Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

monika no ja przy obu ciazach mialam jasna kreske a po kilku dniach ciemniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku a obiecaliscie cos !!!!! czyzby byla kandydatka do spatku tebele nizej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie testowałam bo sie boje, ale mojej koleżance wczoraj wyszedł taki słaby test i dzis też i w sumie razem nie wiemy co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie a ja mam taka sprawe co mozna kupic dwulatce na urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam kupic lalke i wozek weszlam na allego a tam lalka prawie 200 zl taka jak chcialam i wozek ponad 300 zl normalnie poglupieli kogo stac na takie zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jutro pójde na bete jak wyjdzie 0.0 to odstawiam duphaston, wynik bede miała pewnie wieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki wieczorowa pora:) Rebeka slonce robie tipski zelowe:) Dzisiaj troszke roboty przy pazurkach klientki mialam, ale udalo sie doprowadzic je do ladu i skladu i wyszly jak jej naturalne:) A co tam wieczorkiem slonca porabiacie? Nerwusku ja tez dzis sobie powiedzialam ze nigdy wiecej:) teraz juz jest lepiej ale caly dzien woda negazowana byla moja najlepsza przyjaciolka bo suszylo strasznie;) Justysia Ty tak samo jak Monia jestescie podejzane;) I czekamy na przeprowadzke do dolnej tabelki;) Mowilam ze mam klaustrofobie;) Wernus wiesz juz kiedy wizyta u ginka? Buziaki i mocno tzrymane kciuki dla reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze monia ja tez bym na bete poszla ale u mnie badanie kosztuje 25 zl i trzeba dwa dni czekac na wynik wiec wole test zrobic. mam 4 testy wiec moge codziennie robic:) a jutro ide kupic taki porzadny plytkowy bo te co mam to sa paskowe z allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka takie ceny wysokie za te zabawki ze czasem zamiast wózka dla lalki bardziej oplaca sie kupic taki prawdziwy i taniej wychodzi:) Sprawdz slonce moze jeszcze w hurtowniach bo Ci z allegro kupuja tam taniej i sprzedaja za wiele wyzsza cene. Jak kupowalam z mama diademik to na bazarku czy w sklepach z dodatkami slubnymi cena za taki jak chcialam byla od 60 do 80 zl, a ja znalazlam w necie hurtownie i za identyczny zaplacilam 23zl, tak samo bylo z szarfa na samochod w hurtowni zaplacilam 49,50 zl a w sklepach z dodatkami czy na bazarku idetyczna jak moja od 100 do 130zl:) Tylko sklep z dodatkami weselnymi otworzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie beta kosztuje 50 zł, no słyszałam ze te testy z alegro sa różne, w końcu kosztują takie grosze, mbie boli brzuch i teraz nie wiem czy moge wziąz nospe w razie czego to nie zaszkodzi dzidzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spemozesz wziasc bo ona nie zagraza ciazy:) lekarze czesto ja polecaja na ciazowe bole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nospe spokojnie mozesz wziasc Moniu:* Ja za bete placilam 20 zl i wynik tego samego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze:)musze wziąz bo te bóle mam cały dzień ale najważniejsze że już nie plamie:)zobaczymy co beta jutro pokaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawienia w ciazy sie zdazaja, wiadomo ze zawsze trzeba skonsultowac to z lekarzem ale w wiekszosci okazuja sie wogole nie grozne:) Macica w czasie ciazy jest bardzo ukrwiona, czasem w wyniku rozciagania zdaza sie ze peknie jakies naczynko i sa plamienia badz krwawienie ktore Rybci nie zagraza;) Do poki @ nie ma musisz Moniu miec nadzieje:* Trzymam kciuki:8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie tez dzisiaj dół... niby nie powinnam sie dzwic no ale jednak jest, mam moj pierwszy cykl bez CLO bo mąż sie leczy i po cichu liczylam,ze bedzie owu a tu dupa :/ nic nie boli, przy CLO wlasnie dzis bym miala. Z tego wszystkiego az piwo sobie otworzylam ale wlacza mi sie rozmyslanie... to takie smutne,ze tak musimy cierpiec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia ale jestem pewna ze Wasza wiara i cierpliwosc w koncu zostanie wynagrodzona i bedziecie wspanialym mamusiami:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ale sie naczytałam, ale nie jestem w stanie spamietac, i odpisac. Powiem wam ze kolezanka ode mnie z grupy w zeszlym tyg poronila. Byla w 3 miesiacu. T byloby jej drugie dziecko. Jak mi jej zal,nigdy nie bylam w takiej sytuacji, nie wiedzialam jak jej pomoc, co powiedziec, wspieralam jak moglam, ona jest zdolowana, mowi ze cjciala umrzec, tragedia! Jest juz dobrze po 30 tce. Koszmar, co ona przezywa. Obwinia sie itd, dlugo by pisac. Dzis moj 30 dc, tempka 37,2. W czwartek bylam u gina. Mam zapalenie grzybiczne. Powiedzial zebym tego cyklu nie spisywala na straty, bo grzybica i ciaza ida czesto w parze. Poza tym jeswzcze dwa miesiace mam brac clo ale juz nie duophaston ale luteine pod jezyk. Po dwie tabletki i to i to. I mowil zebym nie sugerowala sie temperatura tylko brala tabletki w tych dniach co mi kazał. Wyniki M sa w porzadku. To ja nawalam, zdecydowanie! Ukrywam przed M czarne mysli, wydaje mi sie ze nigdy mi sie nie uda, Teraz tez nie mam zadnych objawow. Od wczoraj mam zrabany humor. Nic mi sie nie chce juz. Czasami to juz nawet nie mam ochoty na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 29 dc i ostatnie 3 dni też miałam grzybka ale wyleczyłam mascią clotrimazolum:) ale mnie pocieszyłas że ciaza idzie w parze z grzybkiem:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie prawie wszystko zapiete na ostatni guzik zostaly jescze drobnostki typu ozdobienie sali czy wodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×