Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Rozumiem kochanie:* Kurcze tez zazdroszcze berbelkowi, wiem ze ten cykl stracony i @ bedzie niebawem :/ Mam cicha nadzieje ze moze nastepny nie bedzie stracony...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzień dobry!!!!!!!!!!! Przepraszam że tyle nie pisałam ale wyrwałam w końcu M na weekend...pojechaliśmy do Budapesztu...pięknie było!!!!!!!!!!!!Strasznie jestem zadowolona,wróciliśmy w niedzielę wieczorem późno ale za to wczoraj dopadło nas jakieś przeziębienie, oboje z M kaszlemy,smarkamy itd.....tylko mała nam się uchowała, dziecko miało radochę jak nigdy dotąd.....:) U mnie dzisiaj 8 dc...strasznie krótki miałam ten poprzedni cykl bo 24 dni:(...nie wiem jaki będzie teraz, w środę mam wizytę ma się zacząć monitoring...ale zobaczymy....mój M za to dopiero ma badanie nasienia w piątek więc po wizycie....no ale trudno....poczekany... Kamilko pięknie wyglądałaś!!!!!!!!!!!!!!! Boska sukienka!!!!!!!!!!!!!! I wiesz co???? Zaskoczyłam się miło bo moja kochana będziemy nosiły to samo nazwisko...zbieg okoliczności:):):) Dziedwczynki nie wiem kiedy nadrobię zaległości ale od dzisiaj już czytam powolutku...mam nadzieję że nic nie przeoczę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tam u Was?? byłam dziś na krwi i wyniki morfologii z płytkami będą dziś ale niestety FT4 dopiero w czwartek :( więc muszę czekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca kama piekne zdjecia, zazdroszcze pogody bo mi na sesji nie dopisala:( berbelku dzidzia rosnie i bedzie dobrze wszystko:) a o tarczyce sie nie martw bo moja kuzynka tez miala tarczyce i cala ciaza minela jej spokojnie i bezstresowo i ma zdrowa corcie:) a u mnie dzis 6 dc i wkoncu koniec @. staranka zaczniemy dopiero w 14 dc bo wczesniej nie ma sensu bo owulka i tak dopiero w 19 lub 20 dc bedzie. pozdrowienia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys no to owocnych staranek w tym cyklu !!!!!!!!! Berbelku mam nadzieje ze wyniki beda dobre! I ta te tarczycowe takze!!!!!!!!!!!! No ja ja teraz po operacji regularnie 3 razy do roku badam a po operacji to co 2 miesiace około badałam hormony tarczycy. Szarlotko to super ze wyjazd sie udał!!!!! I duzo zdrówka Ci zycze!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) szarlotka Ty to masz power :P zazdroszcze Ci takiego wyjazdu... ja tez jestem chora, angina mnie dopadła :( czekajaca ale ładnie kilogramy lecą... ja tez powinnam zrzucic pare kilo, ale nie moge sie zebrac ! justys Maleńka tyle razy Ci powtarzam, zebys tak dokładnie nie czekała, nie wyliczała dni... starankuj sie wtedy kiedy macie na to ochote.... będzie dobrze, zobaczysz :) jutro mam kontrolna wizyte a w czwartek wracam do pracy.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku współczuje anginy, a byłas u lekarza? Bo na angine najczesciej jest antybiotyk albo jakies leki odkazajace itp bo migdałki maja sie trudno same wyczysicic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzeikuje, ale kilogramki ida powoli ale madrze :-) Dawniej to chudłam bardzo szybko ale niestety tez szybko powróciło jojo. Teraz wolniej chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca tak byłam wczoraj... dostałam antybiotyk... ja tylko na angine choruje... zawsze mnie tak gorączka wymęczy, że masakra :( pół nocy nie spałam, temp nie chciała spasc :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co przezywasz bo miałam pare razy mega angine i doslownie płakałam bo nie mogłam nic przełnkąć :-( I mój maz miał srednio angine raz na 3 miesiace i ma w sumie migdały do wyciecia przez te własnie ostre anginy... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka:) Szarloto to bedziemy prawie jak rodzina;) Zdrowka i super ze wyjazd sie udal:* Justys fakt pogoda byla piekna:) Smiejemy sie ze moja mamusia nam zamowila;) Zgadzam sie z nerwuskiem ze powinnas z M starac sie kiedy macie ochote :* Nerwusku zdrowka zycze:* Czekajaca kochanie to teraz coraz blizej do staranek trzymam kciuki:* U mnie 20dc i do @ coraz blizej:/ Buzialki dla reszty sloneczek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla:):)nudzi Ci się :)obiadek mężusiowi gotować:):):)ja już mojemu ugotowałam,teraz zostaje mi czekać choć i tak pewnie będzie duuuuuużo później... ale jeszcze koło 15.00 ma mnie odwiedzić koleżanka z pracy...poplotkujemy.... dziewczyny ale mój szef mnie wkurzył..zadzwonił do mnie w sprawie L4 ,że dzisiaj mija termin dostarczenia!!!!!!! Kurwa....ale mnie wnerwił, już nie ma się czego przyczepić to się tego czepia...ale mu stoi ością w gardle że ja siedzę w domu ,pogoda ładna a on musi przez to w pracy być .........jak mu walne to L4 to mu w pięty pójdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!kurcze mam takie ptanko powiedzcie mi jesli zrobie test owulacyjny i wyjda kreseczki bee wspołzyła w przeciagu 24-48 h to czy sa ewentulanie jakieś tableteczki bez recepty w aptece ktore pomagaja ewentualnie na podtrzymanie tez ciązy tudzież zarodka;)....bardzo byłabym wdzięczna..probowałam przez 3 miesiace i nic teraz postanowilam sprobowac z testami owulacyjnymi myslicie ze sie uda??pozdrawiam i dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh lilo :) nie wiem czy takie tabletki sa dostepne ... szarlotka moze Ci pomoże ;P ale 3 m-ce to jeszcze wczesnie... trzeba starankowac sie co 2, 3 dni i nie myslec o tym, a wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko nie denerwuj sie !!! kiedy skonczyło Ci sie poprzednie zwolnienie??? a jak tam Twoja rączka, gips juz zdjety ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samira chandra
cześć dziewczyny. ja i mój narzeczony właśnie zaczynamy nieśmiałe starania o dziecko . od niedawna mieszkam w Krakowie i chciałam prosić o jakiś namiar na dobrego ginekologa położnika i najlepiej gdyby ten lekarz też pracował w szpitalu to wówczas z przyjęciem na oddział też problemu nie ma, ale to... dopiero w dalekiej przyszłości więc jeśli są tu jakieś dziewczyny z Krakowa to proszę Was o ewentualną pomoc. dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilo slonko 3 miesiace to króciutko podstawa jest nie napalac sie na dzidzie i kochac miedzy 9 a 17 dc chociaz najlepiej to kochac sie na pelnym spontanie i kiedy jest ochota w dni plodne jest zazwyczaj wieksza;) i na pewno sie uda;) Szarlotko mezusiowi nie gotuje bo sie odchudza i ma dietke;) a wogole to po dnia przesypiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chciałabym starankowac sie co 2,3 dni ale niestety w naszym przypadku jest to nie mozliwe:(..po prostu musze wiedziec kiedy mam owulke i wtedy mozna strzelac tylko ze ja juz ta prrobuje 3 miesiace i nic..nie ktore kobiety raz i pach jest maleństwo:(..czasem nawet niechciane co mni dobija,ze takim jest łatwiej:(..a test owulacyjny pomoże mowią ze sprawdza sie w 99% dzieki za odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) kamilko a moglabym Cie miec w znajomych?tez bym chciala zobaczyc Twoje foteczkI:p A i moje bys zobaczyla,bo wrocilam wlasnie z(mam nadzieje owocnego)weekendu w Krakowie;) Buziaki sle dla wszystkich dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×