Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no tak ale ja sie ciagle boje, ze zostane sama, ze maz mnie zostawi, ze mnie zdradza, boje sie non stop, ze ktos mnie sledzi i chce porwac albo zabic, ciagle sie boje ;/ poza tym u mnie w przychodni jest tak, ze najpierw do psychiatry a od niego moge dostac skierowanie do psychologa. Jestem tak nieszczesliwa, ze nic mnie cieszy i chcialabym gdzies uciec, boje sie tylko ze jak nagle wyjade to nie bede miala do czego wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokota to mi na jakas nerwice wyglada... Ale dobre lecznie (i bez lekow) moze zdzialac cuda... Sama wiem cos na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninus a jak tam z tym lekrzem- lekarką- jesli to chodzi o Ciebie- bo może mi się osoby pomyliły co bardzo prawdopodobne- miałas się przepisac do faceta bo ta kobieta strasznie niemiło wygladała- i co ustaliłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta co ty za glupoty gadasz. jak cie maz zdradza cos ty tam sobie uroila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia to nie ja. ja to dopiero ide do faceta ale we wrzesniu. to musi byc ktos inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze dostane pomoc bo mozliwe, ze przez moje nastawienie do zycia mam jakas blokade i nie moge zajsc w ciaze... zmykam, trzymajcie sie kobity :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten przyjelam zaproszonko:) Nowa pewnie ciezko w taka pogode a te robale to juz wogole szkoda gadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi robale nie straszne mam mucholowke pozara wszystkie :P jakie tylko wleca do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sorki ninus :):):):) kolokokta- może rozmowa z kimś neutralnym własnie Ci pomoże- tez sadze ze to nerwica. słonko nie udaje Ci się zajśc w ciąże tak jak i wielu osobą ale Kochanie nie może na tym cierpiec twój M. musisz o niego troszkę zadbac porozpieszczac - byc zona, przyjaciółką i kochanką a między Wami nic złego się nie wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila narazie nie odczuwam pogody na swoim ciele... Bardziej hormony ktore mi doskwieraja!!! Noromalnie klotliwa beksa sie zrobilam.Sama z soba ledwo wytrzymuje... A jak mnie wszyscy w kolo irytuja!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka dzieki za pomoc kama śliczne zdjątka:):):) pozdrawiam i uciekam buziaki ::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia nie ma sprawy :) kobitki ja tece sie dalej na slonku wygrzewac bo od jutra buze zapowiadaja :) moze bede wieczorem to poczytam. kamilla ja tez wyslalam zaproszenie to w wolnej chwili rozwaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina no tak sobie uroilam, nie wiem dlaczego, czasem on spojrzy katem oka na jakas kobiete a ja juz skacze do niego, ze to pewnie jego byla i moze spadac do niej jak ja mu sie nie podobam, moze to przez to, ze nie czuje sie atrakcyjnie, 3 lata temu wazylam 15 kg mniej i nie podobam sie sobie, czekam tylko na wyplate i zaczynam diete. Ale to tylko wierzcholek gory moich problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta ale od czegos trzeba zaczac. zadbaj o diete zmien fryzure idz na zakupy zainwestuj w siebie ty poczyjesz sie lepiej i dla meza znow staniesz sie atrakcyjniejsza. nie twierdze ze to zwiaze wszystkie problemy bo napewno nie bedzie tak latwo, ale dobrze miec jakis punkt zaczepienia i od czegos zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka juz przyjelam nie ma co rozwazac;) Nowa to wspolczuje ja taka jestem zawsze przed @ ze warcze na kazdego i placze o byle glupstwo;) U ciebie pewnie z zdwojona sila :* Buziaki i usciski dla reszty:* Dzis postaram sie wrzucic jakies foteczki bo mamy ich jeszcze troszke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokokta a moze wyjazd gdzies i odbicie od tematu i codziennosci by pomoglo? taki odpoczynek bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podwojnie wspolczuje:* Ja przed @ tez nie wytrzymuje ze soba a moj M usuwa mi sie z drogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje:* Mowie Ci czulam sie tak wyjatkowo w tym dniu a mezus zaniemowil jak mnie zobaczyl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wiem cos na ten temat. Mowia, ze jeden glupi papierek... ale jednak w sobie cos ma :D Ale buty fajniutko sie prezentowaly :) Wogole foto na koniku swietne... Ah jak moje juz dawno bylo... Za 2 tyg 2 latka minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy jeszcze pare z konikami tylko muszimy poprzegladac:) Masz racje z tym papierkiem, niby nic a emocje ogromne:) ja schudlam przed slubem 4 kg:) jeszcze tylko jednego nam dp pelni szczescia brakuje;) moze z czasem sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla wysłałam Ci zaproszonko na nk bo tez nie miałam Cię w znajomych ale na zdjęciu głównym wyglądacie slicznie :) jeszcze raz gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×