Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

jak masz wszystkie wyniki to jutro gin wszystko Ci powie! nie denerwuj sie będzie dobrze! ja jutro tez mam wizyte kontrolna...ciekawe co gin mi powie, ja chciałabym zrobic badania ale podobno nie chca dawac skierowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, zajeta jestem starsznie, zaglądam, czytam, ale nie mam czasu pisac z wami. U mnie dzis 4dc, @ sie konczy powoli, juz sie nie moge doczekać staranek, w ogole seksić mi się chce już dziś chyba M dopadne:). Biore sobie wiesiolek i stawiam na natural, zero clo i dupka!!! jZ niecierlipwoscia czekam na wizyte u nowego ginka. Pozdowienia i trzymam kciukasy zastarankwoiczki i brzucholki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia to trzymaj mocno!!!!!!!!!!!:):):) Nerwusku...te skierowania na badania dosłownie trzeba sępić...nie daj się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja sobie posiedzialam z M u kuzynki i co sie okazalo ze dwie moje kuzynki w ciazy...... jedna ma termin na grudzien a jedna na styczen. myslalam ze padne..... jedna wpadla z mezem a druga za pierwszym razem wycelowala i gdzie tu sprawiedliwosc:( no coz moze nam sie tez wkoncu uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie nerwusku. ale one nie wiedza ze my sie tyle juz staramy bo nie mowilam nikomu poza rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem:) Mezus mnie dopadl i nie potrafilam sobie odmowic tej chwileczki zapomnienia;) Szarlotko oczywiscie ze bede trzymala kciuki:* Nerwusku i jak temperaturka? Justys nie przejmuj sie Tobie tez kochanie w koncu sie uda :* Ja w to wierze:* Mysia to dawaj do dziela;)Plemniczki do 48 h zyja a zdaza sie ze do 72h nawet;) wiec spontan i sie uda:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, to ja sie mam napalać a nie wy, ha ha. a poza tym to dopiero 4dc, a u mnie owulka koło 20 go wypada. Seks dla przyjemnosci a nie dla staranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi co robicie "po" lezycie z tylkiem do góry, czy co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po na poczatku tylko lezalam z nogami do gory od kad wiem ze mam tylo zgiecie zadko kiedy ;) Justys i dobrze ze nikt nie wie z rodziny bo nie bedzie pytan mniej wiedza lepiej spia;) U mnie od kad wiedza to najpierw sie pytali a jak ucielam gadke to tylko ich spojrzenia na moj brzuch mowia same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko widzę,że imprezka była przednia;) Fajnie,że macie takie wspomnienia;)Super wyglądacie.Masz bb młodych rodziców! Co do tyłozgiećia-też to mam,ale nie wiedziałam,że nie lezy się z tyłkiem podniesionym do góry! Zatem co polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na pytanie o dziecko mówimy ze ja mam jeszcze studia i nie mam stalej umowy o prace itp. Ale zaraz zmieniam temat, nie moge rrozmawiac o planach na dzidziusia bo zaraz mi łzy w oczach stoją. Moja mama kiedys mi sie pytała czy bedzie kiedys w ogole babcią? tak jakbysmy nie chcieli miec dzieci, nie wiem co ona sobie myslała, a ja zaraz pojechalam do domu, nie moglam rozmawiac na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka slonko szczerze to nie mam zadnej taktyki czesto po wszystkim M przytula sie chwile bez wycofania sie i tyle;) Moja gin powiedziala ze lezenie z tymi nogami niby cos tam moze pomoc ale to co ma sie dostac to sie dostanie bez wygibasow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do rodzicow to mama ma 42 latka a tata 37 latek, nie jest moim prawdziwym tata ale tak wlasnie go traktuje bo byl w najwazniejszych momentach mojego zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze frekfencja nadal mała :P ja juz seriale obejrzałam.... lepiej sie juz czuje, mam mał gorączkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek....po trzecim poronieniu dopiero zlecają??????????????????? Czy oni normalni są????? To co mamy na trzecie czekać????? Ci lekarze sami powinni się leczyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko tez jestem tego zdania. Moja mama zanim trafila do dr Sarnowskiej dwa razy poronila i zadnych badan nie robili jej pierwsza ciaze stracila w 11 tyg. a druga w 14tyg. Jak zaszla trzeci raz i zbadala ja dr. Sarnowska okazalo sie ze musi byc podszyta bo ta ciaze tez by stracila. Miala bardzo skrocona szyjke macicy. Jak nasza ginka ja badala to sie przestraszyla bo szyjka miala dl. 7mm:/ A zaden z poprzednich lekarzy nic nie stwierdzil podczas badan. Niestety lekarz jeden zbada dokladnie a drugi oleje i powie ze takie zycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke mi zajelo zanim wszystko zalegle przeczytalam i sie juz pogubiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 16 do 20.30 myłam okna, prałam firanki, załśony, prasowałam i wieszłąam juz przed urodzinami. Nawet na rowerku jezdziłam dopiero jak leciało M jak MIłosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×