Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

wiesz co powiem Ci ze to w sumie nieładnie... miałam tyle kompletow i zaden nie wrocił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla istnieje jeszcze np pociag :) nerwusku no cos ty nie macie zadnej plyty? Rafal pracuje teraz na innej zmianie ale moze widuje sie z Jarkiem to moze sie spytac czy pozyczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na a ja 7 miesiecy po slubie:) a dopiero co czekalam na ten dzien, czas szybko leci..... juz pol roku staran o dzidzie. a ja plytke mam ale nwet nie obrobiona tylko taka na surowo nagrana:) jakos nie mamy czasu zeby ja zawiesc do obrubki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio to ja wiem i z przyczyn przeze mnie niezaleznych;) trzeba bedzie nim przyjechac jezeli zdcydujemy sie w koncu na spotkanko:) ale fajnie by bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najpierw trzeba je nagrac... :P nawet swoich oryginalnych nie mam :( mamy tylko kasety video :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oryginalnych to nikomu nievdawalismy. a ogladalam je tylko raz i to na szybko polowe przewijajac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas szybko leci dziewczynki no ale takie zycie:) Ten miesiac to mamy z M imprezkowy:) 1 dzien dziecka, 4 nasz slub, 17 urodziny mojego najmlodszego brata i dziesiata rocznica z M, 19 konce 23 latka, a 20 mamy chrzsciny bratanka mojego M. Po prostu sajgon:) Justys u nas moj brat sredni bedzie kamerowal i nie bedziemy nigdzie oddawac tylko M bedzie sklecal nagranie zeby jakas pamiateczka byla na stare lata;) U mnie na osiedlu jest taka para staruszkow, on ma 72 lata a ona 68 lat sa ze soba 48 lat i mimo tak dlugiego stazu to gdy ida na zakupy czy chocby na spacer zawsze ida za raczke albo objeci:) widac po nich ze nadal sie kochaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki narazie sie nie odzywam bo sciagam film i zostalo mi 10 % i chce zeby sie skonczylo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ogladam top sopot :P Kamilla ja mam wesele 26 czerwca siostry... ale tez 1 dzien dziecka, 3 urodziny taty, dzien ojca... same imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem bo i tak mi transfer siadl :) poszla bym na jakies wesele co do imprez to mam Dzien Dziecka w pracy pozniej festyn rodzinny Dni Radomska dzien ojca i Uroczyste zakonczenie roku szkolnego - i ta impreza mnie najbardziej cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ninus :) Czerwiec zapowiada sie ciekawie:) Ja tez jestem za spotkaniem:) jak cos mam dzialke kolo serocka:) tzn moja matula ma ale nie bedzie problemu:) W koncu musimy sie spotkac przy piwku lub soczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tez sie nad tym zastanawiam... no za ponad pół godzinki M wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tylko trzeba bedzie to zaplanmowac wczesniej zeby kazdej pasowalo i zeby dojezdzajace zorganizowaly sobie nocleg moj wraca za poltorej godzinki pewnie bede juz smacznie spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby wypalilo spotkanko w koncu mialy bysmy czas sie wygadac;) tylko jestem ciekawa jak nasi M to zniosa;) chyba ze ich w planach nie uwzgledniamy i robimy babski wyjazd integracyjny:) Nerwusku a jak Twoj M sie czuje po tym co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znam swojego to powie ze on z babami nie bedzie siedzial i nie przyjedzie no chyba ze mu obiecam piwo :) i ze bedzie mogl siedziec z facetami to moze sie skusi choc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I ROZPRAWA SIE NIE ODBYŁA:(PZU SIE NIE WSTAWIŁO:( NORMALNIE MAM NERWY ŻE SZOK:( JUŻ NIE PLAMIE:) SZARLOTKA A JAK U CIEBIE??LASECZKI LECE NUNU:)PAPA DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka ja myslalam o spotkanku integracyjnym kilku dniowym;) zanim Wszystkie sie wygadamy to zejdzie sie troszke, trzeba tez sie odstresowac i nastawic pozytywnie wiec jeden wieczorek nie wystarczy;) najlepiej to jakas dzialka czy cos w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla M był wtedy ze mna na wizycie ... był w szoku :(:(:( wspierał mnie bo ja sie kompletnie rozpadłam :( dzieki niemu przetrwałam to ... w szpitalu cały czas był przy mnie ... ale podobno jak pojechałam na zabieg to łzy mu poleciały , nie wytrzymał i wyszedł sie przewietrzyc jak moja mam przyjechała... teraz co godzine dzwoni do mnie co robie, jak sie czuje... jeste najwspanialszym facetem na świecie, jest takim moim Aniołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko zeby byla mozliwosc zorganizowania jekiegos noclegu skoro kilkudniowa, i zxeby bylo tak mniej wiecej po polowie drogi zeby kazda miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina ja jestem jak najbardziej za, na wakacje sie nigdzie nie wybieramy, tak wiec weekend jak najbardziej wskazany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tylko planujemy kilka wyciczek :) ale generalnie tez jestem do dyspozycji zwazywszy ze jak zaczne urlop czerwca to skoncze 31 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sciagnelam filmik zaraz musze go zobaczyc reklamy w tv zapowiadaja sie niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cgyba wszystkie poszly spac albo sie starac to ja w takim razie tez sie chyba powoli zbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku mezczyzni inaczej przezywaja tego typu sprawy niz my. Oni mimo tego iz cierpia nie pokazuja lez otoczeniu i do tego wspieraja partnerke troskliwoscia i czuloscia( oczywiscie nie wszyscy nie ma tak dobrze niestety dranie tez istnieja) . My nasze cierpienie bardziej uzewnetrzniamy i wsparcie faceta jest w takich chwilach bardzo potrzebne. Pozdrow go slonko i powiedz ze jestesmy z Wami:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lachy....wróciliśmy cali i zdrowi!!!:):) Monika...ja już też nie...ale czuje że się zbliża:(@...... Kobiety co do spotkania ja jak najbardziej za jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka zanim sie wygadamy to weekendzik bedzie stanowczo za krotko wg mnie tydzien to minimum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×