Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Czasem tak jest pewnie na spontanie bez nacisku ze ciaza ma byc i sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tak jest pewnie na spontanie bez nacisku ze ciaza ma byc i sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze teraz juz sama nie wiem co myslec...... niech ten czas leci szybciej bo chce wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Slonca. Zrobilam tescik, negatywny wynik, po pol godzinie dostalam okres, tzn brazowe plamienie, tak sie zaczal, takze w ciazy nie jestem. Starac teraz juz sie nie mam z kim..... :( Ogolnie to straszne rozczarowanie gdy zobaczylam tylko jedna kreske:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie długo się nie odzywałam ale jakoś tak wyszło czytałam ale jakos sie nie udzielałam ostatnio mam jakiegos doła i nic mi sie nie chce dzis u mnie 7dc i rozpoczete CLO zjadlam wlasnie cala paczke delicji i sama nie wiem co mam ze soba robic dobrze ze zaraz m jak milosc to chociaz zobacze co tam slychac ale pisze bzdury bezsensu sorki dziewczynki buziooooolllllllleeeeeee dla wszystkich i trzymam kciukasy za wszystkie dziewczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozchwiana optymistko przykro mi slonce:( ja tez boje sie ze przezyje kolejne rozczarowanie..... naprawde mocno cie tulam 🌼 nadi moze wkoncu ten cykl bedzie dla ciebie udany, zycze ci tego z calego serducha:) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki justys tak bardzo bym chciala justys tobie tez zycze z calego serducha 2 wymarzonych kreseczek rozchwiana decyzja nalezy tylko i wylacznie do ciebie 6 lat to dlugi staz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie boisz sie ze znow cie bedzie zdradzal? jesli do niego wrocisz to on pomysli ze wybaczysz mu wszystko i bedzie cie nadal zdradzal...... bo uzna ze ty i tak mu to znow darujesz. decyzja nalezy do ciebie ale wedlug mnie skoro raz cie zdradzil to zrobi to kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co teraz tak rozwód po 6 latach wspólnego życia, skreślenie rodziny, planów? Fakt, to on mógł o tym pomyślec zdradzając, ale może warto spróbować to naprawić. Twierdzi że kocha, moze mowi prawde, wkoncu moglby odejsc do innej bez zadnych skrupułów jesli by mnie nie kochal.... On chce byc ze mna rzekomo.... Nie chce byc naiwna i pozniej zalowac swojej decyzji, ale chyba sprobuje to naprawic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2698
czesc dziewczyny, mam pytanie i będe wdzieczna za odpowiedz, @powinnam dostać jutro, wczoraj i dzis zrobiłam pre-test i bobo test i wyszły 2 kreski ale jedna bardzo słaba, i dzis i wczoraj takiego samego koloru, myslicie że mogę sie juz cieszc? i ta kreska nie powinna być dzis ciemniejsz. Bardzo chce miec dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola no to gratuluje!!!! nawet slaba kreska to ciaza a sciemniec moze dopiero po kilku dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2698
ale ta kreseczka nie powinna być ciemniejsza z dnia na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia wieczorem raczej sie nie mierzy temp. ale to dobrze ze sie utrzymuje wysoko mi w sumie spadala i zaraz na drugi dzien przyszla @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola zobaczysz z dwa dni po terminie @ beda dwie mocne kreseczki teraz pewnie masz niski poziom hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2698
boje sie cieszyc jutro powtórze test, już kilka razy robiłam testy i jak nie byłam z ciaży to nic nie było widac, a tu słaba ale widoczna i pojawiła sie w ciagu 5 min,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2698
dziekuje i chyba zaczynam sie cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola nie boj sie. kreska to kreska nawet jak jest blada. sciemniec moze dopiero po terminie @ bo poziom hcg bedzie rosl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja zawsze temp wieczorkiem miałam 36.9-37.1 a ty 38 normalnie szok, ola to pewnie bedziesz mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu nie mam pojecia ale ja tez wieczorami mialam podwyzszoną czasem i 37,8 i nie przejmowalam sie tym teraz mam spokoj bo obiecalam sobie ze w tym cyklu nie mierze temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja tylko na chwile z mala sprawa. pisalam kiedys ze najprawdopodobniej w tym cyklu nie mialam owulki a dzis dzien raz tak mocno zakuł prawy jajnik i zaczelo pobolewac w dole brzucha jak na @. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×