Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... Kamilla23.............23...........6....................1 2.06......Wawa kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06....Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4.....................2 4.06........jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? Musialam zmienic :) Teraz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu to tylko kilka sztuk Zebralismy od Wszystkich i mialo byc 500(tak myslelismy na poczatku) a okazalo sie ze jest ich ok 1500 wiadomo ze nie wszystkie wyszly super ale musimy to przejzec:/ Teraz czekam na @ i mam nadzieje ze w kolejnym cyklu nam sie uda bo w tym nie ma szans zeby sie udalo. A ty jak kochana sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowujac, Kama butki mialas zabojcze!!!! i jakie ty masz dlugie włosy, cudo!!!! piekne zdjecia, przypomniał mi sie moj ślub, ech, nie tak dawno bo 2 lata mi minelo tydzien temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam 3dc 3 dzien z cholera @. moze czytalas poprzednie wpisy, ale bylam w Pasierbcu w niedziele i modliłam sie o dzidziusia. Musze wierzyc ze sie w koncu uda. Mezus jest kochany, troskliwy, jego tez to martwi, ze znow sie nie udało :( W tym cyklu stawiam na natural, bez clo i dupka, tylko wiesiolek. I zmieniam lekarza. wizyte mam na 17-go .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Kamilla23.............23...........6....................1 2.06......Wawa kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06....Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4.....................2 4.06........jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca25........25.............2................5-11/07...Tychy..... Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca1984 nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Kamilla23.............23...........6....................1 2.06......Wawa kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06....Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4.....................2 4.06........jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca25.....25.....6mies(przerwa Yasmin).....5-11/07...Tychy Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wloski dlugie ale musze je podciac bo koncowki po trwalej mam zniszczone:/ Na weselu wszyscy pytali sie czy to moje:) specjalnie nie scinalam zeby miec ladne na slubik:) Nie zapomne tego dnia do konca zycia :) Czulam sie jak ksiezniczka:) http://www.wrzucaj.com/329110 śmieja sie ze na tej fotce wygladam jak uciekajaca panna mloda;) http://www.wrzucaj.com/114179

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Kamilla23.............23...........6....................1 2.06......Wawa kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06....Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4.....................2 4.06........jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....6mies(przerwa Yasmin)....5-11/07...Tychy Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu czytalam:) Ja mam w najblizszym czasie zamiar jechac do Czestochowy. Bylam przed matura i modlilam sie o pomyslne zakonczenie paru spraw i ostatnia prosba do Matki Boskiej spelnila sie w piatek:) Wiec musze i bardzo chce pojechac i podziekowac oraz pomodlic sie i poprosic o kolejne. Jedyny kosciol w jaki wierze to wlasnie ten na Jasnej Gorze:) Czekajaca slonko a jasmin nie mialas przez 3 miesiace? Ja trzymam caly czas kciuki za Ciebie i kibicuje zeby sie udalo:) Nerwusku slyszalam ze na angine pomagaja lody w niewielkich ilosciach:) Zdrowka Ci kochanie zycze:* Justys widze ze samopoczucie ciut lepsze:* Nowy cykl nowe nadzieje tak trzymaj kochanie:* Trzymam kciuki:* Monia lez i odpoczywaj jak zalecil gin i odstaw te leki:* Bedzie dorze żabko:* Berbelku co u gina pisz skarbie:* Trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok:* Karten, Nadi, kolokokta, Ninka, Wernus, Nowa, s28, Rozchwiana_Optymistka, Joanka 30, wiolkcia, rebeka, szarlotka Buzialki i usciski dla Was kochaniutkie:* Tez trzymam mocno kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka to 6 miesiecy o wspiałam to znaczy ze pół roku sie staralismy a teraz przerwa na Yasmin :) Juz mi sie nie zmiesciło ze to Yasmin na 3 mies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wróciłam i jest niby ok bo dzidzia ma 3,42 cm i serduszko bije ale ja muszę zrobić wyniki krwi na płytki krwi i tarczycę bo podejrzewa nadczynność tarczycy :( koeljan wizyta 28 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca slonko teraz rozumiem:) Berbelku kochanie dzidzia ma sie dobrze rosnie wiec slonko nie zamartwiaj sie bo Rybcia wszystko czuje:* Musisz wierzyc ze bedzie wszystko ok i bedzie:* Sciskam mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca to samo mowie:) Ja odliczam dni do @ i mam nadzieje ze w nastepnym cyklu w koncu nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku strasznie sie ciesze, bo denerwowaam sie razem z Toba!!! ktory to juz tydzien ? ja umieram goraczka ciagle rosnie, a M pojecha do pracy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wieczor zawsze rosnie, moze wez cos kochanie na obnizenie goraczki np.apap. Tulkam Cie mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam apapy, paracetamole, ibuprofeny... nic nie dziala... teraz mierze jeszcze raz i zrobie sobie oklady z octu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na goraczke bralam nurofen dla dzieci i pomoglo mi. Dobre jest tez na temp letnia kapiel woda nie moze byc bardzo zimna tylko wlasnie letnia. Znalazlam takie sposoby: U dorosłych stosowane środki przeciwgorączkowe to paracetamol, ibuprofen, metamizol (Pyralgina) i kwas acetylosalicylowy (Aspiryna) w postaci tabletek, czopków lub zastrzyków Na gorączkę Sposoby na obniżenie temperatury. Należy je stosować dopiero wtedy, gdy gorączka utrzymuje się przez kilka dni lub przekracza 38,5C * Herbatka lipowo-miodowa. Zalej szklanką wrzątku 2 łyżeczki suszonych kwiatów lipy. Przykryj i odstaw na 10 minut. Gdy napar nieco przestygnie, dodaj 2 łyżeczki miodu. Wypij i wskocz do łóżka. * Mikstura malinowo-ziołowa. Odmierz 2 łyżeczki korzenia babki lancetowatej i łyżeczkę kwiatów czarnego bzu. Zalej szklanką wrzątku. Przykryj, odstaw na kwadrans. Przecedź, dolej 1/3 szklanki soku malinowego. Pij 3 razy dziennie po 1/3 szklanki, po posiłku. * Chłodne okłady. Na czoło, kark, nadgarstki lub łydki przykładaj zmoczone w chłodnej wodzie płótno lub gazę. Zmieniaj, gdy okłady się ogrzeją. Powtarzaj aż do spadku temperatury. W ramach schładzania możesz wziąć też kąpiel. Pamiętaj jednak, że woda powinna być zimniejsza zaledwie o 1 stopień C niż ciało. Z apteki: Dla dorosłych: tabletki Paracetamol (2 zł), tabletki musujące Polopiryna C (9 zł). Dla dzieci: syrop Panadol Baby (11 zł), czopki Calpol 80 lub Nurofen (po ok. 8 zł). Ważne jest, aby w czasie gorączki pić dużo płynów, gdyż przyspiesza to proces zdrowienia. Warto pić wówczas napar z rumianku lub kwiatu lipy, które mają właściwości zarówno relaksujące, jak i napotne, a ponadto zapewniają dobry sen. Szczególną herbatką na gorączkę jest napój przygotowany według przepisu: jednak łyżeczka od herbaty utartego imbiru, kawałek cynamonu, filiżanka gorącej wody, cytryna i miód. Herbata ta działa napotnie, a ponadto zawiera duże ilości witaminy C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku współczucia ze względu na chorobę ale weź coś z paracetamolem powinno pomóc no u mnie leci już 12 tydzień wg ostatniej @ ale lekarz liczy że to 10 i 5 dni bo mówi że ciąża jest późniejsza. Dziś widziałam znowu serduszku i rączki widok piękny coś wspaniałego jutro pójdę na tą krew i mam dać ginkowi znać jaki jest wynik bo wtedy będzie wdrażał leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×