Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

na wszystko przyjdzie czas- bo jak by nie patrzec to na ślub czeka się ponad 20lat srednio :):):):) ;p więc troszkę cierpliwości i się wszystkiego doczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia ales dowalila to teraz na bobasa tez mamy 20 lat czekac ha ha ha o matko to predzej zwariuje i wszyscy razem ze mna dookola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ale sie rozpisalyscie. ja dzis sie opalalam:) a teraz zakowam do egzaminu:( ale juz sobie zrobilam plan na kolejne dwa miesiace:) w tym cyklu podwojna dawka clo, testy owulacyjne kupione tym razem w aptece, pozadne:) dla M kupilam salfazin na poprawe zolnierzykow:) no i stwierdzilam ze na okres wakacji daje na luz, juz nie bedzie staranek na zawolanie, mam zamiar korzystac z zycia i robic to z czego rezygnowalam do tej pory na rzecz staran. jutro wybieram sie na basen i solarium:) potem fryzjer kosmetyczka itd. przynajmniej sie zrelaksuje i moze wtedy cos ruszy do przodu:) no i koncem czerwca jade po skierowanie na laparoskopie. buziole dla was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys piekna postawa!!!! tak trzymaj :) zrelaksuj sie i nic na sile...uda sie wam,jestem tego pewna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ninus to było tylko na poprawę humorku :):):) pewnie że krócej będziemy czekac- już niebawem się doczekamy :):):):):) justys brawa się należą za postawę- ja tez tak zaczęłam- soka oczywiście była ale tylko do owulki- teraz juz stop, następne opalanko po @ :):):):) trzeba coś robic dla siebie by oderwać się od tego tematu ciążowego-psycha tez musi odpocząć :):):):) ja zaraz zmykam do domciu a jutro o wtorek jady na L bo egzamin już bliziutko- to dopiero będzie stres :(:) sciskam Was wszystkie mocniutko- powinnam jutro zajrzec :):):):) cmokaski 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki :) jak weekend minął ??? ja sie troszke poopalałam... mój M własnie wyszedł do pracy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochanie :) Czuje sie super i mamy pierwsza malzenska klutnie za soba;) Czulam sie wyjatkowo :) A Ty jak kochanie sie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, pytałyście czy nie ma innych możliwości a ja nie wiem, M brał wszystkie tabelty jakie miał, zaczął nosić bokserki, nie przegrzewać się i nic... nikt nie proponuje inseminacji.... z jednej strony myślę że chcą mnie naciągnać na inv a z drugiej że faktycznie te wyniki coraz gorsze i nie ma na co czekać z tym inv to ja tak zrozumiałam że pierwszy raz kosztuje droże bo jest ta punkcja ale oni pobierają z 10 tych komórek i resztę zamrażają więc skoro potem punkcji nie ma nie powinno być taniej?? skąd brać na to siły i pieniądze???............ nie wiem co robić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)wczoraj i dzis trochę plamiłam ale lekarz kazał mi odstawic acard i trochę poleżeć,także dzis cały dzień w wyrku:) berberek a ty cały czas plamisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczoraj wrócilismy z gór i jestem masakrycznie zmeczona! A tu w domciu tez tyle roboty bo za 2 tyg urodziny i goscie. MIŁEGO DNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla witaj! WYGLADAŁAS PRZESLICZNIE NA SLUBIE!!!!!!!!! :P:P:P:P:P MONIKA a te plamienia z czego??????? No u mnie sie zaczyna @ powoli po odstawieniu tabletek, mam nadzieje ze sie dzisiaj rozkreci jakos, jeszcze tylko dwa opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Wam :) Monika to odpoczywaj :) Asiulka wejdz na forum ciezarnyc i tam temat inv jest. My nie znamy sie. Ale ja np. slyszlam, ze ten zabieg stosuje sie naprawde jak juz nie ma szans. Moze jak twoj ma jeszcze ruchliwe plemniki to moglibyscie zastosowac inseminacje. No, ale ja tylko tyle wiem... A gdzie sie leczysz. U nas w Bialymstoku jest niezla klinika ludzie sobie chwala. Moze wybiezcie sie do niej. Dr. Wasilewski. Nie jednej parze pomogl zasc. No a ja dzis pilnuje bratanicy wiec nie bede sie nudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te plamienia niby od tego że acard rozrzedza krew a jak macica rosnie to sie rozciąga naczynka pękaja i dlatego, kazał mi przyjsc szybciej na wizyte bo 22 czerwca, czyli 2 tyg szybciej, a narazie mam brac duphaston 3x1 i lezec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Monika ja już nie mam plamień ale utrzymywały się przez dłuższy czas i dostałam luteinę dzis mam wizytę i mega złe przeczucia nie wiem jak ja wytrzymam do 19,15 a mój M w pracy do 15 na niczym się nie mogę skupić :( jakaś masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mocno plamilas i na jaki kolor?? bolało Cię cos przy tym?? ja plamie tylko rano jak ide do toalety a potem to róznie ale przeważnie juz mam spokój nie możesz sie martwic, wszystko bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca dziekuje slonko i trzymam kciuki:* Jeszcze 56dni i zaczniecie staranka:* Na pewno sie uda:* Berbelku trzymam kciuki za wizyte i odezwij sie jak wrocisz Buziaki dla reszty:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika kolor tych plamień była taki ciemny brąz taki brudny to zależy czasami miałam spokój cały dzień a czasami miałam mocniejsze i niezależnie czy to rano czy wieczorem a byłaś u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebyłam tylko dzwniłam bo powiedział ze to za wczesnie i mam przyjsc 22 czerwca wtedy bedzie widac juz serduszko, on twierdzi że to przez acard i pewnie ma racje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja się nie znam ale wiem jak było u mnie jak miałam te plamienia - dostałam je w dzień wizyty- to lekarz robił mi usg nawet co 2 dni potem już rzadziej myślę że powinnaś iśc szybciej nawet dziś do innego bo jeśli dzieje się coś niepokojącego to lekarz podejmie działanie i może pomóc a wizyta i usg raczej nie zaszkodzi moim zdaniem lepeij sprawdzić bo przez telefon lekarz nie wie co się dzieje w środku ale to jest twoja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XmonikaX mam nadzieje ze te plamienia szybko ustapia i wszystko bedzie okay! A ja dziewczyny w górach tak sobie popracowałam ze jestem mega zmeczona! No a tu w domciu musze sprzatac bo imprezka urodzinowa za dwa tygodnie!!!!!! No ale narazie mamy tyle prania z gór wiec czekam az tesciowa to popierze no bo ja musze prac firanki to chyba jutro sie za to wezme albo w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem juz co robic:(a Ty berberku w którym tyg byłas pierwszy raz? a co moze sie złego dziac bo nie wiem jestem ciemna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja byłam w 6 tyg i wtedy lekarz powiedział mi że nie wiem czy to ciąża czy poronienie kazał zrobić bete potem usg za 2 dni pokazał się pęcherzyk kolejna wizyta pęcherzyk urósł alemiał zły kształt potem koeljna beta kolejna wizyta pokazał się ciałko żółte i dotsałam wtedy luteine no i na kolejnej wizycie było już serduszku bijące ( 8 tydz.) lekarz powiedział mi że ciąża jest późneijsza no i dziś mam kolejną wizytę ale przez cały ten czas byłam pod kontrolą moim zdaniem powinnaś iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja jestem dopiero w 5 tyg to nic nie bedzie widział, zaczekam i 17 czerwca pójde, bo wczesniej nikt mnie nie przyjmnie nawet prywatnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×