Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

lilo doskonale Cie rozumiem a to ze niektorym udaje sie za 1 razem jest wlasnie wynikiem spontanicznego sexu i nie mysleniu ze cos z tego wyjdzie:/ nie zalamuj sie slonko uda sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale sie poopalalam:) jeszcze kilka dni i bedzie czekolada:) kurcze chcialabym juz zaczac tez przytulanka ale pierwsze musze clo skonczyc. a potem do dziela!! chcialam kupic testy owulacyjne ale M powiedzial ze juz mi kasy nie da na takie glupoty bo bez testow tez sie uda bo musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Czekajaca chcialabym schudnac jakies 10 kg, po wyplacie ide na diete i zaczynam wychodzic na spacery, mam skakanke i dostane kijki do nordic walking :-) Chcialabym wiedziec co jesz i jak cwiczysz :-) Pytalam sie dzisiaj tej mojej kolezanki co za pierwszym razem zaszla w ciaze, jakie miala objawy i mowila, ze oprocz tego, ze nie dostala okresu to nic nie czula, nawet owulacji nie czula... Tylko intuicyjnie czula, ze sie udalo... Ja to chyba nie mam takiej intuicji. Poza tym, jak moje M poprawia sie wyniki to bede brac CLO przez 3 miesiace i jak sie nie uda to ide w koncu wymrozic nadzerke bo nie daje mi to spokoju i zaczyna mnie meczyc, tak nieswojo sie czuje,ze mam takie cos... A po wymrazaniu ma byc okolu roku przerwy wiec licze na owocne lato :-) Pozdrawiam Was laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jezeli chce sie schudnac trzeba jesc malo a czesto i tylko do godz 18. Mi ten spadek wagi nie na reke bo normalne waze 48 kg a przez slub spadlam do 44kg i dziadek na weselu ubolewal jaka chudzinka jestem;) Ale nerwy zeszly i juz mam 1 kg do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ala mam 159 cm wzrostu:) a chudzinka jestem od zawsze i przytyc nie moge :) nawet jakbym zyla na fast foodach to chudzina bede;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tak mam ze jem wszystko i duzo i wszyscy sie dziwia gdzie ja to mieszcze:) no ja mam 168.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Nerwusek...poprzednie zwolnienie miałam do 2 czerwca...zadzwoniłam że mam przedłużone do 16 czerwca...i wszystko ok...a ten mi dzisiaj dzwoni ..kiedy mu przywiozę L4....wydawało mi się że mam na to 7dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lilo tabletek podtrzymujących nie ma bez rp:(...to niestety na podtrzymanie tylko duphaston...a to na rp.i nic innego jak hormon progesteron.... Ja oczywiście nadal czekam na męża....ciekawe czy dzisiaj dotrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko dotrze:* Zwlaszcza ze obiadek czeka a jak wiadomo u faceta to przez zoladek do serca;) Na nk wrzucilam link do piosenki jaka mielismy przy podziekowaniu dla rodzicow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko własnie miaam Ci pisac ze masz 7 albo 14 dni , wiec nie przejmuj sie...! facet sie wkurza i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he...ja Ostry Dyżur:).....ale komputerek włączony...:)dziewczynki boje się tej jutrzejszej wizyty...:(nie wiem co mi wymyśli dalej...:(skoro wszystkie wyniki w normie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze przed lapkiem ogladam pierwsza milosc i staram sie nie myslec o tym straconym cyklu chociaz ciezko mi to wychodzi:/ Szarlotko masz 7 dni na dostarczenie zwolnienia wiec mozesz mu je dostarczyc ostatniego dnia ;) Trzymam kciuki za wizyte u gina:* Nerwusku lepiej sie juz czujesz? Mysiu a co tam u Ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla czuje sie juz lepiej, choc gardło nadal bardzo boli, własnie mierze goraczke.... u nas straszny upał a ja siedze w domku... dziewczynki medowac sie prosze! co tu tak pusto ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek ..a ja ze złamaną łapą i kaszlem.....i też siedzę w domu:):):):)....tak samo straszny upał u nas....nareszcie ..ale co za dużo to nie zdrowo...dla mnie 25 stopni wystarczająco..a m,ój termometr w cieniu ma teraz 31....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas tez ... dobrze ze w koncu ciepło, ale powinno byc tak umiarkowanie... :P kurde ludziom to wiecznie źle... ! szarlotko to jutro masz wizyte???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek ,tak o 15.00....w Zabrzu będę kiblować...:(:(chyba umrę tam z nerwów w poczekalni....:(Trzymajcie za mnie kciuki...mój M będzie w pracy więc sama na siebie muszę liczyć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku wizyta z monitoringiem no i z wszystkimi wynikami mam się stawić....boję się że coś znajdzie nie tak:(a z drugiej strony wolałabym żeby coś było już jasne a nie że wsio ok a dzidzi dalej nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×