tez dziś monitoring- już 3-ci a 15-ty dzień cyklu :):):) tyle ze u mnie nie zauważył dominującego pecgerzyka. zobaczymy co dziś powie- najwyżej dostane jakies tabletusie na te pęcherzyki . szarlotka to trzymam kciuki za dobre wieści na monitoringu i czekam na relacje :):):) a może walentynkowy, zakochany miesiąc bedzie dla nas szczęśliwy :):):):) i uda nam się nosić małą istotke w brzusiu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM 🌼 Miłego dnia zycze !!!! Aniu (SAGO) no to bardzo fajne kierunki studiów CIE intresuja :-) To w tym roku masz mature tak? Daj znac jak zrobisz test :-) SZARLOTKA no to weekend bardzo fajnie CI minoł. :P Powodzenia na dzisiejszym monitoringu. Daj znac jak tam TWOJE pęcherzyki :P:P:P:P:P No to NERWUSKU chyba sie zbliza owulacja cio? Trzymam kciuki!!!!!!!!! :):):) U mnie cos tam w bruszku czasem zaboli, wczoraj dalej były te lekkie brudzenia, śluz z krwią. Dzisiaj rano temp 36,3 wiec niska :( Wiec albo była juz owulacja albo dopiero bedzie. U mnie 17 dc. S28 fajny pomysł :P Tez sie gubie juz w obliczeniach sowich i do tego te moje cykle takie pokręcone :( No własnie, to przytulaj sie teraz na maxa skoro owulacja tuz tuz :) No to powodzenia u lekarza. J aise wybiore jak zrobie badanka chyba ze jeszcze dalej mnie bedzie cos wiecej jeszcze niepokoic :( Lekarz powinien CI dac skierowanie na potrzebne według niego badania. Wiolkcia no to tazke zycze udanego monitoringu! I zycze wszystkim fasoleczki w LUTYM :-) A najlepiej jako prezent na walentynki :) :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to właśnie w walentyki u mnie się wyjaśni czy coś się nam dało- chociaż jestem świadoma ze raczej nie bo mam ten problem z pęcherzykami- w sumie to na 100% okaże się dziś ewentualnie w środę. więc najpiękniejszego prezentu walentynkowego nie dostanę ale może troszke spóźnione na dzień kobiet, badz moje urodzinki- ale by było świetnie :):):) Czekająca oby Ci się udało- troszkę zagadkowy ten Twój cykl ale może się coś wykluje z tych staranek czego bardzo Ci życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziewczynki dostać 16 . 02 @ więc zobaczymy...w walentynki mogę się jeszcze cieszyć że nie ma a dwa dni później :(:(:(.....pęcherzyk u mnie był tego 7 dnia////9 dnia już okazało się że pęknięty///nie wiem dlaczego tak wcześnie....:( n o i nie wiem jak dalej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka nie doluj sie, ze pekly wczesniej... Ja tez sie dolowalam jak juz 12dc bylo po wszytkim... ze taki malutki pecherzyk pekl... ale jednak dal rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia no raczej sie niespodziewam :( Bo te moje cykle sa straszne...... :( A to wszystko przez te moje zaburzenia, no i teraz te wycieki mnie niepokoja :( Szarlotka sa różne cykle i pecherzyki tez moga róznie pekac. Wiec nie trac wiary! Ja trzymam kciuki!!!!!!!!! Lece gotwowac zupke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s 28
Hej Nowa TU co u ciebie słychać jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu.....no może mój też się postara:)(pęcherzyk mam na myśli).....a ile miał Twój kiedy pękał i w którym dniu cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×