Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Rebeka to ja to nazywam piankowiec :-) To jest cos ala ptasie mleczko. Miksuje sie serki homo z galaretkami i sie robi kolorowe warstwy :P Mozna dodac owoce. A ja na górze zawsze robie owoce zalane galaretka. A warstwowiec niewiem jeszcze jaki zrobie :) Jakis biszkopt to bedzie z parowa warstwami, jedna bedzie napewno budyniowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca, jak możesz ciężarną tak męczyć..... Przecież to takie pyszności, że bym pewnie zjadła wszystko! Co z tego, jak żołądek odmawia.... No ale medal Ci sie należy :) Ja tez bardzo lubię gotować i piec ciasta. Może za 3 miesiące mnie w końcu najdzie ochota na takie dobroci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WERNA napewno Cie najdzie ochota wkrótce na rózne rzeczy :) Zobaczysz! A tak poza tym to duzoooo zdrówka!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca czy dałabyś mi przepis na to ptasie mleczko i ten przekładaniec?Ponieważ moj M uwielbia takie smakołyki,a ja nigdy tego jeszcze nie robilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przekładanca nie mam przepisu bo ja go wymyslac dopiero bede :P Ale na piankowaca Ci dam :-) Tylko po rowerku okay???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie:) ja wrocilam z uczelni i w koncu cos zjadlam:) ale mam stresa..... zeby tylko @ nie przyszla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Czekajaca...nie zapomnij tylko.. Justyś a masz przeczucie,że się udało? jest tak jak wtedy,co zaszlaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam takie dziwne przeczucie ale nie nakrecam sie jeszcze na to. a przy kazdej ciazy sa inne odczucia wiec tym sie nie sugeruje. jedyne co daje mi do myslenia to bol sutkow, nie da sie ich nawet dotknac bo tak bola..... boze niech sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś przepraszam,że o to pytam,ale czy lekarz powiedział Ci czemu nastąpiły te dwa poronienia?To znaczy wiem,że są różne przyczyny,często nie ma powodu,ale czy coś juz sie dowiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze poronienie nastapilo bo to byla ciaza pozamaciczna w jajowodzie sie rybcia ulokowala. a drugi raz nie wiem, uslyszalam od lekarzy ze poprostu tak sie czasem dzieje bez wyraznego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam taki bialo przezroczysty ale nie duzo. no w sumie mam taki jak zawsze w drugiej polowie cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sprawdzalam szczerze mowiac:) ja tylko patrze na kolor czy czasem @ nie przylazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REBEKA OTO PRZEPIS!!!!!!!!!!!!! Sernik na zimno z serków homogenizowanych Składniki 3 serki homogenizowane waniliowe (każdy po 200g) 4 galaretki (2 czerwone, 1 zielona, 1 żółta) owoce (według uznania) Rozpuścić 1 galaretkę zieloną w 1 i 1/2 szklanki gorącej wody. Ostudzić i połączyć z 1 serkiem. Wlać do tortownicy i wstawić do lodówki. Podczas gdy masa tężeje, rozpuścić 1 czerwoną galaretkę w 1 i 1/2 szklanki wody, ostudzić i połączyć z 1 serkiem. Przelać na zastygniętą masę w formie. Wstawić do lodówki. Tak samo postępujemy z żółtą galaretką i trzecim serkiem. Na trzeciej warstwie układamy owoce i zalewamy pozostałą galaretka :P To najprosztszy przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajca do sierpnia juz niedaleko:) trzymaj mocno kciuki kochana a potem ja bede trzymac za ciebie w sierpniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys widze, ze tak sie meczysz po tym CLO jak ja :/ piersi mnie tak bolaly, ze nawet po schodach musialam wolniej schodzic, chyba mialam wszystkie skutki uboczne :( Nawet nie pomyslam, ze to wszystko po CLO ale Wiolkcia tez miala bole sutkow. Ja ostatnio zalilam sie mojej przyjaciolce, ze tyle problemow z zajsciem w ciaze i ona sie wystraszyla, ze tez bedzie tyle czekac i postanowili juz zaczac starania, w lipcu biora slub. Dzisiaj mi pisze, ze nie bedzie sama szla do oltarza bo za pierwszym razem sie udalo i sa dwie krechy :-) co za farciara :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz mnie zalamalas tym ze bolace sutki sa skutkiem ubocznym clo:( a ja juz myslalam ze to objaw czegos innego..... no to teraz pewnie na 100 % moge powiedziec ze @ przyjdzie bo to jest jedyny objaw jaki mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca:* Czekajaca to robimy podwojna imprezke urodzinowa bo ja 19 czerwca 23 latka koncze;) Trzymam kciuki za Wszystkie:* buzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca dziękuję za przepis! Już spisany! Kolokokta niektorzy to mają w tej dziedzinie farta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×