Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

witam :):):) witaj rebeko :):):) no to walczymy w większym gronie o nasze marzenia :):):) Kamlko jak ja Ci zazdroszczę- ja tez chce jeszcze raz śluba :):):):):) uściski dla wszystkich laseczek :):):):) a z biologi u mnie to juz normalnie sie pogubiłam- dziś 8dc a sluz normarnie jak z białka kurzego. musze dziś M zmolestować- może pojedziemy gdzies w plener po pracy. czyźby owulka tak szybko nastała czy co?? zresztą ten śluz widze u siebie dopiero 2 raz no i to tyle- po zatym ze siedze w pracy to jest super :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Miło mi,że tak ciepło mnie powitałyście. Wiolkcia mi też ok 8 dnia zaczynają sie plodne,trwają do 14-15 dnia,a owu jest zazwyczaj 14 d.c,także działaj,bo to dobry znak:D Kamilla fajnie,ze choc za zdjecia nie bedziecie musieli placic,bo to akurat jest bardzo drogie. s28 ja zaczelabym liczyc 1d.c jak sie rozkreci,tak na maxa,a plamienia zawsze zaliczam do poprzedniego! Mysle,ze psychika nam plata figle,bo jak nie mialam takiego nastawienie kiedys,mimo ze tez sie staralam,to nie mialam zadnych anomalii,a teraz ciagle cos.Rok temu mialam silna depresje,ale powolutku(dzieki modlitwie)wychodze na prosta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeko - ja się leczę i już teraz będzie 5miesiąc monitoringu owulki ale ze teraz mam zmieniona dawkę leku to nie wiem kiedy ona teraz nastąpi. ale ten sluz mnie zdziwił na maksa- może to smieszne ale u mnie to nowość i dlatego tak reaguje :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Wiolkcia ja Ci mowię,że to super znak.Ja owulkę mam jak w kalendarzu-zawsze 13/14 dc i tak ona się własnie zaczyna-sluzem w 7/8 d.c :) A powiedz jakie leki bierzesz?Wykazuje usg,że owulka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak odkąd biore clostylberyt owulacje mam- tyle ze za bardzo reagowałm na te tabsy bo pecherzyki za szybko rosły i za duże przez co endometrium było przerośnięte;/;/;/ teraz mam zmniejszoną dawkę. i chce by dał mi skierowanie na drożność jajowodów. a biore jeszcze metformine i dyphaston. a co do psychiki to masz rację- ona odgrywa bardzo dużą rolę w tych sprawach. no mam nadzieje że niebawem każdej z nas się uda zobaczyć te wymarzone 2kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia ja własnie mialam przerosniete endometrium,i to bardzo.. lekarz nawet się zadziwił gruboscią..we wrześniu miałam histeroskopię-wszystko mi wycięli z endometrium i jest na razie normalnie,ale jak byłam w kwietniu na wizycie,to lekarz powiedzial,że niestety mam tendencję do grubego endo:( No ale też biorę duphaston,bo on reguluje,by tam tak szybko mi nie zarastało! Dobrze,ze leki działają i że owulka u Ciebie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkciu jeśli mogę Ci coś poradzić. Lekarz moj(a jest on swietny) odradza zawsze HSG,bo to stara metoda,ktora może więcej popsuć niż dać korzyść..od tego się odchodzi-jakbyś miała wybór,wybierz laporoskopię!Tak radzę Ci dobrze kochana,bo o tym malo kto mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonka:) Powiem Wam slonca ze z jednej strony jestem nieziemsko szczesliwa a z drugiej mam takiego stresa ze prawie wogole jesc nie moge:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie czytałam dużo o tej drozności że boli i takie tam. a lapasoskopia różni się tym że powietrze się tam wstrzykuje czy co- bo ja normalnie zielona w tym jestem, miałaś to robione?? bezpłatnie czy prywatnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kamuś- bedzie dobrze- ślub bedzie udany a ty piekna :):):):) ja mam nadzieję że mi endometrium nie przerośnie tak by miec go wycinane. juz te leczenie mi bokami wychodzi- ale mimo wszystko lecze się by mieć dzieciatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ten cykl przez slub zaliczam do niestarankowych bo prawde mowiac prawie wogole nie mamy czasu na pranko :) z taka czestotliwoscia pewnie nie trafimy w owu :) ale zaczynamy dalej dzialac w nastepnym cyklu:) po za tym slub wwyczerpal moj limit miesieczny na szczescie debetu niestety nie posiadam wiec pozostaje czekac na @ ;) i rozpoczac dzialania ze zdwojona sila;) Dzis 10dc wiec za dwa tyg. z kawalkiem bedzie malpiszon:) Za Was trzymam kciuki slonca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkciu uda Ci sie skarbie tam na gorze wszystko widza notuja i Twoje trudy na pewno wynagrodza;) Bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamus ale owula już lada dzień u Ciebie więc przed slubem mozecie poszaleć i zrobić sobie kilka nocy przedślubnych :):):):):) Kamuś działaj plisssssssssss- razem bedziemy prawie czekac na @ a raczej na jej brak :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkciu jak czas i sily pozwola to jak najbardziej. Checi mamy ogromniaste tyle ze jak nie w pracy jestesmy to jezdzimy i zalatwiamy ze slubem. Nawet jak nie trafimy to bede czekala u mnie na @ a u ciebie na jej brak;) no i oczywiscie bede Ci kochana kibicowac i trzymac kciuki;) Nawet nie wiem kiedy owu bo M skitral termometr:P i znalezc nie moge:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie mi sie przypomnialo ze mialam Wam napisac jaka pios. na pierwszy taniec wybralismy w koncu:) Byla mala wojna bo ja chcialam polska a M nie ale uleglam w koncu bo mi tez sie bardzo podoba i bedziemy tanczyc do : Elton John- Can you feel the love tonight z krola lwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna piosenka jedna z ulubionych mojego M :):):):) ej Słońce noce sa wasze :):):):):):) ja bede musiała niexle się nawygimnastykowac by do pranka doszło bo normalnie do 4-tego nie bedziemy sami :(:(:(:(przez całe dni ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie trzymam kciuki zeby sie udalo:) Wychodze zaraz z pracusi i bede pozniej slonca :* Buzialek dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kamus :):):):) papa do potem. "...to co nie zabije- to wzmocni nas, a to co nas czeka -pokaże czas... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo, jest tu ktoś??? :) wybaczcie, że nie było mnie dziś przez cały dzień na forum, ale sprzątałam jak szalona... Ogólnie to czuję się średnio na jeża, mam lekkie mdłości i strasznie się mi odbija :p Popołudniu przespałam 2 godziny. Witaj Rebeka :) super że zasilasz nasze grono, bardzo mi miło Cię poznać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, ze nie ma nikogo.... :( ja to zawsze mam pecha.. No nic, zmykam w takim razie się kąpać i lulu do łóżeczka. Będę jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie wpadlam na chwilke sie przywitac i lece dalej:) Buzialki pozniej moze bede:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wrocilam z grila wlasnie:) piersi mnie strasznie bola i brzuch tez coraz bardziej:( termin @ za 3 dni..... ale mam stresa. buziole dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane. Przepraszam, ze nie pisalam, ale jakos nie mam na nic ochoty. Siedze w domu caly czas i rozmyslam nad tym wszystkim. Gdy tylko wroce do formy, to na pewno sie odezwe. Buziaki sloneczka:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wlasnie dotarlam od matuli. Jak wracalam z pracy to zadz do mnie ze musze podejsc i przymierzyc sukienke bo juz odebrala od krawcowej. Musialam doszyc ramiaczka bo mimo ze jest dopasowana to zle sie czulam i mialam wrazenie ze mi spadnie chociaz nie bylo opcji:) Ale przymiarka byla pretekstem i moja swiadkowa potajemnie zrobila mini wieczor panieński ( striptizera nie bylo :P). Myslalam ze ja udusze;) bo gadalysmy juz o tym ze nie bedzie a tu niespodzianka:D w dodatku dzwonilam dzisiaj do niej umowic sie na czwartek zeby ozdobic sale i nawet slowem nie pisnela, miala siedziec w domku :) Naprawde milo mnie zaskczyla a imprezka udana:) Pewnie juz Wszystkie śpiulkacie wiec kolorowych:* Kciuki trzymam:* Do jutra:* Buzial:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien do bry :) widze ze tylko ja nie moge spac :P ale to wszystko przez to ze piekne sloneczko swieci i az zal marnowac czas co tam kobitki u was nowego i co nowego w wielkim swiecie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca. ja tez na nozkach juz i jem sniadanko z M. brzuch dzis boli okropnie i jajniki tez:( zatestuje w srode jak @ nie przyjdzie chociaz mam coraz wieksze przeczucie ze jednak bedzie:( no ale coz, poczekamy zobaczymy:) buziole dla was i usciski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku umieram to malo powiedziane chyba juz wypilam wiadro wody ale o dziwo glowa mnie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja już na nogach dziś od 6 :( ide dzis na przyjęcie i byłam ranko u fryzjera a teraz muszę się pomalować i ruszać na impreze ale mi sie nie chce najlepej poszłabym spać bo czoraj od rana do wieczora na uczelni byłam i taka padnięta wróciłam że nawet nie wiem kiedy zasnęłam :( a co tam u Was kochane ?? miłego dzinka życzę bo jak narazie u mnie piekna pogoda oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×