Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

wlasnie dlaczego ktos sie uparl na kamile? przeciez kazda z nas pisze cally czas o sobie i nie jest krytykowany. Kamilla wiem ze to bole ale ja potraktowalabym to z przymruzeniem oka - ktos moze ma niska samoocene i chce sie dowartosciowac zazdrosny jest ze starasz sie o dziecko ze wychodzisz za maz moze to jakis " pasztet " ktorego jak mowi moj M NIKT KIJEM BY NIE DOTKNAL jezeli pod pomaranczowym ukrywa sie ktoras z forumowiczek to z gory przepraszam ale to naprawde wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat pomaranczowej szkoda sie odzywac... to jest załosne :( co tam dziewczynki u Was ??? weekend przed nami, oczywiscie zapowiada sie deszczowo-burzowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku nie narzekaj u nas narazie swietna pogoda :) mam nadzieje ze do jutra sie nie zmieni bo planuje szybkie sprzatenmie i opalanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkciu ja tez Was bardzo lubie i dlatego wciaz pisze. Staram sie pomoc kazdej z Was tyle ile moge a jak nie znam odpowiedzi to wspieram dobrym slowem i nie wiem czemu moje wypowiedzi sa negowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ninka:* Moze mam nie idealne zycie ale nie znam nikogo kto nie mial by w nim problemow. Ale staram sie jakos pokonac przeszkody i byc szczesliwa, to chyba nic zlego? Kazdy chce byc szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku to gdzie ty jestes bo u mnie blekitne niebo i slonce jeszcze zaglada ;p inna strefa czy jak ? chyba ze z polnocy cos nadchodzi bo na ta strone nie mam okna i nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nikt nie ma rozowo a jezeli komus pomaga wygadanie sie to jak najbardziej jest to wskzane. moim zdaniem nie robisz nic zlego dlatego tym bardziej bym sie nie przejmowala tymi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina od strony czestochowy sie chmurzy :P kurwa powiem Wam ze mam doła... nawet nie mam z kim na pio wyjsc :(:(:(:( jakie to smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz pomijam fakt ze jak by nie patrzec jestesmy rodzina to jeszcze mieszkamy w tym samym miescie trzeba bylo tylko wspomniec i bysmy sie zgadaly a teraz mowisz ze nie masz z kim isc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do chmur to wlasnie na ta strone nie mam okien i dlatego nie wiem o nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla staram sie normalnie żyć... co prawda przychodza chwile, ciążkie i pełne łez..... ale musze zyc dalej. fizycznie czuje sie nawet dobrze, boli mnie przy załatwianiu sie, krwawienia co dwa trzy dni sie pojawiaja..... mi tez bardzo Was brakowało ... i Nina namówiła mnie zebym wrociła do Was :) dziękuję Ci Ninka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku jak bym blizej mieszkala to uwiez mi z checia bym napila sie z Toba browarka:) Ja tez mam lekkiego dola przez stres zwiazany ze slubem, a zimnie piwko i rozmowa super odprezaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie to ja mam propozycje spotkajmy sie w polowie drogi. my z nerwuskiem jestesmy z radomska kamilla z warszawy. miejsce spotkania łodz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle :P mój M pracuje na popołudnie i siedze całe wieczory sama :( a teraz wolalabym gdzies wyjsc z kims bo samej smutno i tylko mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku w pupe zaraz dostaniesz. nr tel do mnie nie masz? adresu nie znasz? oj podpadasz mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze tu planowane sa wypady na piwko:) szkoda ze mam tak daleko do was slonca. moj M tez od poniedzialku 2 zmiane ma wiec cale popoludnie i wieczor sama jak palec bede:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku powolutku uda Ci sie pokonac strach, zajdziesz w ciaze, urodzisz dzidzie i bedziesz wspaniala mama. Czas jest najlepszym lekarstwem:) Mocniutko tulam i mozesz liczyc na Nasze wsparcie skarbie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz tylko tydzien bedzie dobrze zobaczysz ja po swoim juz prawie rok - jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys usmiechnij sie kochanie:) A i gratuluje zdanego egzaminu bylam pewna ze sie uda:) Trzymam kciuki i wierze ze maj byl tym ostatnim cyklem starankowym;) Ninka gdybym byla zmotoryzowana to nie bylo by problemu :) tyle ze jestem anty talentem jezeli chodzi o jazde samochodem :) Musimy w koncu sie umowic wszystkie na jakis wspolny wypad:) bylo by super :) Jakies propozycje slonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina wyobraź sobie ze nie :( podobno u jarka na dysku jest.... zadne do nas nie wrociły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×