Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hejka wszystkim :):):) kamilko zdjecia obejrzane- sa sliczne- a ty jak Kopciuszek na balu wyglądałaś :)):):) berebelku będzie dobrze- trzymam kciukaski za to- oczywiście nerwy, stresik jest nieunikniony i treba się czyms zając by o tym nie myśleć. dziś znów piękna pogoda- ja neistety cały dzień w pracy ale za to mam poniedziałek i wtorek wolny :):):) oby było ciepło :):):) z biologi to u mnie 16dc i zaczeła sie kuracja z duphastonem- wczoraj chyba wkońcu pęcherzyk pękł bo normalnie ból był megamocny- dzis już duza ulga. ciekawe czy bedzie to szczęśliwy miesiąc dla mnie czy tez nie. uscikuje Was wszyskie bardzo mocniutko :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninus jesli to alergia to współczucia- pyłkuje troszku roslinek w tym miesiącu wiec może Ci jakas zaszkodziła- ale mdłości?? ??:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie bardzo serdecznie bardzo bym tez chciala zobaczyc kamili zdjecia ale nie wiem jak ja odnależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwiec to chyba wszystko pyli :( a mdlosci wydaje mi sie ze tez od tego no bo raczej nie ciaza bo @ bedzie kolo wtorku a wiec jeszcze nie czas na nia a mdlosci miewa sie zazxwyczaj kolo 5 - 6 tygodnia, poza tym mam wrazenie ze nie bylo owulki w tym miesiacu. jak to nie mozesz znalezc kamilli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbelek1'
dziewczyny mam pytanie ile dni zwolnienia jest w ciązy?? 182 czy 270 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 1 stycznia 2009 r. kobiety ubezpieczone, których niezdolność do pracy wypadła w trakcie okresu ciąży nabrały prawa do zasiłku chorobowego przez okres do 270 dni. Odpowiedzi dotyczące 182 dni są już raczej nieaktualne, bo 270 dni = 9 miesięcy i wystarcza na całą, nawet zagrożoną od samego początku ciążę. Wreszcie zmieniono fikcję dotyczącą świadczenia rehabilitacyjnego. Zasiłek chorobowy przysługuje w wysokości 100% podstawy wymiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina mielczarek radomsko znajdz mnie to ci wysle linka bo na forum to rozni ludzie sie kreca, nie chce zeby pozniej ktos mial nieprzyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziala link ? :) tylko wlasnie odkrylam ze jak nie masz kamilli w znajomych to za duzo zdjec nie zobaczysz bo az jedno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka a ja cala niedziele sama w domku.... zmula jak cholera. Wchodzilam na profil wiolci aby oblukac foty Kamili, ale ma zablokowane i widzialam tylko jedna glowna :( Jak tam dziewuchy samopoczucie... Bo u mnie jak nie klotnia z mezem, to raj... szkoda ze tego raju mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nowa ja umieram bo na starosc chyba stalam sie alergiczka, ale swieci tez slonce i z dwojga zlego wole smarkac i sie opalac niz w domu siedziec :) dzienie mnie mdli ale to tez pewnie z oslabienia organizmu u nas klutnie to codziennosc :) tylko tyle za zaraz sie z tego smiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ninka ale dziękuję za info buziaki kama jak coś to ja wysłałam zaproszenie na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina u mnie odrotnie, Ja wyroslam z alergii. wczesniej kichala, katar, oczy jakbym plakala pol nocy... a teraz teraz tylko przeklete muszki i komoray jak mnie jakis upierdzieli to puchne i swedzi jak cholera. Lekarz powiedzial, ze to nie moj organizm sie oslabil, ale te owady sie zmuntowaly i sa silniejsz!!! Dziadostwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Ja sama nie wiem jak bedzie dalej z moimi staraniami. Zle sie czuje psychicznie, nie wiem dlaczego, chyba przez moja toksyczna szefowa. Z mezem kloce sie codziennie, z reszta ze wszystkimi innymi tez... wydaje mi sie, ze kazdy robi mi na zlosc i ciagle od kilku miesiecy chodze zdenerwowana, zaczelam sie bac wielu rzeczy. No i do tego dochodzi, to, ze nie moge zajsc w ciaze.Zapisalam sie do psychiatry ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta nie poddawaj sie trzeba wierzyc. ja tez juz czasami nie mam sily tak jak teraz kiedy zaraz zawita @ ale mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda. zaraz zaczna sie wakacje odpoczynek wyjazdy. zobaczysz ze pospadacie do dolnej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Tu bo musisz miec Kamilę w znajomkach to obejrzysz zdjątka- a ma ich sporo :):):):) hmmm z tymi objawami ciążowymi nigdy nie wiadomo- pokrecone sa jakoś więc jeszcze wszystko przed Tobą- oby ninus Ci się udało :):):):) karten to podaj linka to Twojego konta na Nk jesli możesz :):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×