Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Chyba cos kolo 5 tyg. popraw wernus jesli sie myle;) A mdlosci to dobry objaw ich wystepowanie i nasilenie jest spowodowane wzrostem hcg a wiadomo ze jak hcg rosnie to i Rybcia tez:) Justys podejzana jestes kochanie:) Chyba trzeba przyszykowac kolejny bilet lotniczy bo jest duza szansa ze polecisz do drugiej tabelki;) oby @ zniknela na jakis czas:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny oby nie przyszla:) intuicja mi mowi ze sie udalo..... ale nie chce sie juz nakrecac bo wiecie jak to jest, objawy sa a @ i tak moze przyjsc..... jutro albo w srode zatestuje bo dluzej nie wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak podziwiam Cie slonce za wytrwalosc tak samo jak optymistke. M smieje sie ze mam ADHD bo w goracej wodzie kapana jestem. Justys kobieta podobno zawsze czuje i oby u Ciebie tez sie nie mylila:* z calego serduszka zycze:* A jak tam nerwusek? Kacyk odespany slonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mogę się doczekać wyniku, mam nadzieję, że będzie pozytywny! Ale boję się też trochę... Mam myśli, że sobie nie poradzę... Zawsze marzyłam, żeby dać swojemu dziecku pełną rodzinę, której ja nie miałam. .. Z mężem póki co kontakt mam sporadyczny, nie pokazuje mi się na oczy, bo chyba bym go zabiła. Zastanawiam się nad podjęcie próby naprawy naszych relacji, jeśli będę w ciąży. Ale nie wiem, czy dobrze bym zrobiła.... Dziękuję Wam Kochane za wsparcie, jest ono mi teraz bardzo potrzebne, a mam je jedynie w Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety!! Trzymam kciuki za wszystkie testujące i życzę 2 grubaśnych krech!!!! Co do mnie, to mam 12d po owulce i czekam na @. Mam nadzieję, że się nie spóźni, jak w zeszłym cyklu (2tyg) i będzie punktualnie, żebym mogła zacząć nowy cykl z CLO i w końcu trafić w tą owulkę :P Na razie brzusio pobolewa i cycochy też dają o sobie znać, więc chyba jest już blisko @. Tylko śluzu brak, ale to pewnie wynik CLO. Pozdrówki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim :) Kamilla kacyk troche odespany, bo od samego rana wymieniali okna u sasiadów i az ściany sie trzęsły :P masakra .... ale pd rana wysprzątałam mieszkanko, zrobiłam obiadek i wziełam prysznic, wszystko udało mi sie zrobic przed powtotem M z pracy :P teraz zbieramy sie na małe zakupki, bo w lodowce tylko swiatło no i jutro dzien dziecka, musze cos chrzesnicy kupic... Trzymam za Was wzystkie bardzo mocno kciuki !!!!!!!! Oby Wam się udało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama no raczej już 6 tydzien się mi zaczął. Ostatnią @ miałam 24 kwietnia, to chyba dobrze liczę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :):)):) justys to piękne objawy- życzę Ci 2 kreseczek z całego serca :):):) u mnie dziś 10dc i o 22 mam wizyte u ginka- monitoring czas zacząć ;/ i oczywiście wspomnę o drożności i laparoskopi i zobaczymy co mi powie. optymistko zycze Ci abys podjęla dobrą dla Ciebie decyzje. uściski dla wszyściutkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Widzę,że sporo objawów na kolejne ciąże mamy!!!Topik szczęśliwy,więc czuję,że niedługo zapełni się dół tabelki! Optymistko mysle,że jak jestes w ciazy,to rzezcywiście może dla dobra dzieciaczka warto byłoby polepszyć relacje z M.Ja tak uważam. Wiolkcia daj znać co tam z Twoim pęcherzykiem:D Ja byłam biegac,teraz robię okład na rozstepy i cellulit z borowiny-a co ileż można być zapyziałym:) Dziewczynki czy mogłaby któraś mi coś poradzić-mianowicie prawie nigdy nie bolą mnie piersi przed okresem,w ogole mnie praktycznie nie bola-myslicie,ze to moze byc cos nie tak?ma któraś tak? Buźka i pozdrawiam wszystkie,czekam z niecierpliwoscia na wyniki Waszych testów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie się zastanawiałam, czy nie za wcześnie idę do lekarza, ale koleżanka mówi, że już bez problemu będzie widać pęcherzyk i mam się nie przejmować. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna na moje już coś będzie widać:D Wkońcu to 6 tydzień.. Daj znać co lekarz powidział,ale Ci(pozytywnie) zazdroszczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna serduszko podobno już bije w 5tc ale od zapłodnienia a 7 od ostatniej @ więc jakoś byś tak powinna trafić :):):) rebeka napewno dam znac ale to jutro dopiero- bo pewnie od niego wróce ok północy:( a jesli chodzi o piersi to mnie nigdy nie bolały od kąd pamiętam przed @ ale odkąd biorę clo i duphaston to bolą ale same sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a powiedzcie mi czy owulka musi byc zawsze z innego jajnik co miesiąc- czy np, może być ze z tego samego 2 razy pod rzad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej WIOLKCIA, no u mnie 17dc na Yasmin i nie mysle za duzo o tym wszystkim... Zaprosiłam gosci na urodziny wiec teraz menu dopracowywuje bo wszyscy potwierdzili ze przyjada. A Tobie zucze udanego mointoringu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzięki dzięki Czekająca- zobaczymy co to będzie :):):):) no to fajniutko iz goscie dopisza :):))) no to gotowanie przed Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia urodzinki za 3 tygodnie wiec czasu jest, ale zaplanowac trzeba :) Wiec menu mam ustalone w miare.... A i tak zleci szybko! Teraz jedziemy na 4 dni w góry, to jak wrocimy to okna musze sobie pomyc, potem posciel itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak czasu jeszcze duzo- ale planowanie jest wazne i sobie zdazysz zrobic wszystko spokojnie. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napisze WAM wstepne menu zeby WAM slinka pociekła ( i mi tez bo na dietce jestem jak pamietacie :P:P:P:P ) A wiec :D:D:D: OBIAD -zupa krem z kalafiora z grzankami -frytki -kuleczki ziemiaczane -moze pieczoen łódeczki -schab faszerowany czosnkiem -pałeczki z kurczaka w przyprawach -faszerowane piersi z kurczka albo mielone i smaozone z serem -surówki DESER -tort -piankowiec -ciasto warstwowe -lody :D:D::D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: czy któras sie pisze ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam.. Czekająca ja musze przytyc,wiec pisze sie na wszystko:DSama wszystko robisz czy ktos Ci pomaga?Ile gosci bedzie? Wiolkciu co do Twojego pytania-owulka moze byc nawet 10 razy pod rzad z jednego:)Ja osobiscie mialam tak -z 6 razy co miesiac bolal tylko prawy,balam sie,ze cos mam z lewym,po czym zaczal bolec lewy,teraz prawy nie boli:O wiec to jedna wielka loteria;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow no to podziwiam;) A powiedz mi co to za ciasto warstwowe i piankowiec?Jak to sie robi,nigdy tego nie jadlam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki rebeko za odpowiedz :)):)bo az się przestraszyłam ze ostatnio pęcherzyk mógł się przekształcić w torbiela i dlatego teraz znów boli. ufff- lekka ulga :):):) Czekająca gratuluje determinacji i pieknego spadku wagi :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×