Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej dziewczynki ale jestem z siebie dziś dumna :) opracowałam prawie wszystkie pytania na egzamin na studiach :) aż mi się dwoi juz od literek :) a co tam u Was?? ja jutro jadę po wyniki fT4 no i do ginka zobacze co on na to powie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny powiecie pewnie ze jestem samoilubem ale chcialabym sie o cos spytac. pierwszy raz mam taka sytuacje: @ powinna byc wczoraj. niby jeden dzien sie spozna, ale brak jakichkolwiek objawow brzuch nie boli, tylko zgaga pali, robilam dzis rano test i wyszedl negatywny. i nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko jeśli chodzi o kasę na ślub- patrzac ze to tylko cywilny i tylko obiad to 300zł to makssss i w dodatku ze to nie jest rodzina. taka imprezka dużo ich nie wyniesie, za osobe może zapłacą 80zł(oczywiście zalezy od menu) a za dziecko do 12 czy 15 roku zycia płaci się połowe ceny- tak bynajmniej ja miałam. uwazam że nie ma co więcej dawac jak 300zł. hejka Kamus- z czym masz takiego doła co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninus jeśli jestes w ciązy to oze byc ciąża bardzo wczesna i dlatego test taki wyszedł. najlepiej poczekaj 2 dni i znów zrób tescik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jqa tez uwazam ze 300 zl bedzie ok. maks 400. my na swoim weselu od niektorych tak dostawalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia ten wariant odrzucam na samym poczatku bo raczej nie mialam owulki w tym cyklu. chodzi mi o cos innego czy to nie oznaka jakiegos stanu zapalnego albo innej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę ze nie jest to choroba zadna- ale skoro nie było owulki moze tez nei być krwawienia- albo spóźnia Ci sie przez jakiś stres, zmianę pogody itp- czynników jest dużo. poczekaj jeszcze kilka dzionków i zatestuj dla pewności ponownie wtedy. mi np, ginek powiedział tak jak mi sie @ spóźniała6 dni(oczywiście nie byłam w ciazy) że mam poczekać do kolejnego cyklu i jak znów nie bedzie @ to mam się zgłosić do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz wrociłam ... jesli chodzi o wizyte to ... bez komentarza :( nie pamietał mnie nawet, zbadał, powiedział, ze wszystko ok, zrobic 3 m-ce przerwy i starac sie... badan zadnych nie robic bo nie ma sensu... wizyta trwała chyba z 3 minuty ....totalna olewka !!! własnie umawiam sie do lekarza do cz-wy... moze w koncu ktos powaznie podejdzie do mojego problemu... nina cos mi sie zdaje, ze spadasz do tabelki nizej :P powtorz test za dwa dni jak @ nie bedzie, albo lec do bądyrowej na bete, mozesz zrobic o kazdej porze, a wynik bedzie za godzinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku tacy sa u nas lekarze niestety. totalna znieczulica i olewanie wszystkiego. poczekam jeszcze kilka dni mamy troche latania w pracy i szykowania na niedziele moze to dlatego. na tescie ewidentnie bylo brak nawet slabiutkiej 2 kreski wiec ciaza odpada. boje sie wlasnie jakiegos polipa albo nadzerki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Kamilla23.............23...........6....................1 2.06......Wawa kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06.......Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....6mies(przerwa Yasmin)....5-11/07...Tychy Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? a co z Joanką- dawno jej u nas nie było- cciekawe czy @ do niej przyszła czy nie(oby nie ) Kama Kama już coraz blizej no i kolokokta- trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku to dobrze że idziesz do innego ginka- takie traktowanie pacjenta jest obuzające i niedopuszczalne. hamstwo i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kobiety za rady. poczekam pewnie to tylko przez ta nerwowke w pracy koniec roku szkolnego sie zbliza i mamy maly sajgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninus streswpływa bardzo negatywnie na nasz cykl(@). nie martw się bedzie wszystko dobrze :):):):) jak @ nie bedzie to mam nadzieje iż to bedę dobre wieści :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade zlozyc wniosek o paszporcik dla mezusia i nowy dowodzik dla mnie. Wiolkciu masz racje coraz blizej @:/ Nerwusku niestety sa tacy lekarze korzy maja w nosie. Moze pojdz do innego:* Ściskam Cie mocno Szarlotko wg 300zl to odpowiednia kwota zwlaszcza ze tylko obiad. Buzial :* Ninka mi to na ciaze wyglada;) Owu mogla byc chociaz jej nie czulas;) trzymam kciuki za II kreseczki:* Buziaki dla reszty slonek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sama nie wiem co widze. jak biore na prosto test to wydaje mi sie ze jest jakis cien jak pod katem to ze tam nic nie ma :( wiem panikuje :) ale nie przejmujcie sie mnna wiecie ze u mnie to normalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co moja mama chyba ostatnio u niej lekaz zobaczyl, ale powiedzial ze jest mala i ze moze tak zostac. ale to musiala bym sie dokladnie spytac jak wroci z pogrzebu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to kobiety Werna was pozdrawia, przeprasza ze nie bywa ale troche ja nudnosci mecza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna to chyba jeszcze tabelki nie zmieniła :P nina nie pitol głupot :P tylko zatestuj jeszcze raz !!! mnie piwnikowa powiedziała, ze mam nadzerke, ale nie bedziemy z nia nic robic, bo jeszczer nie rodzilam, a teraz kempa nic o niej nie mówił... nie widzial jej, czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kempa to jest gupi jak sloik 100 groszowek pojedziesz do czestochowy to sie wszystkiego dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka o której weszłaś do gabinetu- ja tam byłam o 15:40 i była już tylko jedna laska- sorki nie mogłam wcześniej :(:(:(:( i zaraz prosze melduj co i jak. a jesli chodzi o nadżerkę to ja Wam dziewczyny nie pomoge bo nic na ten temat mi nie wiadomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:):) Dziękuję Wam wszystkim za doradztwo finansowe:)No i postanowiłam dać 300zł.....tez wydaje mi się że wystarczy...... Nina poczekaj kilka dni...ja zawsze mówię dziewczynom że moj test ciążowy przy pierwszej ciąży wyszedł pozytywny 15 dni po terminie spodziewanej @!!!!!!!!!!!!!!!! Wiolkcia!!!!!!!!!!!!:( kurczę ja pipa mogłam Ci chociaż numer telefonu zostawić...:(Ale nic straconego, mam L4 cały czas...na jakąś kawę możemy się zgadać:)w poniedziałek jestem u niego o 18.00....a do gabinetu weszłam przed 15.00 i szybko wyszłam.....:) A teraz sprawozdanie.....wyniki wszystkie bardzo dobre....badanie ginekologiczne ok...monitoring zaczęłam...dzisiaj 9 dc i pęcherzyk 17 mm.....kolejny monit w piątek....a potem poniedziałek...no i wyniki M muszę donieść na ten poniedziałek.....to tyle w sumie..i nie wiadomo czy to dobrze czy źle...bo dzidzi nie ma a niby wsio ok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Pojechalismy do urzedu i pocalowalismy klamke.... dzien bez interesantow czy jakos tak.... No wiec wrocilismy do domu wzielam prysznic usiadlam i zasnelam:) Mezus mnie polozyl bo spalam na siedzaca:) Podobno smiesznie wygladalam:) Ta pogoda albo cisnienie tak na mnie dzialaja chyba bo non stop bym spala:) Szarlotko a moze to blokada psychiczna? Skoro wszystkie wyniki ok to moze wlasnie to jest przyczyna? sciskam mocno:* A co do kaski w kopercie to naprawde 300 zl to dobra suma zwlaszcza ze nie rodzina i tylko obiad, ja mialam wesele i od ciotki ktora przyszla z facetem i cora dostalam 200 zl bo nie miala wiecej i tez bylo dla nas ok. Wiadomo ze jeden da 300 drugi 500 a jescze inny nie da nic a koszty wesela czy obiadu zadko kiedy mlodym sie zwracaja.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo szarlotko to ładny pęcherzyk- duży juz :):):):) może z M jest coś nie bardzo skoro wszystko u Ciebie pieknie- napewno coś na to zaradzi i niebawem bedzie dzidzia. coś na rzeczy być musi skoro się nie udaje. Monitoring napewno cos pokaże. a jak będzie wszystko oki to może by trzeba było sprawdzić drożność jajowodów.Niestety w piatek i poniedziałek jestem w pracy od 15-tej więc nie będę w stanie dotrzymać Ci towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny ale u nas skwar.... 36 stopni w cieniu..... tak sie spieklam ze masakra bo sianko mamy i trzeba grabic:( tez sie musze wybrac do gina kiedys zeby sprawdzil czy zadna nowa torbiel nie urosla. a jak narazie zostaly mi tylko dwa dni z clo i mozna dzialac:) juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to...boję się że coś z jajowodami...albo nie wiem coś w macicy nie tak???? Pojęcia nie mam...zobaczymy po monitoringu.... Powiem Wam że gdyby okazało się że to z M coś nie teges ,chyba by tego nie wytrzymał.....ale z drugiej strony wiem że to fatalnie zabrzmi....ale spadł by mi kamień z serca...wolałabym to ja być tą pocieszającą ...a nie być ciągle pocieszaną...:( Wiolkcia w piątek robi mi monit do poludnia w szpitalu...bo w gabinecie w piątek go nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×