Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

aaaaaaa kule źle zobaczyłam- odczytałam jako 7,8 sorki Słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ale juz ledwo co widze- znudzona jestem na maksa(chyba już śpie :):))) - a tu jeszcze 3 h przedemną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze i sie nudze:( skonczylam pisac notatki i ogladam tv. a dzis u nas na uczelni byl zorganizowany dzien dziecka i przyszly do na przedszkolaki:) super sie bawilismy, takie slodkie skarby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lista tutaj przedstawiona informuje jedynie ogólnie o prawidłowych poziomach hormonów. Laboratoria mogą mieć rożne normy i na nie trzeba po pierwsze zwracać uwagę przy interpretacji badań. Także jednostki mogą być inne w zależności w jakim laboratorium dokonano pomiarów. Każde badanie musi zobaczyć lekarz i to on wydaje ostateczną diagnozę. W interpretacji wyniku bierze się pod uwagę dopuszczalną granicę błędu czyli wartość, o którą laboratorium mogło zawyżyć lub obniżyć rzeczywisty wynik. Wynosi ona od 4 do 10 procent. Normy FSH3 dzień3-20 mIU/ml FSHpik LH / dzień podania HCGwięcej niż 15mIU/ml LH3 dzieńmniej niż 7 mIU/ml LHpik LH / dzień podania HCGwięcej niż 20 mIU/ml Estradiol E2pik LH / dzień podania HCGwięcej niż 100 pg/ml Estradiol E27 dni po owulacjiwięcej niż 60 pg/ml Prolaktyna3 dzieńmniej niż 24 ng/ml Progesteron P43 dzieńmniej niż 1.5 ng/ml Progesteron P47 dni po owuwięcej niż 15 ng/ml TSH3 dzień0.4-4 uIU/ml T33 dzień1.4-4.4 pg/ml T43 dzień0.8-2 ng/dl Testosteron całkowity3 dzień6-86 ng/dl Testosteron wolny3 dzień0.7-3.6 pg/ml Jak dla mnie sa w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testosteron całkowity........3 dzień........6-86 ng/dl Testosteron wolny.............3 dzień........0.7-3.6 pg/ml Jak dla mnie sa w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka dzięki:):)jednym słowem wszystko kurna w normie tylko dzidzi nie ma:(...a może ja mam jajowody niedrożne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wesoly kostek co tam dzis? u nas tak jak nerwusek mowi takie slonce mowie wam jak sie naopalalam :) przypieklo mnie niezle. co do pomaranczowej/ego to tez mnie wkurza kazdy moze myslec co chce ale nie powinien nikogo obrazac nie ma jakiejs opcji zeby to zablokowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninuś.....nie ma chyba:(.....u nas też słonko ...nie krzyczcie ale zaraz ja i mój gips spadamy na motor:):):)a co....jak juz to do pary się połamię:)tfu ...tfu.,..:):)jedziemy do ciotki żeby mi przepisy po włosku przetłumaczyła....O ILE MÓJ M DO DOMU KURKS WODNA DOTRZE!!!!!!!!!!!!!! za dnia a nie w nocy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu ze nie mozna takich zablokowac. gdzie ty z tym gipsem na motor szalona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę na tej poniedziałkowej wizycie powiedzieć mu o skierowaniu na drożność jajowodów. boli to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzona jestem bardzo- bo dziś 12h w pracy i nudy niemiłosierne. a ogólnie to oki tylko boję się ze coś mam nie tak z jajnikiem z którego była ostatnio owulka- bo od tamtej pory daje cały czas znac o sobie :( i chyba bym chciała zrobić sobie drożność jajowodów- ale poczytałam ze to boli, a jak chcesz znieczulenie to placisz i prywatnie kostuje to ok 300zł. a co tam u Ciebie- jakCi dzionek minał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ninus :) cos dziś nasze forumowiczki małoaktywne sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplo sie zrobilo moze na spacerki pouciekaly :) szarlotka miala na motorekv isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkciu wiesz slonko chyba nie ma sensu zebym dzisiejszy dzien opisywala bo znow przeczytam niezbyt mile slowa na swoj temat a nie chce sie denerwowac bo i tak mam stres przed slubem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jest tak jak mówisz ninuś. wkońcu mamy już weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro tak uwazasz to oki :):):) ślubić już bliziutko :):):):) napewno ułozy sie po Twojej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila daj spokoj nie przejmuj sie nawiedzonymi osobami, ktos nawet nie ma odwagi sie przedstawic. zlewaj ich zawsze. ide podlac kwiaty na balkonach bede za jakies 15 min. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nerwusku jak sie kochanie czujesz? Caly czas myslami jestem z Toba i mocno tulkam:* Wiolkciu mam dosc czytania pomaranczowych wypowiedzi bo takie slowa bola bardzo. Im mniej bede pisala o sobie tym wieksza szansa ze nikt nie bedzie obrazal mnie ani moich bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka ale ile mozna? Jestem tylko czlowiekiem i tez mam uczucia slonce a co chwile czytam to ze obraczki za 500zl to napewno jakies cienkie gowno bo tanie a to ze moja mama jest glupia i glupote odziedziczylam po niej. Olac mozna raz czy dwa ale ciagle to naprawde ciezko skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko słonko bardzo mi przykro że ktos uparł się na Ciebie. ale wiedz że my bardzo Cie lubimy i nie zwracamy uwagi na te pomarańcze. sciskam Cię mocniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×