Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nasz przyjaciel mi to powiedział, dodając, że mój mąż na mnie nie zasługuje, bo jestem naprawdę świetną kobietą i szkoda mnie dla takiego drania, Który mnie zdradza z pierwszą lepszą kobietą. To nie był raz. Zdradzał kiedy tylko nadarzyła się okazja. Teraz wszystko mi się układa w całość. :( Mąż się przyznał. Strasznie boli:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze latwo mi sie mowi bo to nie mnie dotyczy ale wez walni go w dupe przez okno wywal jego rzeczy i napij sie dobrego wina. swiat jest piekny a facetow na swiecie jest wbrew pozorom duzo :P jestes mloda jeszcze znajdziesz tego ktory bedzie cie kochal do konca zycia i nie okaze sie swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochotę się napić, ale na razie nie mam pewności czy jestem w ciąży czy nie więc wolę nie ryzykować. Jestem chyba za słaba, żeby mu powiedzieć, że to koniec:( Jak ja mam w ogóle mu to powiedzieć?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazac gdzie sa walizki i drzwi wyjsciowe i ze ma godzine na zabranie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu prosto z mostu ze nie chcesz miec z nim nic wspolnego bo potraktowal cie okropnie i nie ma do ciebie szacunku, a poza tym juz nigdy mu nie zaufasz a w zwiazku to podstawa. powiedz mu co i jak bo im dluzej bedziesz zwlekac tym bardziej bedziesz sie pograzac w smutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zapewne cała noc przepłaczę:( Póki co kazałam mu się wynosić, wyszedł. Zaczął do mnie wydzwaniać, połamałam moją kartę do tel:( Nie chce póki co mieć kontaktu z nim. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jestem msciwa i wredna ale on nie mial skrupułów cie zdradzac to ja bym nie miala zadnych w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie nie denerwuj za duzo jezeli faktycznie jestes w ciazy to nerwy i stres sa ci teraz najmniej potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie co teraz czujesz ale czas leczy rany zobaczysz jeszcze sie wszystko ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno masz kogos bliskiego na kogo mozesz liczyc no i zawsze masz nas :) glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie mam w sumie jedynie Was. Odkąd poznałam męża, zrobiłam się samotniczką, stroniłam od koleżanek znajomych. Spędzałam czas tylko z nim. Poświęciłam swoje życie towarzyskie, ale byłam bardzo szczęśliwa. Tzn jakieś tam koleżanki mam ,ale one to typy ciągłych imprezowiczek, ja kiedyś też taka byłam, że w weekendy był jakiś wypad z koleżankami. Ale przy mężu się zmieniłam, z czasem spoważniałam.Taka kolej rzeczy przecież:( A teraz siedzę sama i płaczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze mamy blizej 30 to niev znaczy ze juz tylko robienie na drutach nam zostalo. jak to mowi moj znajomy DOBRA DYSKOTEKA NIE JEST ZLA :) moze wspomnienia tamtych czasow i w pewnym sensie powrót do nich bedzie skutecznym lekarstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację! jeśli okaże się, że nie jestem w ciąży, to będę korzystać z życia na całego! Nie docenił tego, że ma atrakcyjną kobietę, która wcale nie narzeka na powodzenie u płci przeciwne to jego strata. Jeszcze mu pokażę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznań. No i chyba właśnie będę walczyć z orzekaniem o winę, jego oczywiście. Bo ja byłam mu wierna zawsze,a on co:( Składał przysięgę przed Bogiem w końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to daleko bo bysmy sie razem na jakies disco wybraly :) po pierwsze jego wina a po drugie dla ciebie bedzie korzystniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z chęcią bym się z Tobą wybrała, a Ty skąd jesteś?:) Nie znam się na tych rozwodach w sumie, a jakie są róznice między rozwodem bez orzekania winy a z... ? Jakie ja będę mieć korzyści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z radomska. dokladnie to musiala bys sie prawnika od rozwodow poradzic ale z tego co pamietam ty stawiasz warunki co do podzialu majatku, sad przychylniej na ciebie patrzy, koszty rozprawy pokrywa przegrany w tym przypadku jak udowodnisz mu zdrady to twoj M ( koszt rozwodu to ok 3000 zl ) i mozesz żądać od M alimentow dla siebie ale to sprawdz sobie jeszcze bo mogly sie przepisy zmienic juz dawno nie sprawdzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu opowiadac :) 1/4 zycia juz za mna od prawie roku jestem mezatka i tylez samo czasu staramy sie o potomka. pracuje w szkole skonczylam uniwerek w katowicach ale nie ma sie czym chwalic bo ta uczelnia tylko nazwe ma dostojna nic poza tym, prywatnie jestem zakochana w storczykach a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ten sam rocznik, bo ja tez 25 latek:) Tez po studiach, aktualnie bez pracy bo ciezka znalezc prace w szkole jako nauczycielka biologii;/ Wiesz kochana popiszemy jutro bo dzis ide juz do wyrka:0 Buziak dla Ciebie:* do jutra papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×