Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

A tak wogole to gdzie jest nasza Czekajaca?? Nic nie pisze ostatnio:( Czekajaca slonko jak sie czujesz??? Martwimy sie o Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie i tak zaraz pojde spac dobrze ze tylko 3 dni do pracy w tym tygodniu stresa masz przed slubem? ja sie nie stresowalam ani przed ani w trakcie jakos na luzie to wzielam ale mam dzis makabryczny dzien zgaga taka ze ogniem moge ziac co ja porzadny obywatel nigdy nie mialam jeszcze zgagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zem myslala;) moja ciocia jak przysnela przy kompie to zasnela na klawierce az jej sie enter na poliku odbil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka moze ten cykl okaze sie szczesliwy a wakacje bedziecie mieli we dwoje i dodatkowym pasazerem w brzuszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac. jutro pewnie zajze. dobranoc kolorowych snow dla wszystkich ktorzy jeszcze dzis tu zawitaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 2 cykli najprawdopodobniej nie mam owulki wiec na cuda nie licze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz masz pewnie duzo roboty przed koncem roku bo dzieciaki musza wszystkie ksiazki pooddawać zeby swiadectwa otrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przypomnij sobie berbelkowy cud i uwierz bo mamy dowod ze sie zdazaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest troche zamieszania, poza tym we wtorek mamy dzien dziecka 13 czerwca festyn rodzinny jeszcze bierzemy udzial w akcji przeznaczonej dla gimnazjalistow MLODZI GLOSUJA wiec sie dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u berbelka bylo pewnie inaczej. drugi cykl nie czuje jajnikow i w polowie cyklu nie boli podbrzusze. pewnie jest tak ze prawy jest chory i wlasnie przyszla jego kolej. zobaczymy narazie obserwuje swoj organizm i wszystko notuje bo jak we wrzesniu pojde na badania to chce byc przygotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moze przez te zamieszanie sie uda bo nie bedziesz miala czasu myslec o dzidzi;) A czemu myslisz ze nie masz owu czasem nie czuc nic i nie widac objawow a owu jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie to spadam bo sie nie wyspie a i tak bateria mi pada. dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla no co Ty???????????????:)Ja już dawno na nogach, poczta zaliczona, Vattenfall zaliczony, kontener na gruz zaliczony, teraz sprzątanko przede mną....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a ja wstalam dopiero niedawno bo pol nocy spac nie moglm bo suni tak juz brzuszek dokucza:( a u mnie 31dc i bol piersi i sutkow przeogromny. jeszcze tylko dwa dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berblek1
hej dziewczynki ja dopiero wstałam bo wczoraj wróciłam późno i byłam taka zmęczona że zaraz poszłam spać a dziś wstać nei mogłam ;kurczę za tydzień mam już wizytę u ginka ale się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Ja dzis powinnam dostac @, zawsze dostawalam z rana, ateraz nic... Tak 3 dni temu strasznie mnie piersi bolały, takie wrażliwe byly. Dzis juz nie bola... Jutro zrobie tescik jesli nie dostane okresu. O wyniku poinformuje was:* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja. Mnie w weekendzik nie bylo jak zawsze :) Widze, ze sie dzieje. Monika robilas test?? Justys no to jeszcze 2-3 dni i wszystko sie wyjasni :) Berbelek bez nerowow Niunka napewno ma sie dobrze... Szarlotka to ty tak od rana dzialasz... wow, ja dopiero jedno pranie wstwilam :D U nas, ok, brzuchol ronie do przodu. Z czego jestem zadowolona, ze nie rosne w szerz :D Przytargalam 3 kartony ubranek od szwagierki, trzeba przebrac, oblukac co i jak... No i mam ochote i nie mam... bo w domu balagan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis zakupilam test wiec w srode zrobie jak @ nie przyjdzie. ale dzis cos mnie mdli, wiec albo to znak nadejscia @ albo cos lepszego:) berbelku nic sie nie boj bo niunia bedzie napewno pieknie rosla w brzuszku:) monika ale w ciazy wystepuja plamienia w terminie @ wiec jeszcze nic straconego dopoki sie @ nie rozkreci. optymistka no to trzymam kciuki i czekam na pozytywny test:) nowa tu usciski dla ciebie i corci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko ja tez nma nogach od rana:) mam wolna chwilke bo dzieciaczki maja drzemke:) Jak samopoczucie? Berbelku wszystko bedzie ok:) Zwlaszcza ze masz mdlosci spore co jest dobrym ale niezbyt milym objawem. Na poczatku ciazy zwlaszcza przy pierwszej jezeli sa dosc spore mdlosci to jest to oznaka ze Hcg rosnie a wiec Rybcia tez i ma sie dobrze:) Nowa pozdrowionka dla Ciebie i Patrysi :) Justys trzymam mocno kciuki az mnie paluchy beda bolec;) Optymistko podziwiam za wytrzymalosc bo ja bym nie dala rady;) Za ciebie tez trzymam;) Monia do poki @ nie ma jest nadzieja:* Pozytywne myslenie to polowa sukcesu:) Mysia wiec rowniez jestes podejzana;) Trzymam kciuki równierz:) Buzialki usciski i kciuki dla reszty dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się tak, jakby mnie czołg przejechał.... mdli mnie niesamowicie... jeszcze nie wymiotowałam, ale zapewne mnie to czeka... :( ale co się nie robi dla dzidzi Kamilka, w środę idę do ginka. Boję sie strasznie, oby wszystko było w porządku. Weekend mi minął spokojnie (bez mdłości się nie obyło) i sobie nawet odpoczęłam. Szkoda że pogoda znowu pod psem... Dzisiaj do 18 siedzę w robocie, chyba tu zwariuję... Trzymam kciuki za wszystkie testujące :) musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam, żeby być na bierząco :) nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań justys1818...........21...........6.................ok.1. 06.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów nadi8...................23...........13.................0 3.06...Jelenia Góra szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice mysia owsia..........26.............9.................5.06....... Brzesko Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Kamilla23.............23...........6....................1 6.06......Wawa wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06....Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4.....................2 4.06........jelenia góra Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna no to dzidzia daje znac o sobie juz od poczatku:) mnie dzisiaj macza mdlosci, tez nie wymiotowalam ale mnie zbiera..... i piersi mi zaraz wybuchna:( moze jednak sie udalo.... a moj gin mi mowil ze najlepiej isc na usg w 7-8 tc bo wtedy juz serduszko bije i mozna juz ladnie zobaczyc rybcie:) a ktory to u ciebie tydzien wernus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys, mam nadzieję że do mnie dołączysz :D piekne objawy! ja już sama nie wiem który to tydzień.... wg mnie to szósty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×